Zdrowe mleko - czyżby?

Obserwuj wątek

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Cremebrule nie chciałam Cię urazić Ja mam bardzo duże problemy z wagą przez to że mam zaburzenia hormonalne min.wysoki poziom progesteronu(u kobiet w ciąży jest on bardzo wysoki ponieważ utrzymuje on ciałko żółte ciążowe a tym samym płód) łączy się to z gromadzeniem wody w organizmie i to że kobieta jest ciężka nie wynika z jej tłuszczu tylko raczej spuchnięcia.Ruch jest ważny w ciąży i to by nie jeść za dwóch Ważne by jeść mniej ale różnorodnie. A mój post nie wynika ze złośliwości tylko z troski (co prawda nie byłam przy porodzie żadnego maleństwa naszego gatunku ale odbierałam już kilkanaście porodów gatunków bardziej kalibrowych) dlatego wiem jak ważna jest dieta(po co sobie dodawać kilogramów jak i tak stawy i kręgosłup są bardzo obciążone) i linia wyścigowa i ruch by dzieciaczek dobrze się ułożył bo zasady są na całym świecie takie same

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Ja rozumiem ze nie raklamuje marki, a moja wypowiedz byla czysto mlekowatku dotyczaca, odpowiedz na pokazane filmiki, w sensie ze nie przekonuja mnie do znaczenia mleka w naszej diecie

Odp: Odp: Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Borubar napisał(a):

Aniu to nie spam, to nie komercyjne SPAMowanie a zwykla wrzuta video do wątku o mleku, choć bez jaj ale ujdzie 2/10


Prosze zobaczyc, jakie cudowne komentarze, o jakze glebokiej tresci ";p" pozostawil/a akwaterma pod przepisami (i nie tylko).
K*rwicy mozna dostac
Dla mnie to jest zwykle "nabijanie" sobie postow...

Odp: Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

Zgadza się, ale nie reklamuje konkretnej marki. To tak jak ostatnia fala reklam cytrusów i ryb pod płaszczykiem UE. Taka przypominajka zeby w markecie wziąć do koszyka mleko, rybkę i parę pomarańczy

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
no ale takie spoty robia wspolnie firmy mleczarskie, bo im kartoniki zalegaja w magazynach, wielka mi tajemnica...

Odp: Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

Aniu to nie spam, to nie komercyjne SPAMowanie a zwykla wrzuta video do wątku o mleku, choć bez jaj ale ujdzie 2/10


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ggEhxglsG1E&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ggEhxglsG1E&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
niech kolega akwaterma pojdzie lepiej spamowac na inne forum... ;/

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
nie ten kod ;-)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GhByint99qw&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GhByint99qw&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

akwaterma
  • akwaterma

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dla mnie mleko jest zdrowe bo od niego można urosnąć ;p

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
No tak, tak... rozumiem. To tak jak z "dietami cud" dla "wszystkich", a przeciez tak naprawde kazdy sam wie, co dla niego najlepsze i SAM powinien rozpoznawac potrzeby organizmu...(a nie dietetycy / ksiazki ?!?!?)

Heh, powiem Ci, ze ostatnio skonczylo mi sie mleko sojowe, a ze byla niedziela i musialam sobie z czyms zjesc moja mieszanke sniadaniowa (musli)... musialam kupic zwykle mleko. Tak juz sie od niego odzwyczailam, ze smak byl dla mnie conajmniej dziwny, nie smakowalo mi...

Ostatnio kupilam sobie sojowe wysokobialkowe (nie wiem co sie stalo z naturalnymi, ale od dluzszego czasu nie moge ich dostac ) i bylam pewna, ze smak bedzie zblizony do sojowego naturalnego... a tu psikus.
Nie dosc, ze konsystencja jest bardziej gesta, kolor zoltawy, to i smak inny... Tez jest dobre, ale jak dla mnie za malo plynne

Odpowiedz na/ edytuj Zdrowe mleko - czyżby?