Ja tez tego nie ogarniam.
Ale jeszcze jedno mi sie nie podoba bo?
Dodając 1-2 zdjęcia dostajemy 25 wirtuali
a jak dodamy wszystkie 5 po kolei pokazując i opisując jak robimy potrawę jak robimy to dostajemy 30 wirtuali. Tylko 5 więcej. I po jaką cholerę stać przy garach z aparatem
To tyle Ale się rozpisałam
Masz rację lepiej w tym czasie wstawić drugi przepis bez zdjęcia dostaniesz wtedy 40pkt a nie 30, bardziej się opłaca. Nie podoba mi się ten regulamin, ale cóż właściciele strony mają swoje prawa i zdanie użytkowników nie ma znaczenia.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Ja tez tego nie ogarniam.
Ale jeszcze jedno mi sie nie podoba bo?
Dodając 1-2 zdjęcia dostajemy 25 wirtuali
a jak dodamy wszystkie 5 po kolei pokazując i opisując jak robimy potrawę jak robimy to dostajemy 30 wirtuali. Tylko 5 więcej. I po jaką cholerę stać przy garach z aparatem
To tyle Ale się rozpisałam
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Przecież to co teraz się tutaj dzieje to czyste szaleństwo. Po pierwsze tez uważam, że przyznane wirtuale na start są niesprawiedliwie naliczone. Wiem, że to dużo roboty, ale skoro za przepis jest tyle a tyle punktów, za dodanie zdjęcia tyle a tyle, to dlaczego nie przeliczyć tych punktów które uzbieraliśmy i za przepisy i zdjęcia i dodać wirtuale sprawiedliwie. A po drugie dodawanie tego samego przepisu tak, aby na Gotujmy brzmiał inaczej niż na blogach lub innych stronach to coś dla mnie niezrozumiałego. Co Gotujmy chce tym osiągnąć ? Normalnie nie ogarniam tego.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Ja też uważam że jest to nie w porządku, dodałam kilka przepisów z mojej innej strony i zostały one zablokowane.
To inne osoby kopiowały z innych swoich stron i nabiły sobie po 23 tysiące pkt.
A wy teraz blokujecie innych co mają po 1500 pkt.
Uważam jak tu inna pani napisała, żeby wszystkich wyzerować i zacząć na równi od nowa.
Wtedy będzie sprawiedliwie
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Pyzo,
odnośnie pytania o blogi: ponieważ treść przepisów musi być inna - nie kopiujemy przepisów z własnych blogów "żywcem" - możemy zamieszczać publikowane już przepisy, jednak nie przy pomocy funkcji kopiowania - mimo że są to te same przepisy, niech na gotujmy nie brzmią identycznie.
Madi,
zdjęcia które już publikowaliście oczywiście możecie dołączać do swoich przepisów, ważne, aby nie miały logo innej strony internetowej.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
a czy zdjęcia dodane gdzieś wcześniej można dodawać? Np zmieniam przepis, tzn opisuję go w inny sposób i dodaję to samo zdjęcie, co wcześniej-czy tak może być?
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
I jak już zauważyłam Lady Marmolada trzaska swoje głupoty i nabija punkty - czy jesteście pewni, że na takim właśnie "wysokim" poziomie Wam zależy?! bo taka osoba za bzdury, które wypisuje dostaje 20 pkt od sztuki więc ja bardzo poważnie muszę się zastanowić czy w ogóle warto wstawiać swoje dopracowane przepisy ze zdjęciami, które dokumentują przygotowanie potrawy a nie pisanie na akord za tylko 5-10 więcej ....
zmieniono 1 raz (ostatnio 26 lip 2011 13:19 przez Pyza)
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Netka
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
justynak223
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
evita0007
za przepis bez zdjęcia otrzymacie 20 wirtuali,
za przepis z 1 - 2 zdjęciami otrzymacie 25 wirtuali,
za przepis z 3 - 5 zdjęciami - 30.
No a było że 50 wirtuali za 5 zdjęć i kolejne czynności jak sie wykonuje i opisuje
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
justynak223
Masz rację lepiej w tym czasie wstawić drugi przepis bez zdjęcia dostaniesz wtedy 40pkt a nie 30, bardziej się opłaca. Nie podoba mi się ten regulamin, ale cóż właściciele strony mają swoje prawa i zdanie użytkowników nie ma znaczenia.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
evita0007
Ale jeszcze jedno mi sie nie podoba bo?
Dodając 1-2 zdjęcia dostajemy 25 wirtuali
a jak dodamy wszystkie 5 po kolei pokazując i opisując jak robimy potrawę jak robimy to dostajemy 30 wirtuali. Tylko 5 więcej. I po jaką cholerę stać przy garach z aparatem
To tyle
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
zewa
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Danusia19671
To inne osoby kopiowały z innych swoich stron i nabiły sobie po 23 tysiące pkt.
A wy teraz blokujecie innych co mają po 1500 pkt.
Uważam jak tu inna pani napisała, żeby wszystkich wyzerować i zacząć na równi od nowa.
Wtedy będzie sprawiedliwie
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
cherry
odnośnie pytania o blogi: ponieważ treść przepisów musi być inna - nie kopiujemy przepisów z własnych blogów "żywcem" - możemy zamieszczać publikowane już przepisy, jednak nie przy pomocy funkcji kopiowania - mimo że są to te same przepisy, niech na gotujmy nie brzmią identycznie.
Madi,
zdjęcia które już publikowaliście oczywiście możecie dołączać do swoich przepisów, ważne, aby nie miały logo innej strony internetowej.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
madi356
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Pyza
I jak już zauważyłam Lady Marmolada trzaska swoje głupoty i nabija punkty - czy jesteście pewni, że na takim właśnie "wysokim" poziomie Wam zależy?! bo taka osoba za bzdury, które wypisuje dostaje 20 pkt od sztuki więc ja bardzo poważnie muszę się zastanowić czy w ogóle warto wstawiać swoje dopracowane przepisy ze zdjęciami, które dokumentują przygotowanie potrawy a nie pisanie na akord za tylko 5-10 więcej ....