Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Mam problem ze zmianą zdjęcia w profilu.

Druga sprawa dotyczy fot z przepisami ,w profilu widnieje tylko 2, jest ich trochę więcej.
Dziękuje

Odp: Tu zgłaszamy problemy

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Mam prośbę .Ponieważ do dziś w moich przepisach widnieje test edycji, który wstawiłam dla Tit i nie został do dziś usunięty, bardzo proszę o usuni ecie.Dziś nawet 5 zarobiłam za ten przepis.No cóż, może ktoś nie czyta co ocenia, a mnie bardzo lubi.Nie rozumiem tego, ale proszę o usunięcie po raz kolejny.Podaję link.
https://gotujmy.pl/przysmak-to-jest-test-edycji,przepisy,51676.html

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Bahus jak będziemy mieć takie problemy to Tit przegoni nas z tego wątku, choć wiem na pewno że ona co dzień tu na nas czeka

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
majgrz11maja napisał(a):

Bahus ten pierwszy kwiatek to dla mnie


Oczywiście...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
nie zwracaj na to uwagi zawsze znajdzie się ktoś kto nie lubi krytyki i oceniania swojego przepisu nie po jego myśli, po prostu rób dalej swoje

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Bahus ten pierwszy kwiatek to dla mnie

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit napisał(a):

majgrz11maja
Spróbuję się poprawić: Szanowny Kaziu mam cię serdecznie dość, podobnie jak wielu innych użytkowników gotujmy, proszę łaskawie nie pojawiaj się tu więcej bo mamy cię po dziurki w noskach. Buziaki Tit



Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

ladnie to ujelas

Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Spróbuję się poprawić: Szanowny Kaziu mam cię serdecznie dość, podobnie jak wielu innych użytkowników gotujmy, proszę łaskawie nie pojawiaj się tu więcej bo mamy cię po dziurki w noskach. Buziaki Tit

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Henia,
możemy spróbować cofnąć ci te jedynki, ale musiałabyś wysłać mi na priv linki do nich (skopiować ścieżki dostępowe). Myślę nad globalnym rozwiązaniem problemu, ale nic na razie nie przychodzi mi do głowy. Pozdrawiam, Tit

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy