Test dzbanków BRITA

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

Agiatis
  • Agiatis

  • Posty: 57
  • Przepisy: 232
  • Artykuły: 0
eluchap, tak jak mówisz, już nie muszę gotować wody, czekać aż wystygnie i prasować. Teraz prasowanie może odbywać się po prostu bez planowania, czekania na wodę

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

eluchap
  • eluchap

  • Posty: 28
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
Agiatis "Mało tego, wypróbowałam wodę z dzbanka do żelazka - kilkanaście razy już prasowanie miałam "zaliczone" i nic się nie dzieje"

To prawda, że przefiltrowana woda nadaje się lepiej do żelazek niż twarda woda kranowa. Woda taka ma mniejszą twardość, co zapobiega zatykaniu się otworów w żelazku, otworów przez które wychodzi para. A to jej moc,siła ułatwia nam prasowanie.




zmieniono 3 razy (ostatnio 03 paź 2011 18:21 przez eluchap)

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Agiatis napisał(a):


Moja córka jak go zobaczyła od razu chciała pić wodę z ciekawości jak będzie smakowała. Zamontowałyśmy filtr, wlałyśmy wodę i córka zaraz nalała sobie do szklanki i mówi:
- Mamo nie musisz już kupować mineralnej, ta woda jest lepsza.
Dla mnie to wiele znaczy, jak dla wielu mam pewnie także, opinia swojej pociechy. Jeżeli coś dziecku smakuje, to tak musi być. Dzieci niestety lub stety są szczere do bólu.


Dziękujemy za wartościową uwagę i opinię Twojej córeczki. Fajnie, że dzieci też doceniają jakość wody. Mamy nadzieję, że cała rodzina podzieli Wasze zdanie!

Odp: Test dzbanków BRITA

Agiatis
  • Agiatis

  • Posty: 57
  • Przepisy: 232
  • Artykuły: 0
Witajcie,
Także dostałam możliwość testowania Dzbanka Firmy BRITA.
Moja córka jak go zobaczyła od razu chciała pić wodę z ciekawości jak będzie smakowała. Zamontowałyśmy filtr, wlałyśmy wodę i córka zaraz nalała sobie do szklanki i mówi:
- Mamo nie musisz już kupować mineralnej, ta woda jest lepsza.
Dla mnie to wiele znaczy, jak dla wielu mam pewnie także, opinia swojej pociechy. Jeżeli coś dziecku smakuje, to tak musi być. Dzieci niestety lub stety są szczere do bólu.
Napełniłam czajnik i z przefiltrowanej wody zrobiłam kawę. Różnica w smaku jest od razu wyczuwalna. Gdy robię herbatę nie ma takiego białego nalotu po zalaniu
Mało tego, wypróbowałam wodę z dzbanka do żelazka - kilkanaście razy już prasowanie miałam "zaliczone" i nic się nie dzieje. Rodzinka cała powiadomiona została o nowym nabytku, także są pod wrażeniem. Testujemy dalej, zobaczymy co przyniesie nam kolejny dzień!
Pozdrawiam
Jeszcze raz Dziękuję
Magda
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 03 paź 2011 17:04 przez Agiatis)

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
eluchap napisał(a):


Dlatego bardzo polecam ten produkt.


Dziękujemy za wyjątkowo rozbudowany opis. Podobnie jak wszystkie inne opinie dotyczące naszych produktów, jest on dla nas bardzo cenny. Cieszymy się, że uważasz nasz dzbanek za godny polecenia!

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
kwiatula napisał(a):

.
Dzbanek juz poleciłam moim znajomym jest naprawdę super,dziękuję


Bardzo nas cieszy tak pozytywna opinia o naszym dzbanku. Dziękujemy za zamieszczenie bardzo fajnych zdjęć!

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
eluchap napisał(a):

Woda to życie, woda to cud. To ona magicznie wpływa na moją skórę, samopoczucie. To ona doskonale orzeźwia i gasi moje pragnienie. Nadaje smaku, barwy potrawą, napoją. Leczy moje dolegliwości, daje piękno, radość i zdrowie.


Od kilkunastu dni testuję dzbanek filtrujący wodę Marella firmy BRITA. Za co bardzo dziękuję.Na własne oczy mogłam zobaczyć oraz poczuć różnicę w jakości wody przed filtrowaniem i po filtrowaniu.
Magia wkładów filtrujących sprawia że woda po przefiltrowaniu jest wyjątkowo smaczna,pozbawiona kamienia,szkodliwych dla zdrowia metali ciężkich, krystalicznie czysta i można ją pic bez gotowania.Wkłady bardzo łatwo montuje się w dzbanku. Minus że są trochę za drogie (około 20zł za sztukę ). Fakt moja kawa, herbata smakuje wspaniale a soczki dla mojego dziecka przyrządzone na bazie tej wody to samo zdrowie. I co ważne nie muszę wydawać majątku na zakup butelkowanej wody mineralnej.
Otwór umieszczony w pokrywie umożliwia mi wygodne i łatwe nabieranie wody z kranu. Dzbanek jest wyposażony w elektroniczny wskaźnik zużycia wkładu. I wiem kiedy go wymienić.
Szczelna pokrywa zapobiega dostaniu się do środka dzbanka nie chcianych substancji. Dzbanek jest wykonany z mocnego tworzywa, ma nowoczesny i ciekawy wygląd.

Dlatego bardzo polecam ten produkt.



Tak jak mówisz eluchap,ma fajny nowoczesny wygląd.A co lepsze fajnie mieści się na drzwiach w lodówce

Odp: Test dzbanków BRITA

eluchap
  • eluchap

  • Posty: 28
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
Woda to życie, woda to cud. To ona magicznie wpływa na moją skórę, samopoczucie. To ona doskonale orzeźwia i gasi moje pragnienie. Nadaje smaku, barwy potrawą, napoją. Leczy moje dolegliwości, daje piękno, radość i zdrowie.


Od kilkunastu dni testuję dzbanek filtrujący wodę Marella firmy BRITA. Za co bardzo dziękuję.Na własne oczy mogłam zobaczyć oraz poczuć różnicę w jakości wody przed filtrowaniem i po filtrowaniu.
Magia wkładów filtrujących sprawia że woda po przefiltrowaniu jest wyjątkowo smaczna,pozbawiona kamienia,szkodliwych dla zdrowia metali ciężkich, krystalicznie czysta i można ją pic bez gotowania.Wkłady bardzo łatwo montuje się w dzbanku. Minus że są trochę za drogie (około 20zł za sztukę ). Fakt moja kawa, herbata smakuje wspaniale a soczki dla mojego dziecka przyrządzone na bazie tej wody to samo zdrowie. I co ważne nie muszę wydawać majątku na zakup butelkowanej wody mineralnej.
Otwór umieszczony w pokrywie umożliwia mi wygodne i łatwe nabieranie wody z kranu. Dzbanek jest wyposażony w elektroniczny wskaźnik zużycia wkładu. I wiem kiedy go wymienić.
Szczelna pokrywa zapobiega dostaniu się do środka dzbanka nie chcianych substancji. Dzbanek jest wykonany z mocnego tworzywa, ma nowoczesny i ciekawy wygląd.

Dlatego bardzo polecam ten produkt.


zmieniono 4 razy (ostatnio 03 paź 2011 16:06 przez eluchap)

Odp: Test dzbanków BRITA

kwiatula
  • kwiatula

  • Posty: 10
  • Przepisy: 31
  • Artykuły: 0
Witam ja otrzymałam mozliwosc przetestowania dzbanusia, jest genialny ! woda naprawdę bez porównania z naszą kranówką jest bardzo smaczna bez obaw podaje ją dzieciom i to bez gotowania! Ja i mąz równiez bardzo chętnie ją pijemy,ja zwłaszcza z soczkiem . Nie muszę juz kupować wody niegazowanej na co szło nie mało kasy bo nasza woda w kranie jest fatalna nawet po przegotowaniu juz nie wspomnę o tym kamieniu w czajniku Teraz jak gotuje wodę przefiltrowaną po kamieniu nie ma zadnego sladu co oznacza ze filtr jest bardzo dobrej jakosci .A i kawka czy herbatka lepiej smakuje i nie ma osadów na szklankach U mnie na czytniku ubyło juz dwie kreseczki bo uzywamy dzbanuś bardzo często i pewnie lada dzien trzeba bedzie filterek wymienić,ale to nie problem gdyz ceny są przystępne .
Dzbanek juz poleciłam moim znajomym jest naprawdę super,dziękuję
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
BRITA - Twoja woda napisał(a):

@ evita0007 - Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że nasz dzbanek zdobył Twoje uznanie!

Oj,zdobył,zdobył jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Test dzbanków BRITA