Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

AlicjaK
  • AlicjaK

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najbardziej w mojej nowej kuchni przydalby mi sie mikser. Jestem czekoladowym lasuchem i uwielbiam domowe wypieki jednak brakuje mi sprzetu, ktory sprosta kazdemu zadaniu. Wiem, ze Firma Unold jest jedna z najlepszych i mozliwosc kozystania z jej produkow na codzien byloby spelnieniem jednego z moich marzen.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

AlicjaK
  • AlicjaK

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najbardziej w mojej nowej kuchni przydalby mi sie mikser. Jestem czekoladowym lasuchem i uwielbiam domowe wypieki jednak brakuje mi sprzetu, ktory sprosta kazdemu zadaniu. Wiem, ze Firma Unold jest jedna z najlepszych i mozliwosc kozystania z jej produkow na codzien byloby spelnieniem jednego z moich marzen.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

hester123
  • hester123

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W obecnej chwili najbardziej przydałaby mi się wyciskarka do soków marki UNOLD.
Jestem mama trójki małych dzieci i zdanie: mamo pić słyszę na okrągło. Zależy mi, żeby dzieci ( i cała rodzina) piły zdrowe soki, najlepiej te samemu robione. Byłoby przy tym dużo radości , wspólnego przygotowywania i kosztowania. Przyjemne z pożytecznym!

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

AlicjaK
  • AlicjaK

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najbardziej w mojej nowej kuchni przydalby mi sie mikser. Jestem czekoladowym lasuchem i uwielbiam domowe wypieki jednak brakuje mi sprzetu, ktory sprosta kazdemu zadaniu. Wiem, ze Firma Unold jest jedna z najlepszych i mozliwosc kozystania z jej produkow na codzien byloby spelnieniem jednego z moich marzen.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Destrukcja
O Boże, Boże, Bożenko! Na taki mikser choruję już długi, długi czas, a ten mikser planetarny, to istne spełnienie moich marzeń. W końcu mogłabym się podszkolić w pieczeniu ciast, bo mój problem polega na tym, że bardzo bym chciała pokazać mamie, która jest w tym mistrzynią, że ja też potrafię, ale wyrabianie ciasta, to moja pieta achillesowa Designerski wygląd, cudowny biały kolor, końcówki zawarte w zestawie, a w tym hak do wyrabiania ciasta... Ehhh czy coś więcej do szczęścia potrzeba? Nie wiem czy kiedykolwiek znalazłabym sprzęt bardziej odpowiadający moim potrzebom i trafiający w mój gust. Nie chodzi tylko o jego wygląd, ale też o to, że niemieckie produkty budzą we mnie zaufanie. Nie mam wątpliwości co do tego, że wykonany przez Niemców produkt będzie solidny, z dobrych materiałów i nie zepsuje się zaraz po upływie gwarancji. Niemcy zapracowali sobie na opinię rzetelnych i sumiennych fachowców oraz konstruktorów, a ten mikser jest najlepszym tego dowodem.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Pawie Piórko
Marzę o automacie do lodów ponieważ cała nasza rodzina uwielbia zimne desery. Na pewno często byłby w użyciu

Podoba mi się ten:
obrazek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

luna76
  • luna76

  • Posty: 7
  • Przepisy: 109
  • Artykuły: 0
Najbardziej przydatny w mojej kuchni byłby automat do chleba. A to z tego względu, że przy czwórce dzieci nie łatwo jest znaleźć jeszcze czas na zagniatanie i wyrabianie ciasta na chleb, które to, jest bardzo wymagające. I czynność ta musiałaby być wykonywana przynajmniej co drugi dzień, a na to nie mogę sobie pozwolić, gdyż innych obowiązków mam pod dostatkiem. Dzięki takiemu gadgetowi, mogłabym być prawdziwą panią domu, w którym roznosiłby się zapach świeżego pieczywa.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

mikser
  • mikser

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mikser, który obecnie posiadam, ma "100" lat. Jeszcze działa, ale najwyższa pora wymienić go na lepszy model. Jakiś czas temu, przeglądając stronę www.unoldagd.pl, oczarował mnie mikser planetarny 78511. Pewnie go kiedyś kupię, chociaż fajniej byłoby go wygrać i cieszyć się nim następnych "100"lat, a nie "99" .

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

yolanda007
Jestem studentką i wynajmuję pokój
Ze współlokatorką, więc trudno o spokój…
Lecz ma to też swoje pozytywne strony,
Gdyż spędzony wspólnie czas nigdy nie jest stracony.
Wspólna nauka, przyrządzanie posiłków,
Skutecznie redukują część własnych wysiłków.
Jednak kiedy egzamin ważny nadchodzi,
Nie mam czasu, by sobie w kuchni dogodzić.
Przyrządzam posiłki szybkie i niezdrowe,
Wówczas na frytki i pizzę patrzeć nie mogę !
A nauka po takim jałowym daniu,
Kończy się na spontanicznym przysypianiu…
Gdybym grilla elektrycznego była dumną właścicielką,
Wprowadziłabym kulinarną rewolucję wielką!
Podczas nauki grill Unold by za mnie gotował,
I zdrową kuchnię dla mnie byserwował.
Wtem lepiej przygotowana do egzaminu,
Nie zawalałabym kolejnego poprawy terminu.
Zdrowo, solidnie odżywiona i pełna sił witalnych,
Prezentowałabym swą wiedzę w sposób naturalny.
Zaprosiłabym również kolegę czy koleżankę,
Na grillowanego kurczaka i herbatki filiżankę.
Wówczas nie tonęlibyśmy w garnkach przeróżnych,
Ponieważ grill Unold jest jedyny słuszny!
Nie musiałabym pory letniej wyczekiwać,
By móc szaszłykami i karkówkami zaskakiwać.
Zaprosiłabym mamę lub nawet… teściową,
Która z wykształcenia jest kucharką wyborową.
Zniknął by problem zamawiania barowych dań,
Bo wiem jaki byłby werdykt moich drogich pań.
Z grillem uzyskałabym czas, posiłki pyszne i zdrowe,
Lepsze życie towarzyskie, więc życie kolorowe.
Zdawane egzaminy i rodzinnych więzi zacieśnienie,
Tak różnorodne korzyści, a jedno urządzenie.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

anette08
  • anette08

  • Posty: 1
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Chciałabym mieć mikser planetarny ponieważ:
I love piec ciasta i ciasteczka
Ja ljublju przygotwać mężowi jego ulubioną pizzę
Je' taime kiedy rodzina zachwyca się domowym makaronem
Miluji zachwycać rodzinę musami z owoców
Obicham wymyślać nowe smaki lodów

I nie ważne w jakim języku bym to napisała to właśnie z mikserem planetrnym to byłaby łatwa

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!