Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Ma-Gosia
  • Ma-Gosia

  • Posty: 54
  • Przepisy: 131
  • Artykuły: 1
Feliks poluje!
Przepraszam, ale inaczej nie dało się wstawić zdjęć!
obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Ma-Gosia
  • Ma-Gosia

  • Posty: 54
  • Przepisy: 131
  • Artykuły: 1
Ulubione miejsca Feliksa:
obrazek

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Ma-Gosia
  • Ma-Gosia

  • Posty: 54
  • Przepisy: 131
  • Artykuły: 1
To Feliks!
obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Ma-Gosia
  • Ma-Gosia

  • Posty: 54
  • Przepisy: 131
  • Artykuły: 1
Feliks trafił do nas jako dorosły kot 2 lata temu. Przyszedł za mną z podwórka. Zjadł co mu przygotowałam a potem stanął przy drzwiach i prosił, by go wypuścić. Pewnego dnia zjadł i zwinął w kłębek na ulubionym fotelu męża. Gdy chce wyjść, staje przy drzwiach i czeka, aż z nim zejdę na parter. Reaguje na gwizdanie ,wtedy przychodzi i czeka, aż zejdę na dół i wpuszczę go. Polubili go też sąsiedzi, wpuszczają go do klatki i jeszcze pukają do mieszkania informując, że Feliks już jest. Lubi spać na parapecie okna, bo może obserwować ptaki. Cieszę się, że trafił do nas.

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Mnie się też wszystkie kocurki podobają i dlatego nię będę żadnego wyróżniać.Wszystkie są thebeściaki

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Kociaki są cudowne, to prawda ;-) Wszystkie bez wyjątku !

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
evita0007 napisał(a):

Ja kocham wszystkie mruczanki i najchętniej bym na wszystkich zagłosowała.Szkoda że tak nie można

Tak, każdy kociak ma w sobie to coś.

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Ja kocham wszystkie mruczanki i najchętniej bym na wszystkich zagłosowała.Szkoda że tak nie można

Odp: Plebiscyt na kocią Miss gotujmy.pl

DAISY kandydatka na kocią Miss gotujmy.pl

Daisy jest z nami od 3 lat, trafiła do nas jak miała kilka tygodni. Mama od małego uczyła swoje dzieci porządku i pierwsze co zrobiła jak postawiłam ją w nowym domku, to poszła do pudełka, w którym ją przyniosłam- chyba z nerwów;-) Jest bardzo porządnicka i wierna! Spadając z 2 piętra z parapetu schowała się w piwnicy u sąsiada i po 3 tygodniach szukając jej jak co dzień, zauważyła nas i zaczęła strasznie głośno gadać- dzięki temu znowu odzyskaliśmy naszą Gwiazdę;-) Uwielbia spać na szyi swojego Pana, nie lubi czekać na jedzenie. Wystarczy się odwrócić i ... ;-)
Kocha się wylegiwać z wyciągniętymi łapkami, uwielbia zimne mleko i jogurty wszelkiego rodzaju, najbardziej te smakowe z owocami! Ma piękne długaśne wąsidła i jest niesamowicie gadatliwa! ;-)
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 19 lut 2012 21:36 przez Niuniaczka)

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

przejs
  • przejs

  • Posty: 94
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 7
To samo mialam napisać-weź tu człowieku zagłosuj jak każdy kot coś w sobie ma, ech

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl