lalunia

lalunia

Platynowy Ekspert
[Przepisów: 1993]

Łaciate ciasto z owocami

  • 2
  • TRUDNOŚĆ: łatwe
  • CZAS:
  • PORCJE: 15
         
ocena: 4/5 głosów: 8

Zatrzymać lato - jest na to sposób ciasto z owocami nam to wynagrodzi . Rozkoszne w smaku jak i w wyglądzie .

Łaciate ciasto z owocami Więcej zdjęć (5)

Składniki:

Łaciate ciasto z owocami

 

 

Sposób przygotowania:

Łaciate ciasto z owocami
Piekarnik włączamy niech się nagrzewa . Wbijamy całe jaja do misy. Dodajemy cukier i miksujemy do momentu kiedy masa potroi objętość i zrobi się jak puch taki . Przesiewamy mąkę z proszkiem do pieczenia , aby nam nic nie wpadło niepotrzebnego . Rozpuszczamy masło i studzimy. Ostudzone masło i mleko dodajemy do masy . Ciasto dzielimy na połowę , do jednej dodajemy kakao i mieszamy. Formę okrągłą smarujemy margaryna i obsypujemy mąką albo bułka tartą. Łyżką nakładamy ciasto jasne i ciemne tak na przemian , aż do skończenia. Rozmrożone owoce odciskamy z soku i kładziemy na ciasto lekko dociskając . Wkładamy do nagrzanego piekarnika i pieczemy 1 70 stopniach 60 minut Po wyjęciu i przestudzeniu posypujemy cukrem pudrem .
Łaciate ciasto z owocami
Piekarnik włączamy niech się nagrzewa . Wbijamy całe jaja do misy. Dodajemy cukier i miksujemy do momentu kiedy masa potroi objętość i zrobi się jak puch taki .
Łaciate ciasto z owocami
Przesiewamy mąkę z proszkiem do pieczenia , aby nam nic nie wpadło niepotrzebnego . Rozpuszczamy masło i studzimy. Ostudzone masło i mleko dodajemy do masy
Łaciate ciasto z owocami
Ciasto dzielimy na połowę , do jednej dodajemy kakao i mieszamy. Formę okrągłą smarujemy margaryna i obsypujemy mąką albo bułka tartą. Łyżką nakładamy ciasto jasne i ciemne tak na przemian , aż do skończenia.
Łaciate ciasto z owocami
Rozmrożone owoce odciskamy z soku i kładziemy na ciasto lekko dociskając . Wkładamy do nagrzanego piekarnika i pieczemy 1 70 stopniach 60 minut Po wyjęciu i przestudzeniu posypujemy cukrem pudrem .