Zdrowe mleko - czyżby?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
Borubar napisał(a):

hgg napisał(a):

Chcialabym przestrzec wszystkie mamy przed nadmiernym pojeniem dziecka mlekiem. Moj synek pił do 5 kubków mleka dziennie, okazalo się, że zmienił mu się odczyn moczu i wystąpiły mu fosforany. Kiedy poszlismy do lekarki okazalo się, że to wina zbyt dużej ilosci zasadowego mleka. Jakbysmy zaniedbali sprawę, mały mógł nawet nabawić się kamicy - stąd uważajcie, ile mleka Wasze dziecko pije, bo co za duzo to niezdrowo....

Moze te mleka teraz ma za duzo wapnia, technolodzy przechodza samych siebie wiec kto wie..

dokladnie

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

hgg napisał(a):

Chcialabym przestrzec wszystkie mamy przed nadmiernym pojeniem dziecka mlekiem. Moj synek pił do 5 kubków mleka dziennie, okazalo się, że zmienił mu się odczyn moczu i wystąpiły mu fosforany. Kiedy poszlismy do lekarki okazalo się, że to wina zbyt dużej ilosci zasadowego mleka. Jakbysmy zaniedbali sprawę, mały mógł nawet nabawić się kamicy - stąd uważajcie, ile mleka Wasze dziecko pije, bo co za duzo to niezdrowo....

Moze te mleka teraz ma za duzo wapnia, technolodzy przechodza samych siebie wiec kto wie..

Odp: Zdrowe mleko - czyżby?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
no to synek musi mieć predyspozycje w tym kierunku bo ja piłem jako dziecko regularnie i dużo mleka i niczego takiego się nie nabawiłem
inna sprawa, że wartość dla człowieka mleka krowiego jest kwestionowana od jakiegoś czasu
może ktoś bardziej kompetentny się wypowie

Zdrowe mleko - czyżby?

Chcialabym przestrzec wszystkie mamy przed nadmiernym pojeniem dziecka mlekiem. Moj synek pił do 5 kubków mleka dziennie, okazalo się, że zmienił mu się odczyn moczu i wystąpiły mu fosforany. Kiedy poszlismy do lekarki okazalo się, że to wina zbyt dużej ilosci zasadowego mleka. Jakbysmy zaniedbali sprawę, mały mógł nawet nabawić się kamicy - stąd uważajcie, ile mleka Wasze dziecko pije, bo co za duzo to niezdrowo....

Odpowiedz na/ edytuj Zdrowe mleko - czyżby?