Błyskawiczna kuchnia

Obserwuj wątek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
dziękuję bardzo! nie spodziewałam się nagród za aktywność, tymbardziej jestem mile zaskoczona

Odp: Błyskawiczna kuchnia

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
dziękuję bardzo i cieszę się

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Za aktywność na tym forum nagrody w postaci książki Hanny Szymanderskiej Kuchnia Polska Potrawy Regionalne otrzymują: Darmiona, Olmanka i Babciagramolka. Gratulujemy!
obrazek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
a propos błyskawicznej kuchni to ostatnio odkryłam torebki do gotowania na parze w mikrofalówce jana niezbędnego, jestem w nich zakochana:-) Niesamowicie skracają czas przyrządzenia obiadu, warzywa są gotowe w kilka minut. Używałam ich do kalafiora, ziemniaków (które potem piekłam chwile w piekarniku lub na grillu), szparagów. Na prawdę polecam!

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Marianka1
  • Marianka1

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Otrzymałam 2 butelki Fairy: lemon i sensitive. Do testowania najbardziej rwał się mój mężuś, a Fairy postanowił sprawdzić w najbardziej bojowych warunkach, czyli na budowie! Nasze wrażenia: Bardzo ładny zapach, świetnie się pieni. Reklama z jedną kroplą wystarczającą do umycia sterty talerzy jest przesadzona, ale płyn jest naprawdę wydajny. Świetnie radzi sobie z tłuszczem, nawet w niezbyt gorącej wodzie.  Załączam zdjęcia: przed, w trakcie i po umyciu, z głównym „winowajcą” w tle. Zalet niewątpliwie Fairy ma wiele, jednak za największą jego zaletę uważam to, że z Fairy mój mąż chętnie bierze się za zmywanie. Pozdrawiam!
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA POGODĘ KONKURS FAIRY GRILLOWANIE ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 20.06.2012

Odp: Błyskawiczna kuchnia

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
oj sterta naczyń... Fairy pomocy

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Oliwka2
  • Oliwka2

  • Posty: 16
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Czy ja sie załapałam na te testy prosze Tit odp bo na priv nie odp

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Babciagramolka
Nie znoszę mycia naczyń po tłuszczach . A że często robie wszelkiego rodzaju dresingi , marynaty , sosy sałatkowe na bazie oleju to problem ten dotyka mnie często. Szczególnie denerwuje mnie mycie szkła pomazanego olejem . Dziś mieszałam w szklaneczce olej z pestek z winogron z sokiem z cytryny .Ciekawa byłam jak sprawdzi sie Fairy w tym przypadku.
Ni i było tak :
Kropla płynu na wilgotną myjkę . Ciepła woda do szklaneczki . Wsadzić myjkę do szklaneczki - przetrzeć . Zrobiło się pieniscie . Wypłukałam - szklaneczka lśni .Wnioski wyciągajcie sami .
obrazek obrazek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
Z różnego rodzaju plamami na moich szafkach ( nie tylko tłuste- pozostawione przez małe paluszki dzieciaczków, ale również z soku czy mleka- tak to bywa gdy w domu są małe dzieci) poradził sobie Fairy granat i czerwona pomarańcza. Nałożyłam na gąbkę kilka kropel płynu przetarłam parę razy, potem spłukałam wodą i szafki jak nowe.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Błyskawiczna kuchnia