Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

teresa.rembiesia i zuzi

Bardzo proszę o obie panie o odrobinę taktu i kultury. Moderator to nie jest chłopiec do bicia ani do pokrzykiwania. Wszystkie wasze PROŚBY i UWAGI do funkcjonowania strony są sukcesywnie rozpatrywane, analizowane i realizowane.
W miarę możliwości technicznych, organizacyjnych, finansowych i czasowych itd. Dajecie panie niestety niechlubny przykład innym jak zachowywać się NIE NALEŻY. Pozdrawiam, Tit

Tit, mam wrażenie, że ponisły Cię nerwy. Jesteśmy zbyt dorosłe, żeby na siebie pokrzykiwać, a ja mam dla Ciebie dużo szacunku i sympatii, mimo kilku nieDorozumień.Więc zostawmy emocje i w tym smutnym czasie bądźmy razem a nie przeciwko sobie!
Pozdrawiam Cię serdecznie!

https://gotujmy.pl/i/emot/17.png

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Koleżanka która była odpowiedzialna za dodawanie przepisów w poniedziałek wyjechała aby uczestniczyć uroczystościach ku czci rektora swojej akademii, który zginął podczas tragedii w Smoleńsku - dlatego mogą nastąpić chwilowe opóźnienia, za które przepraszamy. Tit

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

teresa.rembiesia i zuzi

Bardzo proszę o obie panie o odrobinę taktu i kultury. Moderator to nie jest chłopiec do bicia ani do pokrzykiwania. Wszystkie wasze PROŚBY i UWAGI do funkcjonowania strony są sukcesywnie rozpatrywane, analizowane i realizowane.
W miarę możliwości technicznych, organizacyjnych, finansowych i czasowych itd. Dajecie panie niestety niechlubny przykład innym jak zachowywać się NIE NALEŻY. Pozdrawiam, Tit

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
W piątek dodałam zdjecie do mojego przepisu na supermazurka i dalej nie jest zaakceptowany-ile można czekać
https://gotujmy.pl/supermazurek,przepisy,34735.html

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

teresa.rembiesa
Pyza napisał(a):

chyba nie ma opcji na forum "link aktywny" - trzeba go skopiować czyli zaznaczyć kursorem na niebiesko, wcisnąć ctrl+C i skopiować ctrl+V w okno przeglądarki


Ja tak robię od dawna. Przedtem tak nie było linki wyświetlały się na niebiesko, więc się coś popsuło i trzeba to zgłosić a może jest to utrudnienie zrobione specjalnie przez moderatorów ? bo Tit była na tej stronie i ani be ani ce .

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Pyza napisał(a):

chyba nie ma opcji na forum "link aktywny" - trzeba go skopiować czyli zaznaczyć kursorem na niebiesko, wcisnąć ctrl+C i skopiować ctrl+V w okno przeglądarki


Tak właśnie robie.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
zaakceptowałam twoją edycję tego przepisu. Staraj się nie dokładać własnych wypunktowań i pisać listę składników jeden pod drugim
Pozdrawiam,
Tit

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
chyba nie ma opcji na forum "link aktywny" - trzeba go skopiować czyli zaznaczyć kursorem na niebiesko, wcisnąć ctrl+C i skopiować ctrl+V w okno przeglądarki

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
teresa.rembiesa napisał(a):

Nie wiem czy to tylko u mnie taki problem ale czemu linki nie wyświetlają się na niebiesko.


To nie tylko tobie bo mi też i to już od dawna.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

teresa.rembiesa
Nie wiem czy to tylko u mnie taki problem ale czemu linki nie wyświetlają się na niebiesko.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy