Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Henia napisał(a):

Na gotujmy.pl jestem od prawie roku. Z przyjemnością - bez problemów. Użytkownik montajka, będący na forum od 5 dni, na mój komentarz i ocenę jednej potrawy w odwecie "ocenił" na 1 wszystkie moje 39 przepisów. Nawet ich nie czytając, bo oceny są co kikanaście sekund. Moje pytanie brzmi: czy można w tej sprawie coś zrobić, czy ktoś kto przychodzi aby "robić dym" ma być bezkarny? Cała moja praca została zmarnowana, z 4,88 dzisiasj rano, teraz mam 3,74. Komentarze i oceny moich potraw do dzisiaj były pozytywne, co łatwo można sprawdzić.Liczę na pomoc i serdecznie pozdrawiam!


To nie pierwszy taki przypadek. Zawsze znajdzie sie jakaś osoba która w odwecie na sprawiedliwy komentarz postawi jedynki przy naszych przepisach.
Moja rada nie przejmowac sie takimi osobami (choc jest to w.....) bo i tak to nic nie da.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Na gotujmy.pl jestem od prawie roku. Z przyjemnością - bez problemów. Użytkownik montajka, będący na forum od 5 dni, na mój komentarz i ocenę jednej potrawy w odwecie "ocenił" na 1 wszystkie moje 39 przepisów. Nawet ich nie czytając, bo oceny są co kikanaście sekund. Moje pytanie brzmi: czy można w tej sprawie coś zrobić, czy ktoś kto przychodzi aby "robić dym" ma być bezkarny? Cała moja praca została zmarnowana, z 4,88 dzisiasj rano, teraz mam 3,74. Komentarze i oceny moich potraw do dzisiaj były pozytywne, co łatwo można sprawdzić.Liczę na pomoc i serdecznie pozdrawiam!

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Szkoda że tylko tak ostro i służbowo

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit napisał(a):

Kazik45 - twoje wypowiedzi zostały wycięte. Nie będę dłużej tolerować twojego zachowania, jeśli nie odpowiada ci styl mojej pracy, moja osoba i portal gotujmy nie trzymamy cię na siłę. Ode mnie to ostatnie słowo jakie otrzymałeś, nie będę więcej w ogóle z tobą dyskutować uważam, że to strata czasu. Petycja do mojego prezesa z donosem na moją osobę została odrzucona. Nie będzie przywrócenia twoich przepisów na nowe konto i nie będzie likwidacji twoich przepisów. Jest to zgodne z regulaminem. To koniec twój na tym portalu, przynajmniej dopóki ja tu jestem. Tit


Oj Tit; bądź tu jak najdłużej....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Oczywiście że uwielbiam żartować ,a jeszcze bardziej przekomarzać się zwłaszcza z tak ostrzegawczym Tit tit tit tit

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Kazik45 - twoje wypowiedzi zostały wycięte. Nie będę dłużej tolerować twojego zachowania, jeśli nie odpowiada ci styl mojej pracy, moja osoba i portal gotujmy nie trzymamy cię na siłę. Ode mnie to ostatnie słowo jakie otrzymałeś, nie będę więcej w ogóle z tobą dyskutować uważam, że to strata czasu. Petycja do mojego prezesa z donosem na moją osobę została odrzucona. Nie będzie przywrócenia twoich przepisów na nowe konto i nie będzie likwidacji twoich przepisów. Jest to zgodne z regulaminem. To koniec twój na tym portalu, przynajmniej dopóki ja tu jestem. Tit

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
nigdy moderatorzy tego serwisu nie występowali pod swoimi zdjęciami, sam też nie występujesz pod swoim zdjęciem, wstawie sobie coś, ale niekoniecznie własną fotkę, nie uważam żeby to było konieczne.

A ja z tobą się chciałam poprzekomarzać w odróżnieniu od Kazika - ale jak widać chyba dowcip mi nie wyszedł ...
O Kaziku nie wspominaj - to chory człowiek ... jego trzeba ignorować, bo zamęczy mnie i wszystkich użytkowników, a tym odejściem tylko grozi zobaczysz zostanie - nie wytrzyma zaraz zacznie nową awanturę pozdrawiam Tit

Odp: Tu zgłaszamy problemy

...

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 lut 2010 12:37 przez Tit)

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

majgrz11maja
Jeżeli zauważyłaś Tit to nie odpowiedziałaś mi na moje pytanie to 1, a 2 to pytanie zadałaś Kazikowi . Nie jestem małostkowym małym ludkiem tej strony żebym się zaraz obrażał , ale argumenty dajesz Kazikowi i jego stwierdzeniu o traktowaniu innych.
Pozdrawiam.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

...

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 lut 2010 12:36 przez Tit)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy