Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

ahogata
  • ahogata

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Budzi mnie glos mojej corci -mamusiu co tak pieknie pachnie. Jeszcze przez lekki sen wczuwam sie w zapach. Ach corciu to nasz chlebek. Mamusiu a kiedy go kupilas ze jeszcze tak mocno pachnie- pyta .Zasmialam sie cichutko! Jessi nie kupilam wlasnie sie upiekl w naszym automacie do chlebka chodz to zjemy sniadanko. Podaje Jessice kromke cieplego chleba na ktorym rozplywa sie maselko. Mina mojej corci bezcenna. ...
Ale to tylko moje marzenia bo nie mam tego super automatu. Ale jak ktos mi ostatnio powiedzial ,, ten kto marzy ma prawo do szczescia,, to moze bede miec szczescie i kiedys obudzi nas ten zapach.
..

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

marzenier
  • marzenier

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niewiele obrazów pamiętam ze swojego dzieciństwa.Wszystkie zamazane.Niewyraźne.Ale mój zmysł węchy niezwykle jest pamiętliwy i zawszę,gdy czuję zapach świeżego chleba,przed oczami stają mi dziadkowie.U nich chleb był w wielkim poszanowaniu,dziadkowie całowali każdy jego okruszek. Zaznali biedy, zatem wiedzieli, jak cenny jest chleb.
Pamiętam babcię,jak wyrabiała delikatnie ciasto i dziadka,mężczyznę o wielkich,męskich,spracowanych dłoniach,który sięgał po kromkę i trzymał ją tak ostrożnie,z szacunkiem,wręcz z miłością.Niemal jakby trzymał w ręku coś co miałoby się za chwilkę rozpaść,jakiś delikatny,rzadki kwiat np.
Pamiętam smak tego chleba.Smak,który niestety odszedł z babcią.Bo mimo,że wielokrotnie starałyśmy się z mamą go odtworzyć to niestety..ciągle czegoś brakuje.
I stwierdziłyśmy,że brakuje właśnie tej miłości,szacunku,który babcia wkładała ten chleb.
Dla nich to była uczta,święto,a moment dzielenia się tym chlebem,był chwilą niezwykłą.Teraz,chleba mamy pod dostatkiem.Taki,szmaki,owaki.Do tego 100 rodzajów bułek,aż się człowiek gubi.
A wtedy..kromka chleba z konfiturą i od razu dzień był lepszy.
TakMoje dzieciństwo zamknięty jest w kromce chleba mojej babci..
Dlatego nie będzie pewnie zaskoczeniem,że urządzenie,którego mi brakuje w domu i które chciałabym posiadać to wypiekasz do chleba
Z oferty Unold najbardziej podoba mi się Automat Top Edition (68415).
Prosta forma,srebrny kolor...Ajjj już widzę jak idealnie komponuje się z moją lodówką
Wyświetlacza...tak to moje zboczenie.Kocham kuchenne sprzęty z wyświetlaczem
Dotykowy panel..kolejny wielki plus.Mała,wielka rzecz można by powiedzieć
Urządzenie wydaje się proste w obsłudze i to..."Przygotowuje ciasto i wypieka pieczywo" SamNo jeżeli tak to jest to mój nowy przedmiot pożądania
Może,za pomocą odrobiny technologi uda mi się odtworzyć smak wspomnień i dzieciństwa i zapoznać z nimi mojego syna..

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Ewuuunia
  • Ewuuunia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Majbardziej przydałby mi się w kuchni robot kuchenny tj.mikser planetarny ponieważ strasznie lubie piec ciasta i eksperymentowac w kuchni . Ten mikser naprawdę by mi się przydał bo jest bardzo przydatny dzięki swojej funkcji obrotowej mozna wlożyć wszystkie składniki do miski a w między czasie robić co innego bo składniki same sie mieszają i ogolnie fajnie się reprezentuje w kuchni i daje duzo satysfakcji i radosci .. a poza tym pozwala on na eksperymentacje z wielką ilością ciast . Ten mikser to skarb

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

AgaWojtk
  • AgaWojtk

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gdy dobijając 30-stki okazuje się, że tym, co Ci szkodzi jest Twój ukochany chleb, a dokładniej zawarty w nim gluten, to czym prędzej trzeba zrobić coś, by znaleźć sobie jakąś alternatywę, która będzie nie mniej smaczna! Dowiedziawszy się, że kupny chleb nie jest już dla mnie powiedziałam sobie, że skoro gotować potrafię, to i upiec sobie chleb będę potrafiła! No i owszem udało mi się opanować tą sztukę, to przyznam, że ręczne wyrabianie pieczywa nie należy do lekkich zajęć, dlatego ze sprzętu firmy Unold bez wątpienia wybrałabym sobie automat do pieczenia chleba, który w znaczny sposób odciążyłby mnie z pracy przy wytwarzaniu "podstawy" swej egzystencji, bo, co, jak co, ale jakąkolwiek dietę by mi nie narzucili ja i tak znajdę drogę do chleba!

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

ofca235
  • ofca235

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam, bardzo trudno wybrać faworyta spośród tylu wspaniałych i nowoczesnych sprzętów firmy Unold. Wśród nich z pewnością znalazłby się na szerszej liście robot, będący nagrodą w konkursie. Niemniej najbardziej pragnęłabym znaleźć się w posiadaniu automatu do wyrobu makaronu. Bardzo często eksperymentuję w kuchni, chętnie przygotowuję też różnorakie makarony. Nie ukrywam jednak, że przygotowanie ich często jest na tyle czasochłonne, że rezygnuję z tego domowego rarytasu, a szkoda! Urządzenie firmy Unold posiada wspaniałą gamę akcesoriów, która może rozpieszczać największego makaronowego smakosza. Chętnie skorzystała bym również z tarczy do ciasteczek, dzięki której urozmaiciłabym słodsze smakołyki. Myślę jednak, że największą ispiracją i wyzwaniem byłby dla mnie lej do napełniania kiełbasy. Nowości-zawsze! Życząc wielu kulinarnych sukcesów i wspaniałych inspiracji na co dzień, również z urządzeniami firmy Unold - gorąco pozdrawiam! Kasia

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

N_Lilka
  • N_Lilka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ze wszystkich sprzętów marki UNOLD najbardziej przydała by mi się w kuchni sokowirówka. Stojąc u progu wiosny czekam tylko na nowalijki, świeżutkie owoce i warzywa, z których można będzie tworzyć nie tylko przepyszne jedzonko, ale też przede wszystkim zdrowe i pełne witamin soki. Moje ulubione połączenie to sok z marchewki z nacią selera z dodatkiem różnego rodzaju owoców sezonowych - jabłek, gruszek, śliwek, itd. Uwielbiam łączyć smaki i eksperymentować! Patrząc na pogodę za oknem już niedługo możemy spodziewać się pierwszych tegorocznych plonów (oby jak najszybciej!) Zatem czas zakasać rękawy, odgrzebać sprzęt ogrodniczy i do roboty! Pielęgnacja roślinek przy pięknym słońcu to sama przyjemność, a efekty pracy przepyszne!
obrazek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Zoltaris
  • Zoltaris

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niezbędnym przyrządem w mojej kuchni będzie mikser planetarny. Najbardziej ucieszy się z tego moja rodzina. Właśnie stawiam pierwsze kroki w pieczeniu. Mam za sobą szarlotkę, tort czekoladowy i ... kilkugodzinne sprzątanie kuchni. Za każdym razem, gdy dochodzę do etapu ubijania białek lub śmietany zaczyna się armagedon. Ja zamieniam się w upstrzonego w plamy muchomora, podobnie jak wszystkie ściany i przyrządy wokół.
Pieczenie sprawia mi ogromną przyjemność, zwłaszcza kiedy widzę, że moje wypieki smakują najbliższym. Dlatego byłoby mi bardzo miło, że dzięki mikserowi będę mogła skupić się na rozwijaniu kulinarnych zdolności a nie na sprzątaniu

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Quchniakaroli
Bez zastanowienia, nawet w ciemno mogę powiedzieć że z firmy Unold najbardziej przydałby mi się robot kuchenny. Mogłabym się z nim zaprzyjaźnić - ja i moje wypieki. Pieczenie to dla mnie forma relaksu a z takim robotem to już czysta przyjemność.

Podoba mi się nowoczesny i elegancki wygląd robota, na pewno pięknie się prezentuje na kuchennym blacie. Jest kompaktowy bez problemu schowam haki do jego misy, która ma aż 4 litry pojemności! Daje to wielkie pole do popisu np przy moich ukochanych sernikach nawet z 12 jaj , biorąc pod uwagę silnik robota kuchennego tj. 350 W da sobie radę z wyzwaniem. Jest to solidnie wykonany robot a przy tym lekki bo warzy 4,55 kg. Trzy przystawki, końcówki takie jak: hak do zagniatania ciasta, końcówkę do mieszania i ubijania - stałyby się wybawieniem w kuchennych rewolucjach i wielkim odciążeniem, a szpatułka wykonana z silikonu sprawiłaby, że nic się w kuchni nie zmarnuje bo doskonale poradzi sobie z wydobyciem ciasta z misy miksera.

Plusem dla Pani domu jest również to że akesoria takie jak misa czy ochronka można myć w zmywarce .Prędkości regulowałyby się płynnie w czasie gdy ja szukałabym w moim roztrzepaniu kolejnych zapomnianych składników na ciasto, właśnie dlatego taki mikser byłby dla mnie najlepszym kuchennym kompanem.

Konkurs-"Wygraj mikser planetarny"

Apokalyp
  • Apokalyp

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ze wszystkich akcesori kuchennych Unlod wybrałbym patelnię,ale taką wytrzymałą dla mamy.Wcześniejszą złamała na mnie.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

barka
  • barka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Jak sprawiedliwie i tak, żeby żaden z domowników nie poczuł się pominięty wybrać między ekspresem do kawy Chrome Style, dzięki któremu perspektywa małej czarnej czyni wstawanie o 6 rano przyjemnym – a dzięki spieniaczowi do mleka - najprzyjemniejszym obowiązkiem, grillem elektrycznym Raclette – dającym mnóstwo zabawy w trakcie kolacji z przyjaciółmi, a niewymagającym użycia oleju automatem do popcornu, gofrownicą z nieprzywierającą powłoką, podwójnym tosterem Quarto czy frytkownicą z filtrem przeciwzapachowym – niezastąpionymi w domu, w którym są dzieci (w uszach już mi dźwięczy „mamo, zrób nam popcorn, taki jak w kinie i gofry, takie jak nad morzem!”)? Jak opowiedzieć się po stronie uniwersalnego blendera, kiedy na horyzoncie pojawia się sokowirówka i wyciskarka do owoców, dzięki którym przygotowywanie owocowo-warzywnych napojów to pestka? Jak skłaniać się ku czajnikowi szklanemu z podświetlanym wnętrzem, kiedy zachwyca poręczna waga kuchenna? Jak wybrać kuchenkę z rożnem (ma aż 5trybów pracy), kiedy oczy cieszy wydajna kostkarka i posiadający elektroniczną regulację twardości jajowar? Jak dokonać wyboru między klasykami kuchennymi, których (w nieco jednak prostszej formie) używały nasze babcie, jak automat do domowego wyrobu makaronu (ma nawet tarczę do ciasteczek), czy maszynka do mięsa (przerabia do5kg mięsa w15min.), a nowoczesnymi produktami spełniającymi nasze zachcianki, jak automat do lodów (lawendowe lody w30min.? Z Unold to żaden problem)? A propos babć, gdyby w czasach młodości powiedziano im, że ich wnuczki będą miały automat do chleba, który posiada 12programów dla rozmaitych rodzajów chleba i różne stopnie przyrumienienia do wyboru, nie uwierzyłyby. Każdy produkt cechuje się najwyższą jakością i niezawodnością, a razem tworzą serce domu – kuchnię. Gdybym jednak musiała dokonać wyboru, to powiedziałabym Mikser planetarny 78511. Zniewala wyglądem i funkcjonalnością. Miło byłoby mieć takiego solidnego „pomocnika”, który bez trzymania za rączkę zmiksowałby krem, ubił śmietanę i wyrobił ciasto na pizzę.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!