Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

bartekstan6
Witam, jeśli pragniesz jakiś SET pojemników DAFI, polecam sklep e-dafi. pl

Odp: Odp: Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

bartekstan6
Witam, ja polecam sklep e-dafi. pl , szybko solidnie bez żadnych problemów

Odp: Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

Tit napisał(a):

Moje koty też się uzależniły od filtrowanej

Dołączam do kotów! Też się uzależniłam od dzbanka! Opóźniła mi się przesyłka zamówionych filtrów i 2 dni byłam bez dzbanka.Słuchajcie, nie umiałam sobie herbaty zrobić! Ciągle sięgałam po dzbanek! Prawda jest taka,że dobre też uzależnia!

Heniu , gdzie zamówiłaś filtry ? Możesz mi podpowiedzieć?

Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

Moje koty też się uzależniły od filtrowanej

Dołączam do kotów! Też się uzależniłam od dzbanka! Opóźniła mi się przesyłka zamówionych filtrów i 2 dni byłam bez dzbanka.Słuchajcie, nie umiałam sobie herbaty zrobić! Ciągle sięgałam po dzbanek! Prawda jest taka,że dobre też uzależnia!

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Moje koty też się uzależniły od filtrowanej

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Nie znam tego pojemnika, który tak zachwalacie ale od dawna używam dzbanka filtrującego i wkładów Dafi. Mamy w Bytomiu strasznie twardą wodę i herbata była ohydna dopóki nie zaczęłam filtrować.
Nawet mój kot nie chce wody z kranu - woli filtrowaną

Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Książę z bajki
Był późny wieczór... królewna była na ploteczkach, służba już spała a książę zgłodniał.
W lodówce znalazłem pojemnik Dafi ze smacznymi warzywkami. I o ile pamięć mnie nie myli to były one tam wsadzone już długi czas temu.

Pomimo świeżego zapachu, pełny obaw o swoje życie postanowiłem przygotować z pomidorka, ogóreczka i cebulki pyszną sałateczkę.

Pomimo tak długiego czasu jaki te warzywa spędziły w pojemniku zachowały swoją świeżość i smak.
obrazek

Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Książę z bajki
Był późny wieczór... królewna była na ploteczkach, służba już spała a książę zgłodniał.
W lodówce znalazłem pojemnik Dafi ze smacznymi warzywkami. I o ile pamięć mnie nie myli to były one tam wsadzone już długi czas temu.

Pomimo świeżego zapachu, pełny obaw o swoje życie postanowiłem przygotować z pomidorka, ogóreczka i cebulki pyszną sałateczkę.

Pomimo tak długiego czasu jaki te warzywa spędziły w pojemniku zachowały swoją świeżość i smak.
obrazek

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Babciagramolka
10.08-
Dzbanek :
Zrobiłam ,, Shake jaśminowo-bananowy " na bazie filtrowanej wody i z kostkami lodu z takiej wody. Od chwili kiedy używam cały czas wody filtrowanej ( do gotowania , napojów i we wszystkich celach kulinarnych ) mam wrażenie , że smaki potraw są bardziej wyraziste .Nie wiem czy wpływa na to czystość wody i brak zanieczyszczeń które mogły by wpływać na smak czy moje pozytywne nastawienie ? Zresztą nie ważne - ważne , że rezultat jest pozytywny.
Pojemnik próżniowy do żywności.
Trzy dni temu zamknęłam w pojemniku: Kaszankę, szczypior, pól pomidora, wędzone udko z kurczaka i plasterki sera do tostów .Po trzech dniach wszystko wygląda i pachnie jak w chwili kiedy wkładałam.
obrazek obrazek

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

monia2005
  • monia2005

  • Posty: 53
  • Przepisy: 328
  • Artykuły: 0
Witam w pojemniku przez 5 dni leżała wędlinka i nadal jest świeżutka,nie wyschnięta i bez żadnego nalotu,a dzięki dzbankowi pijemy w końcu mniej gazowanego i jestem z tego bardzo szczęśliwa .Polecam naprawdę warto zakupić takie rzeczy ja chciała bym jeszcze kiedyś jeszcze kilka sztuk pojemników :-)

Odpowiedz na/ edytuj Testowanie produktów DAFI rozpoczęte