Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Możliwość edycji jest aktywna od stycznia. Tylko trzeba poczekać aż zmieniony przepis zostanie zaakcpetowany przez moderatora. Niestety niektórzy nie zwrócili uwagi na ten szczegół i dodają po 15 razy ten sam przepis, co utrudnia pracę moderatorom wporwadza chaos i opóźnia proces akceptacji zmodyfikowanych przepisów. Więc moja mała prośba - jak modyfikujecie przepisy róbcie to raz a dobrze i nie wstawiajcie 20 wersji jednego przepisu, bo akceptowanie go trwa w nieskończoność, a moderator sam już nie wie co akceptuje.

Pozdrawiam,
Tit

Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Nie wiem jak jest akceptowany przepis https://gotujmy.pl/mega-muszle,przepisy,56447.html skoro składniki są tak nie uporządkowane.Nawet gdy jest może to moja wina to niema możliwości edycji

zmieniono 1 raz (ostatnio 14 mar 2010 14:43 przez majgrz11maja)

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Kajoza
  • Kajoza

  • Posty: 4
  • Przepisy: 113
  • Artykuły: 0
przez przypadek dalam 2 razy ten sam przepis i nie wiem jak go skasowac. pomocy

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Kajoza
  • Kajoza

  • Posty: 4
  • Przepisy: 113
  • Artykuły: 0
przez przypadek dalam 2 razy ten sam przepis i nie wiem jak go skasowac. pomocy

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Mam pytanko zmienilam swoja fotke,w profilu jest nowa ale np.przy wypowiedziach na forum nadal jest stara jak mam ja zmienic?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Profil jest już ok.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
No to musieliby moderatorzy zlecić informatykom .Ale faktycznie masz rację.
Ja rzadko zaglądam do przepisów bez zdjęć, chyba że wiem, że to osoba, która ma fajne przepisy, tak jak np. Natala.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

teresa.rembiesa
msewka napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

Ja także zgłaszałam problem ze zdjęciami mam ich więcej niż w profilu.

Pisałam Grzesiowi na priva Tereniu, że wg. mnie ta ilość zdjęć, to są zdjęcia dodane później niż przepis.Czyli jak dodajesz zdjęcie od razu z przepisem, to nie jest to wliczone jako fotki.Przypomnij sobie, czy te zdjęcia , które masz w zakładce to nie są te, które dołączyłaś do przepisu po jakimś czasie.Bo ja u siebie sprawdzałam i tak mam.Na początku dodawałam przepisy bez zdjęć, dopiero jak kolejny raz robiłam potrawy do dołączałam zdjęcia i tylko one widnieją jako zdjęcia.Więc wszystko jest w porządku.Punkty za przepis ze zdjęciem dostajesz od razu a za zdjęcie dodane później oddzielnie.

Tak Ewo ja to też wiem ale chodzi mi o to że jak w swoim profilu kliknę na zdjęcia to tak myślę powinny wyświetlić się wszystkie jakie mam ,(tak jak tam wiesz gdzie) nie chodzi mi o punkty bo te mam naliczone dobrze.Ktoś będzie oglądał np.zdjęcia i spodoba mu się fotka to zaglądnie na ten przepis,i na pewno szybciej go odnajdzie to taka reklama swoich przepisów.Ja tak lubię szukać.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
teresa.rembiesa napisał(a):

Ja także zgłaszałam problem ze zdjęciami mam ich więcej niż w profilu.

Pisałam Grzesiowi na priva Tereniu, że wg. mnie ta ilość zdjęć, to są zdjęcia dodane później niż przepis.Czyli jak dodajesz zdjęcie od razu z przepisem, to nie jest to wliczone jako fotki.Przypomnij sobie, czy te zdjęcia , które masz w zakładce to nie są te, które dołączyłaś do przepisu po jakimś czasie.Bo ja u siebie sprawdzałam i tak mam.Na początku dodawałam przepisy bez zdjęć, dopiero jak kolejny raz robiłam potrawy do dołączałam zdjęcia i tylko one widnieją jako zdjęcia.Więc wszystko jest w porządku.Punkty za przepis ze zdjęciem dostajesz od razu a za zdjęcie dodane później oddzielnie.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

teresa.rembiesa
Ja także zgłaszałam problem ze zdjęciami mam ich więcej niż w profilu.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy