Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

patunia87
  • patunia87

  • Posty: 9
  • Przepisy: 803
  • Artykuły: 1
Witam was , jestem z Wami od kilku dobrych lat , właśnie weszłam zamówić Przybory kuchenne których nie ma...mam pytanie czy odchodzicie już od nagród? Bo nic ciekawego nie ma a punktów mam dużo ..i się zastanawiam co dalej..

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Dawno tu nie zaglądałam i chciałam sobie zamówić komplet przyborów do kuchni za 1500 punktów a tu się okazało ze znikły z katalogu a było ich ponad sto sztuk chciałam zamówić bo tylko je ostatnio chciałam znowu zamówić a tu taka przykra niespodzianka nie zostało nic a co z punktami jak nie ma wcale nagród od bardzo dawna .

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
eli_555 napisał(a):

Witam.30 marca zamówiłam 6 filiżanek ze spodeczkami i komplet sit. Do tej pory nie dostałam nagród. Podo bno nagrody są wysyłane do 30 dni od zamówienia. Więc kiedy je otrzymam? Pozdrawiam Elżbieta.
wysłałam do Ciebie wiadomość na skrzynkę

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Witam.30 marca zamówiłam 6 filiżanek ze spodeczkami i komplet sit. Do tej pory nie dostałam nagród. Podo bno nagrody są wysyłane do 30 dni od zamówienia. Więc kiedy je otrzymam? Pozdrawiam Elżbieta.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Marika-
  • Marika-

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 54
Witaj,
Informacja dotycząca zamówienia (rękawice) znajduje się w Twojej skrzynce odbiorczej.

Pozdrawiam,
Marika

justynak223 napisał(a):

zamówiłam dwie rękawice kuchenne razem, jedna z nich przyszła jakieś dwa tygodnie temu, a druga nie, mam odnotowane, że zamówienie zostało zrealizowane?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

justynak223
zamówiłam dwie rękawice kuchenne razem, jedna z nich przyszła jakieś dwa tygodnie temu, a druga nie, mam odnotowane, że zamówienie zostało zrealizowane?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

petronella
  • petronella

  • Posty: 25
  • Przepisy: 128
  • Artykuły: 14
Dzień dobry, Zamówiłam nagrodę 17 marca, redakcja odpisałam mi, że otrzymam nagrodę pod koniec zeszłego tygodnia albo na początku tego. Niesttey nic nie otrzymałam, a na poczcie nie było do mnie żadnej paczki. Kiedy mogę się spodziewać nagrody?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

petronella
  • petronella

  • Posty: 25
  • Przepisy: 128
  • Artykuły: 14
Dzień dobry, ja zamaiałam nagrodę 17 marca, redakcja ostatnio odpisała mi, że otrzymam nagrodę pod koniec zeszłego tygodnia lub na początku obecnego. Przesłam się dziś na pocztę ale nie ma dla mnie żadnej przesyłki Kiedy moge się spodziewać nagrody?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
Witaj, zgodnie z regulaminem GzN wysyłka nagród realizowana jest w terminie nie później niż 30 dni roboczych od zamówienia.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Mam pytanie ile się teraz czeka na nagrodę zamówiłam 18 lutego ?

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!