Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Obserwuj wątek

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Ja tez jestem bardzo zadowolona ... woda w ten upał na wagę złota ...
Każdy pije z czym tam sobie chce ...
A w pojemniki są super... slyszalam o nich cos tam ale jakos nie startowalam do zakupu ... jednak bardzo sie ciesze ze go mam... minely dwa dni i wedlinka z serkiem w foli juz nie wyglada idealnie a w pojemniku jakby dopiero włożona... otworze dopiero jutro..

Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

caroline1983
Tak, to są pojemniki prózniowe. Bardzo mi się spodobały porzeczka juz 3 dzień w nim lezy i narazie jest świeża
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 21 lip 2010 21:56 przez caroline1983)

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Evi
  • Evi

  • Posty: 246
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 0
Śledze wasze relacje codziennie....dzbanek juz znam bo zakupilam go miesiac temu...REWELACJA !. Ale ciekawa jestem co to są za pojemniki na żywnosc. Prożnoiwe ?

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Kulinarny Megabatman
spokojnie na pewno dziś ruszy wielki test. nie mam wody do piątku wiec chyba najpierw użyje pojemnik... nie martwcie sie juz niedlugo kolejnie refleksje i opisy co robiłem z tymi urządzeniami.

Odp: Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Ciuciu
  • Ciuciu

  • Posty: 5
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Czekam na relację, też się nie mogę doczekać. Stawiam na to że dzbanek pójdzie na pierwszy ogień.

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

Kulinarny Megabatman
już mam dzbanek oraz pojemnik. juz stoja i czekaja az naleje wody i wloze cos do pojemnika. juz nie moge sie odczekac, napiecie rosnie. ciagle sie zastanawiam co najpierw wlozyc do pudelka i co zrobic z przefiltrowana wodą... jak na razie rewelacyjnie sie prezentują stoją w pudełkach, cud malina, dzielo sztuki.
niedługo dalsza część reportażu z testu.

o tak wyglądają patrzcie:
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 21 lip 2010 12:11 przez Kulinarny Megabatman)

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Filtrowana woda zastępuje wszelkie napoje .. i te na zimno i te na goraco ..
pijemy ją z sokami i samą ..sprawdza sie pod każdym względem.
A do pojemnika włozylam dziś wędlinę i zółty ser a obok próbke zawiniętą w folię..
teraz mam zamiar odczekac 3 dni..

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

caroline1983
Własnie piję herbatę zrobioną na wodzie z dzbanka Dafi -jest smaczna. Napój nie ma takiego brzydkiego "korzuszka" który pojawia sie po zaparzeniu herbaty wodą z kranu.

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

caroline1983
Wyjełam ostatnie pomidory z pojemnika - nadal sa jedrne i wygladaja jak w dniu zakupu. Teraz włożyłam tam czarna porzeczkę. Normalnie z owoców jagodowych dość szybko na dnie robi sie brzydka breja. Zobaczymy co wyjdzie z porzeczek.
obrazek obrazek

Odp: Testowanie produktów DAFI rozpoczęte

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Dwa dni temu włozylam do pojemnika pokrojoną cukinię i kilka polozylam na talerzyku
Cukinia z pojemnika jest twarda i nadaje się do użycia a ta z talerzyka zrobila się gumowa i zwiędla .
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Testowanie produktów DAFI rozpoczęte