Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
słodki ten Bendżolino, ale z tego co wiem, kandydatów zgłąszać można było do wczoraj.. chyba, że ja coś źle przeczytałam?

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Przedstawiam następnego Mistera gotujmy.pl
Bendżi tak go wołamy
Którego znalazłam 7 lipca 2011r na śmietniku a dokładnie w śmietniku.Poszłam z córką wyrzucić śmieci była godzina 22:20. Odkrywamy klapę a tam kicio piszczy,bo nawet miałczeć nie umiał. Wskoczył mi na ręce więc go zabrałyśmy do domu i jest już z nami.
Uwielbia spać gdzie popadnie
Dla innych może się wydawać zwykłym szarakiem ale dla nas jest Królem naszego domu..
Jest kochany i bardzo wdzięczny.
KOCHAMY CIĘ BENDŻOLINO
obrazek obrazek obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
Przepiękne kociaki!

zmieniono 1 raz (ostatnio 24 lut 2012 17:16 przez olmanka)

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Jak dla mnie, to wszyscy kandydaci /kandydatki/ powinni zająć pierwsze miejsce
Uwielbiam koty i wszystkie są najpiękniejsze

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

kasiunia.1981
Mysiunia napisał(a):

Czitta - to mały kot bojowy

Jest to przybłęda, a właściwie znajda Znalazła go Bukusia (mój piesek widoczny na ostatnim zdjęciu) w pewien deszczowy dzień. Początkowo lubiła mu dokuczać i ciężko jej było zaakceptować nowego domownika, ale obecnie bardzo się lubią Kotek jest radosny i bardzo towarzyski

Na pierwszym zdjęciu Czitta w bojowej pozie - przygotowana do kontrataku na Bukusię Na drugim zdjęciu Czitta w swoim ulubionym legowisku - wiaderko z piórkami - wygodnie, ciepło i pobawić się można ostatnie zdjęcie - szaleństwa Czitty i Bukusi w czasie remontu mojego pokoju

Śliczności,to mój faworyt

Odp: FIFI - kandydatka na kocią Miss Gotujmy.pl

cukinia napisał(a):

Kandydatka numer 2 - FIFI
Błękitne oczy, czarne włosy, typowa południowa piękność - swoją urodą zachwyca od pierwszego spojrzenia.Jest przyjacielska, pozuje jak prawdziwa modelka i chce żeby na świecie nie było wojen i głodu Pozdrawia wszystkich głośno mrucząc - mmmrrrrraaaaaaauuuuuuuuuu!


Jakie ona ma piekne slepka .Po raz pierwszy takie widze u kotka .Cudne

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Podwójny czy w tym przypadku potrójny wpis bierze się stąd, że autor po napisaniu, dołączeniu zdjęć i kliknięciu Zapisz otrzymuje wiadomość, że nie zostało zapisane, wtedy się naciska znowu Zapisz i wiadomość zostaje zapisana dwa lub trzy razy jedno i to samo.
(edycja) jak to się stało, że zdjęcia weszły powdwójnie w tej samej wiadomości to też nie koryguję.

zmieniono 1 raz (ostatnio 17 lut 2012 22:29 przez Polpal)

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Mysiunia napisał(a):

to mały kot bojowy

Jest to przybłęda, a właściwie znajda Znalazła go Bukusia (mój piesek widoczny na ostatnim zdjęciu) w pewien deszczowy dzień. Początkowo lubiła mu dokuczać i ciężko jej było zaakceptować nowego domownika, ale obecnie bardzo się lubią Kotek jest radosny i bardzo towarzyski

Na pierwszym zdjęciu Czitta w bojowej pozie - przygotowana do kontrataku na Bukusię Na drugim zdjęciu Czitta w swoim ulubionym legowisku - wiaderko z piórkami - wygodnie, ciepło i pobawić się można ostatnie zdjęcie - szaleństwa Czitty i Bukusi w czasie remontu mojego pokoju

Nie wiem jak to zrobiłaś, że jest po 2 razy - nie umiem tego skorygować.

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

natalka1107@o2.pl
Usunięto na prośbę autorki wpisu

zmieniono 2 razy (ostatnio 17 lut 2012 21:08 przez Tit)

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

natalka1107@o2.pl
usunięto na prośbę autorki wpisu.

zmieniono 2 razy (ostatnio 17 lut 2012 21:08 przez Tit)

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl