Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Obserwuj wątek

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Nati1.28
  • Nati1.28

  • Posty: 2
  • Przepisy: 34
  • Artykuły: 0
O to całkiem sporo udało Ci się zrzucić , gratuluję! A skąd pomysł na tą dietę? ktoś ją wcześniej stosował i Ci polecił? Ja dotychczas próbowałam tylko diety warzywno owocowej i też waga efektywnie spadała, średnio co 5 dni 2 kg. mniej... ale jest bardzo ciężko wytrzymać , trzeba odmawiac sobie praktycznie wszystkiego nie miałam po niej jo jo ale stopniowo wprowadzałam pokarmy i nie objadałam się .... do czasu po roku znów zaczęłąm pochłaniać większe ilości jedzonka i przytyłam.

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
Jolu a to codziennie to samo jemy?

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Ja jeszcze do środy muszę jeść to, co mi podadzą (przez trzy tygodnie przestałam się mieścić w spodnie), ale już w czwartek jestem w domku i potrzebuję duuuużo wsparcia żeby zawalczyć z moimi oponkami
Najgorsze, że należę do kluchożerców i wielbicieli wszystkich mącznych smakołyków
Dziewczyny, życzę wam wytrwałości

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Ja zaczynam od jutra moją sprawdzoną dietę, przez 3 miesiące schudłam na niej 15 kilo.
8.00- kawa z mlekiem
10.00- 2 jajka na twardo
12.00- 1 szklanka soku pomidorowego
14.00- 2 cienkie parówki z Sokołowa (mają dużą zawartość mięsa)
16.00- owoc
18.00- twarożek- 250 g
20.00- kubeczek jogurtu lub kefiru
Do tego pijemy sobie przez cały dzień wodę niegazowaną z cytryną.
Pozdrawiam, trzymam kciuki i bedę tu zaglądać i zdawać relację ile mi ubyło na wadze

Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Dziewczyny..Sporo ostatnio przeglądałam katalogów,stron internetowych promujących zdrową żywność.W myślach układałam sobie plan jak schudnąć,po czym...leciałam do sklepu i kupowałam ok.20 ciastek które wpierniczyłam sama.Po tym jak mąż ośmiał się przy mej babci,pomyślałam że ma rację a ja się najzwyczajniej w świecie wygłupiam.Wczoraj byłam na wizycie u ginekolog i z racji choroby oraz leków mam przymus schudnięcia.Ważę obecnie 81kg przy 164cm wzrostu.Dzisiaj zaczynam zdrowo się odżywiać.Będę wstawiała każdego dnia co jem Trzymajcie kciuki.
13.11.2011:
09.00-śniadanie czyli kawa z mlekiem oraz dwie kromki ciemnego pieczywa z żółtym serkiem.
12.00-przekąska czyli dwa sucharki oraz herbata
15.00- obiad miska ryżu z rosołem
17.00- Kolacja czyli 2 posne ciemne kromki bez masła z suchym gotowanym mięsem, herbata
19.00- dwa suchary woda gotowana z cytryną
22.00- szklanka mleka
Ćwiczenia- 100 brzuszków, 100 " rowerków"


zmieniono 13 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:00 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.