Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

najka1
  • najka1

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Postanowiłam napisać swoją wypowiedź gdyż gotowanie jest moją pasją. Lubię poznawać nowe smaki, tworzyć dania według własnych inspiracji. Najbardziej przydatnym sprzętem dla mnie byłby mikser planetarny firmy Unold. Zawarte liczne funkcji tego urządzenia pozwoliłyby mi się rozwijać. Jedni gotują, bo muszą, są też tacy, którzy robią to z ogromną przyjemnością-i ja do nich właśnie należę. Mikser planetarny firmy Unold jest w moim wyobrażeniu idealny, widać precyzję w jego wykonaniu. Zarówno wygląd, jak i dane techniczne, odpowiadałyby nawet tym najbardziej wymagającym konsumentom. Producent zadbał o wygodę swojego klienta - urządzenie to ma wiele przydatnych funkcji, które z pewności ułatwią pracę w kuchni

Najbardziej przydatny dla mej osoby jest mikser planetarny,
dzięki niemu, każdy będzie kuchennym mistrzem, nawet ten troszkę niezdarny!
Wygląd zadziwia, emocje pozytywne wywołuje!
Jest to idealny dla mnie sprzęt-ja przecież nie żartuję!
Producent dołączył trzy przydatne końcówki,
teraz wszyscy będą ze mną gotować, już nie będzie żadnej wymówki
Już zawsze ciasto będzie puszyste, białka będą dobrze ubite,
moje dania mogą stać się wręcz wyśmienite!
Pokrętło płynnej regulacji prędkości daje mi wiele możliwości,
wiem, że z tym sprzętem, zadziwię za każdym razem moich gości!
Dodatkowa nakładka oraz plastikowa łopatka,
to dla każdego kucharza niezła jest gratka!
Mikser jest dla mnie idealny, gdyż ułatwiłby mi moje kuchenne czynności,
wiem, że razem, rozwinęlibyśmy nasze kulinarne zdolności

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Wojtek_kucharzyk
Odpowiadając na to pytanie doszedłem do wniosku, że kuchnia jest zawsze tam gdzie my. Wiosna w tym roku uradowała mnie nadzwyczaj wcześnie, a co za tym idzie pogoda idealna na grilla. Jako, że uwielbiam potrawy z grilla a niestety nie dysponuję ogródkiem to pozostaje mi jedynie balkon. Próby z tradycyjnym grillem wypadły smakowo wyśmienicie lecz sąsiedzi nie podzielali mojej radości
W związku z powyższym wprost niezbędny byłby dla mnie grill elektryczny, a model Vario wygląda naprawdę nieźle

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Renka55
  • Renka55

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam Kochani.
Chciałabym bardzo bardzo mieć mikser planetarny Unolda,bo po pierwsze to UNOLD (nic dodać nic ująć),a po drugie bardzo pomógłby mi w codziennym kuchennym życiu i próbowaniu Waszych przepisów .
Pozdrawiam!

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Nulek
  • Nulek

  • Posty: 2
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
W mojej kuchni znakomicie funkcjonują różne sprzęty,
bo szanuję je i dobrze traktuję swoich "poddanych".
Jednak jedno miejsce puste wciąż stoi i ciągle czeka
na jeden sprzęt nieobecny, choć wymarzony i chciany...

To prosty EKSPRES DO KAWY, o którym marzę od dawna!
Żadna wypasiona, wielka, skomplikowana machina,
tylko prosty sprzęt kuchenny, darzący mnie czarnym płynem,
od którego się dzień każdy pełen roboty zaczyna!

Wiem, że firma UNOLD robi proste i sprawne ekspresy,
które niezawodnie parzą kawy kolejne filiżanki,
dając pijącym moc siły do pracy - nawet tej ciężki
i umilając wspaniałym smakiem wieczory i ranki...

Prosta sprawa - jest potrzebny mi sprzęt taki, by pracować
w kuchni po powrocie z pracy ciężko, wytrwale, rzetelnie,
By się nacieszyć godziną każdą z dnia, by nie przysypiać
i z każdym zadaniem nowym radzić sobie pięknie, dzielnie!

Dzięki wsparciu z firmy UNOLD mogłabym się bardziej starać
i mieć więcej sił do działań kuchennych, które tak cenię...
Że o mikserze, który jest nagrodą w tym tu konkursie
nie wspomnę - bo to me drugie UNOLD-AGD-MARZENIE...


http://unoldagd.pl/produkty/ekspresy-do-kawy/onyx-28016/

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Nulek
  • Nulek

  • Posty: 2
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
W mojej kuchni znakomicie funkcjonują różne sprzęty,
bo szanuję je i dobrze traktuję swoich "poddanych".
Jednak jedno miejsce puste wciąż stoi i ciągle czeka
na jeden sprzęt nieobecny, choć wymarzony i chciany...

To prosty EKSPRES DO KAWY, o którym marzę od dawna!
Żadna wypasiona, wielka, skomplikowana machina,
tylko prosty sprzęt kuchenny, darzący mnie czarnym płynem,
od którego się dzień każdy pełen roboty zaczyna!

Wiem, że firma UNOLD robi proste i sprawne ekspresy,
które niezawodnie parzą kawy kolejne filiżanki,
dając pijącym moc siły do pracy - nawet tej ciężki
i umilając wspaniałym smakiem wieczory i ranki...

Prosta sprawa - jest potrzebny mi sprzęt taki, by pracować
w kuchni po powrocie z pracy ciężko, wytrwale, rzetelnie,
By się nacieszyć godziną każdą z dnia, by nie przysypiać
i z każdym zadaniem nowym radzić sobie pięknie, dzielnie!

Dzięki wsparciu z firmy UNOLD mogłabym się bardziej starać
i mieć więcej sił do działań kuchennych, które tak cenię...
Że o mikserze, który jest nagrodą w tym tu konkursie
nie wspomnę - bo to me drugie UNOLD-AGD-MARZENIE...


http://unoldagd.pl/produkty/ekspresy-do-kawy/onyx-28016/
obrazek obrazek obrazek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Magdalena86
Oczywiście najbardziej przydałby mi się ten mikser planetarny. Bardzo lubię piec placki ale na chwile obecna nie mam własnego miksera. Zawsze pożyczam go od teściowej a wiecie jak z teściową . Jak wiatr zawieje , dlatego nie zawsze mogę upiec moje ulubione słodkości gdyż jestem uzależniona . Jak nie wygram tego miksera to pewnie będę musiała jakiś kupić. Ale myślę że byłaby to nie lada niespodzianki wygrać taki ekskluzywny mikser, takiej dobrej i renomowanej firmy. Taka jest moja historia. Fajnie byłoby go wygrać. Pozdrawiam.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

mery1307
  • mery1307

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W moim domu najbardziej sprawdziłoby się Wielofunkcyjne urządzenie ONYX 3 w 1.
Mam troje dzieci i każde z nich jest ogromnym głodomorem , a mając takie cudo mogłabym szybko wytworzyć im piękne tosty, gofry lub np. hamburgery.
Wreszcie zapanował by ład i spokój przy stole , bo ONYX 3 w 1 pomógłby mi okiełzać moją wesołą gromadkę

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Anjaaali
  • Anjaaali

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla mnie najlepszy sprzęt który przydałby sie w kuchni to Unold 48356 Multi to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala na przygotowanie gofrów, tostów oraz potraw z grilla. Pluralizm możliwości tego urządzenia mnie jak najbardziej przekonuje. Nie ważne czy mam coś przygotować na słodko czy na ostro mogę użyć bardzo pomocnego urządenia. Nawet gdy nagle dowiem się o niespodziewanych odwiedzinach rodzinki z dziećmi, gofry przygotować to chwila moment i już. Fakt że urządzenia składa się z 3 wymiennych płyt pomaga w przechowywaniu sprzętu przy małej ilości szafek jak u mnie to idealne rozwiązanie. Ale podstawową i największą zaletą tego urządzenia którą podaje producent i mnie także przekonuje ten fakt to jest nieprzywierająca powłoka, dzięki której każda wkładka pozostaje czysta po przygotowaniu potrawy. Wygodą jest także możliwość regulacji temperatury za pomocą pokrętła znajdującego się na górnej klapie a także informacyjne lampki dające nam znać o postępie w pracy. Podsumowując uważam że to urządzenie najbardziej przyda się u mnie w kuchni ze względu na uniwersalne wykorzystywanie do przygotowania ciekawych potraw a także solidne wykonanie, czyli połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i termoizolacyjnego tworzywa sztucznego Jeszcze zmywarki nie posiadam ale dla większości szczęśliwych posiadaczy ważne na pewno będzie to że można wkładki wymienne myć w zmywareczce. Więc nie ważne czy dla męża śniadanie będę przygotowywać, czy słodkie gofry dla dzieci, czy kurczaka grillowanego do sałatki w niedzielny, zimowy dzień to urządzenie ułatwi, przyśpieszy i zapewni dodatkową rękę do pomocy w kuchni - dlatego wybrałam je jako idealne dla mnie.

Pozdrawiam serdecznie

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

kosmat
  • kosmat

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Marzę o mikserze planetarnym firmy Unold, ponieważ ze słyszenia a także z doświadczenia wiem,że jest to niezawodna firma oraz marka sama w sobie. Gotowanie to moja pasja, niestety wciąż jeszcze muszę obyć się bez takiego robota...Mikser ten z pewnością poszerzyłby moje horyzonty, oraz pozwoliłby dostarczyć mnie oraz moim domownikom niezapomnianych wrażeń smakowych Byłby też niewątpliwą ozdobą mojej nowej kuchni, gdyż łączy klasyczną,elegancką formę z nowoczesnym designem.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

roseer
  • roseer

  • Posty: 1
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
Szczypta, garstka, trochę, kilka itp. - to mój największy problem! Być może banalnie zabrzmi ta odpowiedź, lecz zdecydowanie najbardziej przydał by mi się najprostszy sprzęt, a mianowicie waga elektroniczna. Wszystko zawsze robię na oko (mam to po mamie), a przez to moje przepisy są później mało dokładne. Abym mógł lepiej pomagać innym na tym portalu i wrzucać precyzyjne przepisy taka waga jest wręcz niezbędna

P.S. Ten jajowar to też niezłe jaja

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!