Zdrowe mleko - czyżby?

Obserwuj wątek

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
absolutnie nie biore tego do siebie, tylko mam kontakt z kobietami w ciazy teraz i czytam duzo na ten temat i opocz tego jak to nie mozna przytyc za duzo w ciazy juz pojawiaja sie glosy specjalistow zeby nie przesadzac, bo nie to jest najwazniejsze w ciazy, to troche jak z odchudzaniem, robi sie taka spoleczna presja wydaje mi sie i kobiety ktore tyja jednak duzo w ciazy mysle sa uwazane za takie co sie zaniedbaly a to na prawde nie zawsze jest przyczyna, kazdy organizm jest przeciez bardzo indywidualny...

wiesz anna ze teraz zawsze jak jem cos z mlekiem to mysle o tobie i tym twoim sojowym? ale tak lubie mleko ze sie nie przekonam...

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
jasne...dziwnym nie jest, ze kobieta w ciazy nie bedzie uprawiala np kolarstwa czy wspinaczki wysokogorskiej )
nagonka? a co masz konkretnie na mysli?
nie odbieraj wszystkiego jako atakow czy tez zarzutow w swoja strone..


a tak baj de łej mleka... to sojowe w proszku moga pic dzieci dopiero od 3 roku zycia. tak przynajmniej jest napisane na opakowaniu. nie wiem jak jest z tym gotowym w kartonikach, ale przypuszczam, ze podobnie..

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
to chyba genetyczne uwarunkowania, a ten ruch w ciazy to inny ruch niz normalnie, pewnie ze warto w ciazy o siebie dbac, ale zauwazam teraz straszna nagonke nawet na kobiety w ciazy...

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
a jak to jest mozliwe, ze przy odpowiedniej diecie mozna przytyc az 25 kg? poza tym chyba w czasie ciazy nie powinno sie rezygnowac z ruchu/ cwiczen...

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
bardzo dziekuje, a jak liczysz tylko to to i 9 kg sie nie uzbiera, mozna by jeszcze dodac ze krwi ma kobieta o 50% wiecej, piersi sa wieksze i z mleczkiem i inne rzeczy, ale nie wazne... a co masz do powiedzenia kobietom ktore pilnuja diety w ciazy i tyja mimo to 25kg znowu - kazdy jest inny, a ciaza to nie czas stosowania diety by za wszelka cene nie przekroczyc 9kg,,, dla niektorych to fizycznie niemozliwe
jedne jedza duzo i urosnie im tylko brzuszek z przodu, inne sie pilnuja i maja i tak potem wszystko w boczkach i pupce... zycie, geny hormony, pewnie ze lepiej za duzo nie przytyc, tylko dla niektorych jest to niewykonalne

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
życzę szczęścia a ja mówię o wadze dziecka ,łożyska,wód i błon chyba nic więcej nie powinno się liczyć do wagi

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
No mediana juz nie przesadzaj, wszystkie poradniki wyliczaja mi wg BMI ze powinnam przytyc miedzy 11-15kg, a z tym porodem to tez nie strasz, na zadna cesarke sie nie nastawiam, kobiety po 30 kg tyja i rodza normalnie...

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
ta waga to nie tylko wygląd ale też lepszy poród (chyba że od razu cesarka albo podoponowe)

Odp: Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

i mam pic kawe z sojowym mlekiem truskawkowym? jakos sobie tego nie wyobrazam... ja bardzo lubie mleko i nic mi sie po nim nie dzieje, to dlaczego mialabym rezygnowac?


hehe, moze nie z truskawkowym, ale naturalnym
Ja tak robie, ze wsypuje 2 lyzeczki kawy zbozowej i mleka sojowego... jest pyszne

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
zwariowalas? juz mam 6,5 na plus a dzis stuknela dopiero polowa... co jak co ale w ciazy nie bede sie tym przejmowac, zaczne po...

Odpowiedz na/ edytuj Zdrowe mleko - czyżby?