mam pytania, co do super - przepisów. Czy przepis musi spełniać jakieś specjalne warunki by dostać miano super-przepisu, czy to jest własne (przepraszam ze tak nieładnie to nazywam) 'widzi mi się' moderatorów? Oraz czy jest możliwość zobaczenia, jakie przepisy w danym dniu zostały wybrane jako super - przepis?
Moderatorzy na swoim dyżurze typują przepiusy do kategorii Super Przepis z przepisów , które zwróciły ich uwagę . Nie ma konkretnego limitu dziennego - może byc tak , że w danym dniu nie będzie nic super a w innym dużo .
Każdy ma swoją gradację ocenną . U mnie np. szanse mają :
Porządnie opisane przepisy , z ładnymi zdjęciami . Przepisy na dania nowatorskie , warte polecenia , ekstratrudne i przez to robione przez mało osób , przypominające tradycyjną kuchnię , propagujące umiejętności kulinarne .Przepisy wymagające ,, serca ,, od gotującego .Po prostu ja promuję to co uważam , że zwyczajnie jest smaczne i pięknie wygląda ( np perfekcyjnie wykonany rosół , zrazy zawijanie , dania kuchni regionalnej , ryby w nowatorski sposób itp ) .
Oczywiście inni stosują inną kategorię wyboru zbieżną z ich wyobrażeniem o tym co jest Super Przepisem .
Moderatorzy typują . Admini zatwierdzają lub nie który przepis te punkty dostanie .
A i tak uważam , że ja mam najgorzej - sama siebie nie wytypuję bo głupio , a wstecz raczej nikt nic nie typuje . No to chyba na swoich dyżurach nie powinnam nic wstawiać .
Zgadzam się , że powina być informacja jaki przepis uzyskał tą kategorię .
Dobrze by było też w jednym miejscu pokazywać wszystkie Super Przepisy ( np na forum co dziennie linki do nowych .
Odp: Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Kręciłam tą regulacja i nic. Czy to nie jest tak ze powinien działać niezaleznie od regulacji Bo przeciez to niby po to jest zeby była opcja mielenia grubego i drobnego
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
mam pytania, co do super - przepisów. Czy przepis musi spełniać jakieś specjalne warunki by dostać miano super-przepisu, czy to jest własne (przepraszam ze tak nieładnie to nazywam) 'widzi mi się' moderatorów? Oraz czy jest możliwość zobaczenia, jakie przepisy w danym dniu zostały wybrane jako super - przepis?
Miałam kilka super przepisów, jak chciałam się dowiedzieć jaki to przepis, to link nigdy nie kieruje mnie do konkretnego przepisu, tylko do mojej galerii, w zasadzie to mogę się jedynie domyślać o jaki przepis chodzi.
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Dziś dostałam moją wybraną, wymarzoną, wyczekaną nagrode czyli młynek do pieprzu. Bardzo się cieszylam ze go dostane. Wizualnie bardzo fajny, szczegół że pudełko pogniecione (jakby ktos chcial na prezent nie nadaje sie zupełnie). Wkładam 6 baterii i nic Nie działa . Wszystko niby proste, ale dla pewnosci chcialam sprawdzic w instrukcji czy aby dobrze wszytsko zrobilam, instrukcja owszem jest w kilku jezykach, ale nie w polskim. Wiem, ze nie chodzi tu o nagrody, ale w pewnym stopniu to tez mobilizuje zeby robic zdjecia i bardziej sie starac, jeśli jednak będą one takiej jakosci to bardzo niefajnie.
Też dostałam ten młynek jeszcze za starej punktacji, gdzie musiałam mieć uzbierane 5tys punktów a przepis ze zdjęciem był liczony za 15pkt. Musiałam dodać blisko 240 przepisów aby dozbierać punkty na tak wymarzoną przeze mnie nagrodę, doszła w całości, pudełko nawet nie naruszone, nowe baterie i co? nie działa! Stoi już pół roku w szafce, bo w koncu żal go wyrzucić ale nikt go nie używa, bo nie ma jak. Byłam bardzo rozczarowana, tym bardziej że tyle przepisów musiałam dodać aby dostać coś co nie działa. Myślałam że tylko ja mam takiego pecha i dostałam felerny 'towar', ale po twoim przykładzie widzę, że to chyba wada konstrukcji tego mechanizmu, także odradzam wybierania młynku jako nagrody
Ja też dostałam młynek za awans i działa.Musicie tylko wyregulować grubość mielenia.Na dole,pod mechanizmem mielącym jest takie czarne kółko.Można nim pokręcić i wyregulować,grube mielenie lub drobne.Ja też myślałam że młynek nie działa,ale wyregulowałam i jest dobrze.
zmieniono 1 raz (ostatnio 25 sie 2011 00:42 przez eli_555)
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
mam pytania, co do super - przepisów. Czy przepis musi spełniać jakieś specjalne warunki by dostać miano super-przepisu, czy to jest własne (przepraszam ze tak nieładnie to nazywam) 'widzi mi się' moderatorów? Oraz czy jest możliwość zobaczenia, jakie przepisy w danym dniu zostały wybrane jako super - przepis?
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Dziś dostałam moją wybraną, wymarzoną, wyczekaną nagrode czyli młynek do pieprzu. Bardzo się cieszylam ze go dostane. Wizualnie bardzo fajny, szczegół że pudełko pogniecione (jakby ktos chcial na prezent nie nadaje sie zupełnie). Wkładam 6 baterii i nic Nie działa . Wszystko niby proste, ale dla pewnosci chcialam sprawdzic w instrukcji czy aby dobrze wszytsko zrobilam, instrukcja owszem jest w kilku jezykach, ale nie w polskim. Wiem, ze nie chodzi tu o nagrody, ale w pewnym stopniu to tez mobilizuje zeby robic zdjecia i bardziej sie starac, jeśli jednak będą one takiej jakosci to bardzo niefajnie.
Też dostałam ten młynek jeszcze za starej punktacji, gdzie musiałam mieć uzbierane 5tys punktów a przepis ze zdjęciem był liczony za 15pkt. Musiałam dodać blisko 240 przepisów aby dozbierać punkty na tak wymarzoną przeze mnie nagrodę, doszła w całości, pudełko nawet nie naruszone, nowe baterie i co? nie działa! Stoi już pół roku w szafce, bo w koncu żal go wyrzucić ale nikt go nie używa, bo nie ma jak. Byłam bardzo rozczarowana, tym bardziej że tyle przepisów musiałam dodać aby dostać coś co nie działa. Myślałam że tylko ja mam takiego pecha i dostałam felerny 'towar', ale po twoim przykładzie widzę, że to chyba wada konstrukcji tego mechanizmu, także odradzam wybierania młynku jako nagrody
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Dziś dostałam moją wybraną, wymarzoną, wyczekaną nagrode czyli młynek do pieprzu. Bardzo się cieszylam ze go dostane. Wizualnie bardzo fajny, szczegół że pudełko pogniecione (jakby ktos chcial na prezent nie nadaje sie zupełnie). Wkładam 6 baterii i nic Nie działa . Wszystko niby proste, ale dla pewnosci chcialam sprawdzic w instrukcji czy aby dobrze wszytsko zrobilam, instrukcja owszem jest w kilku jezykach, ale nie w polskim. Wiem, ze nie chodzi tu o nagrody, ale w pewnym stopniu to tez mobilizuje zeby robic zdjecia i bardziej sie starac, jeśli jednak będą one takiej jakosci to bardzo niefajnie.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Babciagramolka
Moderatorzy na swoim dyżurze typują przepiusy do kategorii Super Przepis z przepisów , które zwróciły ich uwagę . Nie ma konkretnego limitu dziennego - może byc tak , że w danym dniu nie będzie nic super a w innym dużo .
Każdy ma swoją gradację ocenną . U mnie np. szanse mają :
Porządnie opisane przepisy , z ładnymi zdjęciami . Przepisy na dania nowatorskie , warte polecenia , ekstratrudne i przez to robione przez mało osób , przypominające tradycyjną kuchnię , propagujące umiejętności kulinarne .Przepisy wymagające ,, serca ,, od gotującego .Po prostu ja promuję to co uważam , że zwyczajnie jest smaczne i pięknie wygląda ( np perfekcyjnie wykonany rosół , zrazy zawijanie , dania kuchni regionalnej , ryby w nowatorski sposób itp ) .
Oczywiście inni stosują inną kategorię wyboru zbieżną z ich wyobrażeniem o tym co jest Super Przepisem .
Moderatorzy typują . Admini zatwierdzają lub nie który przepis te punkty dostanie .
A i tak uważam , że ja mam najgorzej
Zgadzam się , że powina być informacja jaki przepis uzyskał tą kategorię .
Dobrze by było też w jednym miejscu pokazywać wszystkie Super Przepisy ( np na forum co dziennie linki do nowych .
Odp: Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
szpileczka
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
p.jola1
Miałam kilka super przepisów, jak chciałam się dowiedzieć jaki to przepis, to link nigdy nie kieruje mnie do konkretnego przepisu, tylko do mojej galerii, w zasadzie to mogę się jedynie domyślać o jaki przepis chodzi.
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
eli_555
Ja też dostałam młynek za awans i działa.Musicie tylko wyregulować grubość mielenia.Na dole,pod mechanizmem mielącym jest takie czarne kółko.Można nim pokręcić i wyregulować,grube mielenie lub drobne.Ja też myślałam że młynek nie działa,ale wyregulowałam i jest dobrze.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Mysiunia
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Mysiunia
Też dostałam ten młynek jeszcze za starej punktacji, gdzie musiałam mieć uzbierane 5tys punktów a przepis ze zdjęciem był liczony za 15pkt. Musiałam dodać blisko 240 przepisów aby dozbierać punkty na tak wymarzoną przeze mnie nagrodę, doszła w całości, pudełko nawet nie naruszone, nowe baterie i co? nie działa! Stoi już pół roku w szafce, bo w koncu żal go wyrzucić ale nikt go nie używa, bo nie ma jak. Byłam bardzo rozczarowana, tym bardziej że tyle przepisów musiałam dodać aby dostać coś co nie działa. Myślałam że tylko ja mam takiego pecha i dostałam felerny 'towar', ale po twoim przykładzie widzę, że to chyba wada konstrukcji tego mechanizmu, także odradzam wybierania młynku jako nagrody
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
szpileczka
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Mati13
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
margolata
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
p.jola1