Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Obserwuj wątek

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Ankha
  • Ankha

  • Posty: 46
  • Przepisy: 120
  • Artykuły: 0
Próbowałam paru specyfików, za każdym razem z dobrą wiarą. Szkoda marnować na to pieniądze,taniej wyjdzie wypić parę szklanek zielonej herbaty.
To moja prywatna opinia, zakładam,ze są osoby,którym łykanie tego typu tabletek pomogło.

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

kasiunia.1981
Tabletki "wspomagające" odchudzanie tez już próbowałam (prawie wszystkie dostępne na rynku) i moim zdaniem to tylko strata pieniędzy.Nie działają! Zgadzam się z miss Mariettą.Po pierwsze zmiana nastawienia,trochę silnej woli i mnóstwo ruchu.

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

missMarietta
tabletki nigdy w życiu. No, chyba że mi lekarz zapisze, ale na jakąś poważną chorobę (odpukać). W odchudzaniu lepiej uzbroić się w cierpliwość, poruszać się trochę i sięgnąć po owoce, warzywa, chude mięso, aniżeli po chemię "wspomagającą". Jeśli naprawdę chce się schudnąć to nie potrzeba żadnych chemicznych "wspomagaczy" - własna głowa jest najlepszym wspomagaczem. Autosugestia i wiara, że się uda. A przy tym zmiana nastawienia: "nie chcę schudnąć - ale chcę zmienić swoje nawyki jedzeniowe na stałe". Ja schudłam sporo (w ciągu ostatniego pół roku z rozmiaru XXL przeszłam na M - piszę rozmiarówkami bo nie mam wagi) nie dlatego, że się "odchudzam", ale dlatego, że odstawiam niezdrowe jedzenie z zamiarem nigdy do niego nie wracania (ewentualnie mogę raz na ruski roku wrócić okazyjnie). Żadne drakońskie głodówki nie wchodzą w grę. Tak samo jak nie wchodzi w grę rzucanie całego niezdrowego jedzonka z dnia na dzień. Zaczęłam też bardzo nieśmiało (np. sprzątając) tańczyć... pewnie na zajęcia z salsy albo zumby się nie odważę, ale gdy nikogo nie ma na stancji odpalam sobie dvd z tańcem brzucha albo z salsą (skusiłam się na płyty od CHIC), puszczam jakąś słoneczną muzykę np. kubańską i tańczę - przy okazji daję ujście energii, którą w sobie kumuluję w ciągu dnia. I czuję się świetnie, gdy się tak wymęczę.
a tak poza tym - dla tych, którzy mają partnera "pod ręką": podczas seksu spala się masę kalorii... ;D

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 cze 2012 20:00 przez missMarietta)

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Ja na weselu jadłam głównie ogórki kiszone- chyba coś mi zaszkodziło bo nie mogę na jedzenie patrzeć..żadne. ( w ciąży nie jestem). Mam w domu tabletki :
- morwa biała aby się nie chciało słodkiego
- cellu off na celuitis
- therm line forte na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
( niestety biorę z racji choroby tyle już leków że na te nie mogę patrzeć)
zaczął się sezon truskawkowy..wczoraj zebrałam 18 koszyków w 3 godziny, na spokojnie ..mięśnie bolą jak nie wiem.

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Ja odchudzam się od tygodnia. Nie jem pieczywa, ani makaronów, ani ziemniaków ani ryżu. Rano jem łyżkę otrębów z chudym mlekiem. Nie tykam słodyczy ani nie słodzę niczego. No i nie jem mięsa tylko ryby, jaja i chude sery. Ale się nie głodzę. Testuję przy tym tabletki SLIM@BEAUTY na bazie opuncji i alg morskich. Bierze się tego 2 tabletki do głównych posiłków. Podobno zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej i odchudza bez utraty minerałów. Zobaczymy. Pierwsze efekty mają być po 4 tygodniach. Na razie używam tydzień.

Tak o tym pisze producent

COLFARM Slim & Beauty kapsułki na odchudzanie piękną sylwetkę 60kaps


nowoczesne połączenie dwóch składników aktywnych stojących na staży wagi i sylwetki:
- ID ALG - wyciąg z wodorostów morskich zawierających polifenole oraz składniki mineralne
- CACTI NEA - wyciąg z owoców opuncji


Pierwsze takie połączenie:
- spalanie tkanki tłuszczowej
- utrata masy ciała bez wypłukiwania minerałów

Działanie:
redukuje odkładanie się tkanki tłuszczowej
zwiększa jędrność ciała
pomaga eliminować nadmiar płynów
wzmacnia ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami

Slim&Beauty Colfarm to suplement diety zawierający dwa naturalne składniki o działaniu odchudzającym, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

ID-alGTM to wyciąg z alg morskich. Polifenole z alg hamują działanie 2 enzymów trawiennych (amylazy i lipazy), dzięki czemu przyczyniają się do ograniczenia przyswajania węglowodanów i tłuszczów. Zawartość jodu w algach wspomaga naturalną termogenezę i spalanie tłuszczu w organizmie.

Cacti-NeaTM to wyciag z owoców opuncji eliminujący nadmiar płynów, przy jednoczesnym utrzymaniu minerałów w organizmie. Poprawia wygląd sylwetki oraz pomaga chronić komórki organizmu przed wolnymi rodnikami.

obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 05 cze 2012 17:33 przez Tit)

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

kasiunia.1981
mama Oliwierka napisał(a):

Witam.Od poniedziałku postanowiłam się odchudzać chociaż nigdy tego nie robiłam.Chciałabym schudnąć parę kg poniewaz za 3miesiące biorę ślub.Ale też meczy mnie to ze prawie rok temu urodziłam syna i w ciazy przytułam 16kg a po urodzeniu do dzis zostało mi jeszcze 10kg w nadmiarzeWymyśliłam sobie ze nie bede jadła chleba,ziemniaków,słodyczy i napojów lecz z tymi słodyczami nie da się przy małym dziecku i nawet niewiem czy w taki sposób schudnę?Może mi ktoś pomóc?

Ja polecam jogging.Biegając codziennie zgubiłam już 11 kg i zostało mi jeszcze 10.Odstawiłam zupełnie napoje gazowane,ograniczyłam słodycze(nie dam rady zupełnie z nich zrezygnować po pierwsze dlatego ,że jestem okropnym łasuchem a po drugie też mam dzieci które codziennie domagają się czegoś słodkiego ),jem pieczywo ale tylko pełnoziarniste, ograniczyłam również cukier(kawa 1 łyżeczka,herbata gorzka) no i najważniejsze uzbroiłam się w mnóstwo cierpliwości. W zeszłym roku latem w ciągu miesiąca zgubiłam 11 kg (drakońska dieta niemalże głodówka) a w zimę wróciło te 11+4.Tym razem postanowiłam zrobić to wolniej a porządnie bez efektu jojo.Żeby schudnąć trzeba jeść! Trzymam kciuki

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

mama Oliwierka:)
Witam.Od poniedziałku postanowiłam się odchudzać chociaż nigdy tego nie robiłam.Chciałabym schudnąć parę kg poniewaz za 3miesiące biorę ślub.Ale też meczy mnie to ze prawie rok temu urodziłam syna i w ciazy przytułam 16kg a po urodzeniu do dzis zostało mi jeszcze 10kg w nadmiarzeWymyśliłam sobie ze nie bede jadła chleba,ziemniaków,słodyczy i napojów lecz z tymi słodyczami nie da się przy małym dziecku i nawet niewiem czy w taki sposób schudnę?Może mi ktoś pomóc?

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Ankha
  • Ankha

  • Posty: 46
  • Przepisy: 120
  • Artykuły: 0
Hej,ja też nie wiem jak to się dzieje -gdy jest w domu coś słodkiego to długo nie poleży. Dlatego wolę mieć "bezpieczne" słodycze np prawdziwa gorzka czekolada tak o zawartości 70-80% kakao. Ma mniej kalorii od mlecznych i nadziewanych a także niższy indeks glikemiczny i nie zjem jej całej przez jedno 'posiedzenie"

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Gdy przez cały tydzień lało u nas jak nie wiem..potrafiłam zjeść 30 cukierków z wedla.Nie wiem jak to się stało. Na ogół nie przepadam za słodyczami, a tu mnie taka chęć naleciała. Chmm.Dzisiaj jest cieplutko. Nie przytyłam. Postaram ten czas wykorzystać na generalne porządki w garderobie i sypialni. Później wezmę się za szukanie pracy. Pozdrawiam

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
ja czytałam że produkty mączne wcale nie s a kaloryczne, tak samo pizza- jesli je sie ja w nieduzych ilosciach. Chlebtez nie jest kaloryczny/

Odpowiedz na/ edytuj Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.