Sposób przygotowania:
Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami
Mąkę przesiewamy, rozkruszamy drożdże, wsypujemy sól. Zlewamy wodę stopniowo i zagniatamy, Dodajemy otęby i olej, Zagniatamy. Odstawiamy na ok 1 godzine, Ciasto rozwałkowujemy na szerokość blaszki. Oliwę mieszamy z przeciśniętym czosnkiem,smarujemy placek, oliwki dzielimy na mniejsze kawałki i wykłądamy na koniec trzemy ser. Zwijamy rulon i wykładamy do blaszki wysmarowanej olejem, Pieczemy ok 1 godziny w 190 stopniach. Smacznego.
![Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/zwijany-chlebek-z-czosnkiem-serem-i-oliwkami-312912.jpg)
![Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/zwijany-chlebek-z-czosnkiem-serem-i-oliwkami-312913.jpg)
![Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/zwijany-chlebek-z-czosnkiem-serem-i-oliwkami-312914.jpg)
![Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami Zwijany chlebek z czosnkiem, serem i oliwkami](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/zwijany-chlebek-z-czosnkiem-serem-i-oliwkami-312915.jpg)
marietta
gosiapiotrek23