Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Obserwuj wątek

Odp: Dieta czy bieganie

Darth Vader
Mamy prawie lato, jak tam, wszyscy zmieściliście się w swoje zeszłoroczne ubrania? czy byliście zmuszeni "wymienić szafę"?

Odp: Dieta czy bieganie

ktośka
  • ktośka

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak dla mnie złotym środkiem jest połączenie diety oraz wysiłku fizycznego ( ja preferuję rower ). Nie stosuję jakieś specjalnej diety. Farmaceutka z apteki za grosze w manufakturze poleciła mi alli, a poza tym staram się jeść mniej - ot i cała dieta Co do roweru to jak jest fajna pogoda to staram się dziennie przejechać kilka kilometrów i to spokojnie wystarcza

Odp: Odp: Dieta czy bieganie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
margolata napisał(a):

Przytyłam kilo śalalalalalala ale biust stoi w miejscu


moja Droga zrobiłaś to bezprawnie - miałaś brać kilogramy ode mnie, tymczasem mi chyba żaden nie ubył ostatnio

Odp: Dieta czy bieganie

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Przytyłam kilo śalalalalalala ale biust stoi w miejscu

Odp: Dieta czy bieganie

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
nikogo poprostu jakiś lekarz tak się wypowiadał

Odp: Dieta czy bieganie

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
A do kogo to się tyczy z tym żarciem?

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
jak ktoś powiedział powinno się jeść a nie żreć ćwiczyć a nie leżeć

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Dieta czy bieganie

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
luna napisał(a):

3 lata temu w styczniu rzucilam palenie i przybylo mi w tym czasie dobrych pare kg., od stycznia tego roku zaczela sie moja i meza (tez rzucil 3 lata temu palenie) walka z tluszczykiem. W ciagu tych 2 miesiecy stracilam 8 kg. i jestem bardzo zadowolona, chociaz dosyc czesto moj zoladek ze mna rozmawia Zredukowalam do minimum tluszcz w naszym jadlospisie, jemy tylko ciemne pieczywo, duzo warzyw i owocow.

Ja 5 lat temu rzuciłam palenie i tak samo przybyło mi z 7kg. a ze zazwyczaj moja waga to 55kg. to sie źle z tym czułam ,ograniczyłam jedzenie ,diet żadnych nie stosowałam i za pół roku waga wróciła do normy. Ale ostatnio weszłam na wagę i zdębiałam znów 5kg. więcej, najgorzej że się te kilogramy umiejscowiają w nie chcianych dla mnie miejscach .Na ćwiczenia jestem za leniwa , jeść lubie. A zagladajac na gotujmy widzę wasze smakołyki i jak tu diety stosować

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Chciałabym bardzo wrócić na aerobik i do chodzenia na basen (chociaż moje pływanie pozostawia wiele do życzenia, ale pieskiem daje radę) ale mój rozkład zajęć na nic mi nie pozwala Ostatnio zaczęłam jeść więcej słodyczyco wcale mnie nie cieszy
podobnie jak Luna i Robertjankopp mój mąż rzucił palenie ale nie wiem jak go zmotywować żeby zgubił parę kilo

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Dieta czy bieganie

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
3 lata temu w styczniu rzucilam palenie i przybylo mi w tym czasie dobrych pare kg., od stycznia tego roku zaczela sie moja i meza (tez rzucil 3 lata temu palenie) walka z tluszczykiem. W ciagu tych 2 miesiecy stracilam 8 kg. i jestem bardzo zadowolona, chociaz dosyc czesto moj zoladek ze mna rozmawia Zredukowalam do minimum tluszcz w naszym jadlospisie, jemy tylko ciemne pieczywo, duzo warzyw i owocow.

Odpowiedz na/ edytuj Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?