Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Agataangel
Koteczka Mimi w solarium
obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Agataangel
Koteczka Mimi koralikowa
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 23 lut 2012 15:24 przez Agataangel)

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Kocury to wielkie leniuchy, mój Rambo szczególnie zimą śpi i śpi....
Ostatnio trochę się ożywił.... chyba wiosna się zbliża

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
Kolejny kandydat na mistera - Kuba

Kuba jest najstarszym kocurem, prawdziwym seniorem w naszym domu. Jest z nami już chyba z 10 lat. Był przybłędą, zapchlony i zarobaczony, nie umiał jeszcze sam jeść, ale przygarnęliśmy go pod nasz dach, wyleczyliśmy i odchowaliśmy. Teraz jak na seniora rodu przystało wyleguje się godzinami na łóżku i wstaje tylko pojeść. Kuba to pieścioch jakiego świat nie widział. Mógłby leżeć na plecach cały dzień i rozkoszować się mizianiem po brzuszku.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
Kandydatka na kocią miss gotujmy. pl - BETI zwaną także Betiną oraz Mysicą

Betinka jest siostrą Kajtka. Jest bardzo podobna do swojego braciszka, natomiast ma zupełnie inny charakter. Jest bardziej niezależna i chodzi swoimi ścieżkami. Czasami nie ma jej w domu nawet kilka dni, a później wraca do domu wygłodzona. Beti nie potrzebuje pieszczot czy miziania chociaż czasem przychodzi i prosi się o jakiś smaczny kąsek szyneczki lub kiełbaski. Jest bardzo łowną kotką i wytępiła wszystkie myszy z naszej piwnicy.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
Mój kandydat na kociego mistera gotujmy.pl - KAJTEK zwany także Futrzakiem bądź Żarłokiem

Kajtuś nie jest zwykłym dachowcem na jakiego wygląda. Ma piękne cętkowane, błyszczące futerko, niesamowite, żółte oczy, długie wąsy i słodki, różowy nosek. Jest z nami od maluszka, znaleziony w szopie na podwórku wraz z innymi małymi kociętami, najprawdopodobniej jest to potomek kocicy sąsiadki. Kajtek uwielbia spędzać dni wylegując się na parapecie i obserwując otoczenie bądź chodząc kocimi ścieżkami. Jest kotkiem niesłychanie charakternym, potrafi się obrazić (jeśli ja albo mama dopieszczamy innego kotka na jego oczach) i nie przychodzi do nas nęcony nawet smakowitymi kąskami. Jest cudną przytulanką i głaskanką. Jest to ulubieniec mojej mamy.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Moj kandydat na Mistera Marian -Manius
Marian ma 2,5 roku dostalam tego kocurka na urodziny , jest wspanialy i jak na prawdziwego kota przystalo uwielbia byc glaskany , przytulany i najlepszym jego miejscem sa albo kolana albo miejsowka jak najblizej kaloryfera ( uwielbia ciepelko) .
Marian uwielbia dzieci jest bardzo spokojnym i dumnym kotem , ktory czesto sie zdaza chodzi wlasnymi sciezkami , niestety czasami nie ma go w domu nawet 2-3 dni :/
Wszyscy w naszym domu kochaja Go , ale chyba najbardziej moj 1,5 roczny synek
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lut 2012 23:08 przez mania)

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
A to aktualna fotka w zimowym futerku.
obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
To mój Rambo. Gdy był małym kotkiem strasznie rozrabiał, dlatego tak go nazwaliśmy.
Teraz jest statecznym kocurem.
Czarny kot z białymi wąsami - na szczęście
obrazek obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0
Moja Sheena ma to szczęście, że mieszkając na parterze i mając drabinkę z balkonu do ogródka sama sie wyprowadza, a jak wraca to puka łapką do drzwi balkonowych świetnie to wygląda. Drzwi do pokojui i łazienek sama sobie otwiera w jedną i druga stronę, nauczyłam ją tego jak była jeszcze malutka (kilkakrotnie bralam jej łapke i pokazywałam jak ma pociągnąc drzwi, aby sie otwierały, aż w końcu sie nauczyła).

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lut 2012 15:26 przez Justine27)

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl