Błyskawiczna kuchnia

Obserwuj wątek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Co do wiosennych porządków - w tym roku jestem świeżo po przeprowadzce, więc jak to przy przeprowadzce - niepotrzebne rzeczy wyrzuciłam żeby ich niepotrzebnie nie wozić, przy okazji zrobiłam selekcję butów i ciuchów i to co się już nie nadawało po prostu wyrzuciłam - dzięki temu wiosennego sprzątania jest mniej.

Muszę tylko zajrzeć do szafek kuchennych - tam chyba stoi kilka "szkutów" w postaci poprzypalanych garnków, których odmyć się już nie da.

Ja nie oglądam perfekcyjnej pani domu - nie znam tego programu, dopiero od tygodnia mam telewizor. Na jakim programie i kiedy to leci? albo ewentualnie kiedy są powtórki, zazwyczaj cały dzień jestem gdzies poza domem :/

Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
zbysiowa napisał(a):

Nie wiem jak mogłam zapomnieć o szybkowarze...przecież często w nim gotuję Oszczędzam prąd i czas, nie używam tłuszczu, mięsko dusi się we własnym sosie Błyskawicznie i smacznie

O tak! Szybkowar to świetny wynalazek.

Odp: Błyskawiczna kuchnia

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Nie wiem jak mogłam zapomnieć o szybkowarze...przecież często w nim gotuję Oszczędzam prąd i czas, nie używam tłuszczu, mięsko dusi się we własnym sosie Błyskawicznie i smacznie

Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Tit napisał(a):

Oglądał ktoś Perfekcyjną Panią Domu w polskim wydaniu? ciekawa jestem jak to wyszło, bo ja uwielbiam Amfiję - brytyjski pierwowzór. Zawsze te programy inspirowały mnie do domowych porządków. I nauczyłam się z nich wiele patentów. Dzięki Amfiji zawsze pamiętam o ścieraniu kurzy z górnej krawędzi drzwi Ciekawa jestem czy polski program jest równie udany


Wolałam brytyjską wersję, mam nadzieję że polska się "rozkręci" jak na razie jakaś sztywna

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 mar 2012 13:24 przez zbysiowa)

Odp: Błyskawiczna kuchnia

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Anthea była super i zawsze taka energiczna!

Odp: Odp: Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
darmiona napisał(a):

zbysiowa napisał(a):

darmiona napisał(a):

jeżeli chodzi o błyskawiczne potrawy to ja też taką mam-robię zawsze jak się spieszę makaron z tuńczykiem. makaron gotuję, w międzyczasie na patelnię wrzucam tuńczyka i śmietankę, przyprawy i gotowy sos. A bardzo dobry.

Darmiona, jakiego tuńczyka używasz do tej potrawy?

zazwyczaj używam dwie puszki: jedna w oleju i razem z tym olejem daje na patelnię a druga w sosie własnym i tu odsączam.

O dziękuję Ci za odpowiedź, brzmi smacznie...

Odp: Odp: Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Tit napisał(a):

... Taki program jak perfekcyjna pani domu zawsze mnie mobilizuje. Zaraz zaczynam żwawiej się krzątać po domu.


Mam tak samo
Dobrze że są takie programy, dostrzegamy przez nie własne słabostki

Odp: Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
zbysiowa napisał(a):

darmiona napisał(a):

jeżeli chodzi o błyskawiczne potrawy to ja też taką mam-robię zawsze jak się spieszę makaron z tuńczykiem. makaron gotuję, w międzyczasie na patelnię wrzucam tuńczyka i śmietankę, przyprawy i gotowy sos. A bardzo dobry.

Darmiona, jakiego tuńczyka używasz do tej potrawy?

zazwyczaj używam dwie puszki: jedna w oleju i razem z tym olejem daje na patelnię a druga w sosie własnym i tu odsączam.

Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Tit napisał(a):

Oglądał ktoś Perfekcyjną Panią Domu w polskim wydaniu? ciekawa jestem jak to wyszło, bo ja uwielbiam Amfiję - brytyjski pierwowzór. Zawsze te programy inspirowały mnie do domowych porządków. I nauczyłam się z nich wiele patentów. Dzięki Amfiji zawsze pamiętam o ścieraniu kurzy z górnej krawędzi drzwi Ciekawa jestem czy polski program jest równie udany


Lubię ten program, zawsze czegoś nowego się człowiek dowie

Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
cherry napisał(a):

No tak - pełna spiżarka to też podstawa. Dobrze jest coś zrobić na zapas, a już dżemy i sałatki w słoikach to podstawa


Dokładnie, jeśli mamy własne przetwory posiłek przygotujemy szybciutko.

Odpowiedz na/ edytuj Błyskawiczna kuchnia