Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Droga Tit, Książę jest bardzo smutny z powodu Twoich słów. W moim królestwie, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za takie opinie można zostać rzuconym na pożarcie smoka [/quote]

Drogi Książę, jak mogłam być tak niesprawiedliwa... Wybacz proszę, nie powinnam wsadzać wszystkich mężczyzn do jednego kotła. Twoje królewskie testy są zachwycające. Posyłam ci najsłodszego pod słońcem , o jak się spłoniłam. Tit

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Dziś po dwu dobach wyjęłam bób z pojemnika i z torebki ... widać wielka roznicę .. ten z torebki juz ma widoczne brązowe plamy a w pojemniku nie zmienil wogóle koloru od włozenia .
obrazek

Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Evi
  • Evi

  • Posty: 246
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 0
Dzięki dziewczyny ....czyli funkcjonuje ! ...... 6 godzin w pojemniku poza lodowką jest jadalne
Czekam jeszcze na eksperyment Ksiecia ....ciekawa jestem co z tą cebulą.....
Czy w pojemniku próżniowym zapachy się mieszają czy nie ?

zmieniono 1 raz (ostatnio 23 lip 2010 15:02 przez Evi)

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Dziś wkladam do pojemnika surowy bób... który ma to do siebie ze jednak dlugo nie daje sie przechowywac na surowo..



Odp: Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Książę z bajki
Wielki Cebulowy Test

Książę czyli ja postanowiłem w swojej pałacowej kuchni przeprowadzić Wielki Cebulowy Test .

W ramach niego zamknąłem w pojemniku próżniowym pomidorki, ogórka, wraz z przekrojoną cebulką, (ilustruje to zdjęcie )bowiem któż z nas nie lubi pomidorków z cebulką, jednak zazwyczaj cała cebula to za dużo, a nie powinno się marnować żywności, pozostawienie jej natomiast niezabezpieczonej w lodówce lub na bufecie powoduje, że jej zapach rozchodzi się po całym pałacu, także więc zobaczymy czy po kilku dniach pomidorki przejdą zapachem cebulki w próżniowo zamkniętym pojemniku Dafi, czy może jednak pozostanie ich naturalny zapach.

Książę radzi: nie jedzcie cebuli przed randkami


Tit napisał(a):

Tak to jest z facetami Tylko w gębie mocni i w obietnicach


Droga Tit, Książę jest bardzo smutny z powodu Twoich słów. W moim królestwie, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za takie opinie można zostać rzuconym na pożarcie smoka
obrazek

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
No wiec po 14 godzinach przechowywania poza lodówką moje sniadanie wyglada tak ...Dukanowy chlebek z otrąb, wędlina, pomidor, jajko.. (dieta protal)
Najbardziej obawialam sie tego jajka .. ale bylo ok ..
pieczywa nie smarowalam niczym lekko tylko zczerstwiało ..
Sniadanie zjedzone... . Choć wolałabym z lodówki .. no ale to byl test który ma wynik na +
obrazek obrazek

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
zobaczymy co bedzie u mnie ... zapakowalam sobie sniadanie.. i nie stoi w lodówce.. czyli po ok 14 godzinach

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

caroline1983
Zdublowało mi

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 lip 2010 22:06 przez caroline1983)

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

caroline1983
Evi chciała się przekonac czy jedzenie mozna brać w tym pojemniku do pracy. Oto efekty eksperymentu.
1.O godz. 21 wczoraj wieczorem włozyłam do pojemnika natke pietruszki, sałate i kawałek chleba z pasztetem (pasztet jest mało trwały i na nim najlepiej widac zmiany, wędlina czy ser znoszę więcej).
2. Godz. 7 rano - wszystkie produkty wygladaja normalnie. Jedynie pieczywo wchłoneło wilgoć z pasztetu.
3. Godz. 15 - na sałacie widac pierwsze objawy nieświeżości - robi sie sflaczała, choć w bardzo niewielkim stopniu (po godzinie leżenia bez pojemnika tez by tak wygladała). Z natka dzieje sie to samo. Chleb jako taki prezentuje sie nienajgorzej ale pasztet juz nieciekawie ale co tu wymagac po 18h lezenia w temp. pokojowej.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Kochani za chwilę rozpocznie się konkurs na wątku konkursowym:

http://forum.gotujmy.pl/tit-tit-codziennie-konkurs-dafi-24-dzbanki-do-rozdania,watek,111955.html

Zapraszam do udziału w zabawie - będę rozdawać dzbanki Dafi!

Odpowiedz na/ edytuj Testowanie produktów DAFI rozpoczęte