Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

natalka1107@o2.pl
Maks kandydat na kociego Mistera gotujmy.pl

Maks to roczny,żywiołowy kot. Nazwałam go tak ponieważ wszystko robi na maksa. Dostałam go od znajomej kiedy miał 2 miesiące. Był bardzo malutki. Już od samego początku rozrabiał w domu. Nie boi się psów, żyje z nimi w zgodzie. Lubi wspinać się po drzewach, zabawy z innymi kotami i psami oraz uwielbia się bawić swoją niebieską piłeczką. Uwielbia jeść jedzonko z puszki i pić mleczko. Maks jest kochanym kotkiem.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
moje kocie misski hihih
Czarna niby pers.. ma na imie Mała ) przyniesiona byla taka zabiedzona i chudzinka ze az zal , byla strachliwa jak myszka, ale wyszla z tego i jak widac wyrosla ..
I kolorowa Zuzia , corka znalazla ją na ulicy , zagubilo sie male wiec zabralismy .. Zakochaly sie w sobie Mala na początku zastepowała jej matke a teraz są jak siostry )
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 17 lut 2012 20:26 przez luna19)

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Czitta - to mały kot bojowy

Jest to przybłęda, a właściwie znajda Znalazła go Bukusia (mój piesek widoczny na ostatnim zdjęciu) w pewien deszczowy dzień. Początkowo lubiła mu dokuczać i ciężko jej było zaakceptować nowego domownika, ale obecnie bardzo się lubią Kotek jest radosny i bardzo towarzyski

Na pierwszym zdjęciu Czitta w bojowej pozie - przygotowana do kontrataku na Bukusię Na drugim zdjęciu Czitta w swoim ulubionym legowisku - wiaderko z piórkami - wygodnie, ciepło i pobawić się można ostatnie zdjęcie - szaleństwa Czitty i Bukusi w czasie remontu mojego pokoju
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 17 lut 2012 21:06 przez Tit)

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
och, świetne kotki! co za śliczności! Jak na razie mam swojego kandydata, ale poczekam jeszcze do jutra Miłej zabawy, mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej kociów

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

caroline1983
Kandydat na Kociego Mistera - MAPI
Mapi jest efektem mezaliansu wysoko urodzonej panny rasy Maine Coon z kawalerem niewiadomego pochodzenia. Kotka dostałam za symboliczna złotówke. Efektem szlacheckiego pochodzenia jest umiłowanie wszelkich ciepłych i miekkich miejsc, a zwłaszcza moich kolan oraz niechęć do opuszczania domu, chyba że jest lato i na dworze jest bardzo ciepło. Kot ten ma też zaciecie łowieckie, niestety w praktyce ograniczajace się zwykle do produktów spozywczych które znajduja sie w jego zasiegu, a wejść potrafi prawie wszędzie...
obrazek obrazek obrazek

FIFI - kandydatka na kocią Miss Gotujmy.pl

cukinia
  • cukinia

  • Posty: 16
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
Kandydatka numer 2 - FIFI
Błękitne oczy, czarne włosy, typowa południowa piękność - swoją urodą zachwyca od pierwszego spojrzenia.Jest przyjacielska, pozuje jak prawdziwa modelka i chce żeby na świecie nie było wojen i głodu Pozdrawia wszystkich głośno mrucząc - mmmrrrrraaaaaaauuuuuuuuuu!
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 17 lut 2012 17:12 przez cukinia)

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
PUSIA kandydatka na Miss gotujmy.pl
29 stycznia ubiegłego roku pojawiła się w naszym domu mała kotka. Jest to nasz kolejny już z rzędu kot, bo albo jakiś wpadł pod samochód, albo jakieś psy dorwały. Pusia została przywieziona ze schroniska, jest pogodną i rozbrykaną kotką. Imię dla niej wymyślił mój młodszy synek Kamilek. Pusia uwielbia różne zabawy a najbardziej masować mojego męża. Siada Mu na plecach lub brzuchu i przednimi łapkami masuje. Po za tm uwielbia spać na kapciach, oglądać telewizję ( najbardziej mecze piłki nożnej ) i śpi w takich pozycjach, że człowieka by kości bolały. I choć ma w swojej miseczce cały czas jedzonko to i tak czasami coś podkradnie gdy gotuję. Ale mimo wszystko jest kochana i tak przytulanka dla nas wszystkich.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
to ja przebiorę mojego psa za kota heheh

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Plebiscyt jest tendencyjny z uwagi na to, że w redakcji dominują kociarze. Ale jeśli plebiscyt będzie miał wzięcie - zorganizujemy też dla piesków.

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
nie mam kota ciekawy konkurs. Powodzenia! mam nadzieję, że plebiscyt dla psa też będzie ach, jakby jeszcze był Dzień Świnki Morskiej....

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl