Zdrowe mleko - czyżby?

Obserwuj wątek

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

Izunia2007
Moje dzieci tez pily kozie mleko.Nie sklepowe,tylko takie prosto od kozy,bo 17 lat temu panowalo stwierdzenie ze jest bardzo zdrowe.

A czy od mleka mozna sie nabawic gruzlicy?Chyba raczej niepotwierdzone.

Odp: Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

Justyna33
  • Justyna33

  • Posty: 87
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
mediana napisał(a):

ja już troche pisałam o kozim mleku więc można poczytać a najlepsze jest owcze (bo owce i rekiny nie mają raka min. dzięki odpowiednim proporcjom kwasów tłuszczowych -dlatego Ci co długo żyją to na kuchni śródziemnomorskiej czyli jagnięcina)o końskim też pisałam

kozie mleko? super .moje dzieci piły długi czas i nie było żadnych problemów,prawdpodobnie naukowo udowodniono,że nawet naukowcy nie mogą dokładnie stwierdzić składu białka,które się w nim znajduje.

Odp: Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

Izunia2007 napisał(a):

Zastanawia mnie tylko fakt,ze dawniej ludzie jedli to co uroslo im na polu czyli ziemniaki oraz inne warzywa i pili mleko prosto od krowy nierozcienczone, nieprzegotowane i byli zdrowsi od nas.


taaa... a na gruźlice po wypiciu takiego mleczka od krowy ludzie padali jak muchy.


Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
taaa, bo madrzy ludzie maja akurat duzo kasy na sponsoring...

Odp: Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

a kto sponsoruje te przeciw mleku?

madrzy ludzie

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

Izunia2007
Czytalam troche o tym mleku,ale tu mnie zaskoczyliscie.Fakt ze jest ciezkostrawne i zawiera jakies tam substancje ktorych czlowiek nie potrzebuje.Ale przeciez inne produkty ktore jemy na co dzien maja dokladnie tyle samo zlych rzeczy. Ja uwielbiam mleko i chyba jednak nie zrezygnuje.Zastanawia mnie tylko fakt,ze dawniej ludzie jedli to co uroslo im na polu czyli ziemniaki oraz inne warzywa i pili mleko prosto od krowy nierozcienczone, nieprzegotowane i byli zdrowsi od nas.Maslo tez robili z tego mleka,a wiec zawieralo najwieksza ilosc tluszczu a teraz wszyscy sie sprzeczaja co zdrowsze: maslo czy margaryna.Podsumowujac: moim zdaniem wszystko jest dla ludzi ale z umiarem.

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a kto sponsoruje te przeciw mleku?

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
ja się udzielałam w świecie nauki i to zależy kto sponsoruje badania

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
jednak chyba nie przesadzam... a swiat nauki to nie reklamy "pro-zdrowotne"

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
troszke annajot przesadzasz, zreszta nawet swiat nauki ma na ten temat podzielone zdanie...

Odpowiedz na/ edytuj Zdrowe mleko - czyżby?