Błyskawiczna kuchnia

Obserwuj wątek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Darth Vader
I ja będę miał dzisiaj na czym testować, po wczorajszym obiedzie już naczyń nie myłem a moze poczekać jeszcze z 1 dzień, żeby lepiej przeschło? Co radzicie?

Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

cukinia
  • cukinia

  • Posty: 16
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
Dostałam Dziś wieczorem testowanie! Jutro podzielę się opinią

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Babciagramolka
Dotarło wczoraj -- Dziękuję .

Na rynku jest tyle płynów do naczyń, że każdy albo ma swój ulubiony , albo kieruje się jakimś powodem kupując. Nie będę ,,ściemniać" - Fairy znałam do tej pory z reklamy. Nie kupowałam. Jakoś nie złożyło się. Aż sama jestem ciekawa jak ocenie go testując .
Pierwsze spostrzeżenia :
1)-Butelka 1 litrowa to chyba ma być traktowana jako zapas bo w użyciu była by dla mnie mało poręczna .
2)-Jestem zdecydowanie wzrokowcem i kupując wiele produktów przepłacam bo kusi mnie ich wygląd - lubię by nawet najużyteczniejsze przedmioty pasowały mi do koncepcji wystroju ( wiem , że to lekko głupie kupować szampon ze względu na kolor butelki i jego zapach ale tak już mam ) .Fairy jest jak dla mnie w wyglądzie za mało wyraziste.
3)- Zapachy- otworzyłam cytrynowy- pachnie autentycznie aromatem cytrynowym - nie ma tej irytującej w niektórych płynach nuty sztuczności. Nie umiem określić dokładnie o co mi chodzi- po prostu zapach cytrynowy Fairy- akceptuję.
4)- jestem mało ekonomiczna- zmywam pod bieżącą wodą więc do pierwszego testu nalałam po prostu wody do miski i wsadziłam kilka miseczek pobrudzonych ketchupem ( chciałam zobaczyć jak płyn poradzi sobie z najprostszymi zabrudzeniami). Woda ledwo letnia . Na gąbkę nalałam pewnie za dużo płynu tak z pół łyżeczki . Zapachniało-umyło świetnie-miseczki lśnią po spłukaniu . Podoba mi się .
Reszta testów będzie już w zlewie . Przetestuje tłuszcze - jak mi coś oblepi garnek i co mi tam przyjdzie do głowy.
obrazek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
Bardzo się ucieszyłam z moich nowych płynów Uwielbiam piękne zapachy podczas zmywania..szkoda że nie ma płynów o zapachu gumy balonowej

Odp: Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
moja też dotarła, te same zapachy, mam więc w domu rumianek, cytryna i pomarańcze z trawą cytrynową, który zakupiłam wcześniej.

Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
olmanka napisał(a):

mi o 15:20 też kurierek przyniósł dziękuję i oczywiście za niedługo umieszczę opinię o Fairy, a przepraszam-w tym wątku mają być opinię? Mam zmywarkę, ale lubię też zmywać ręcznie, a z takim płynem to wohoho Wy też macie takie zapachy?

Do mnie również dzisiaj przesyłka dotarła i dostałam taką samą, jak Ty

Odp: Błyskawiczna kuchnia

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
mi o 15:20 też kurierek przyniósł dziękuję i oczywiście za niedługo umieszczę opinię o Fairy, a przepraszam-w tym wątku mają być opinię? Mam zmywarkę, ale lubię też zmywać ręcznie, a z takim płynem to wohoho Wy też macie takie zapachy?
obrazek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Darth Vader
I mi się trafiło, dzisiaj listonosz przyniósł

Odp: Błyskawiczna kuchnia

eliza88
  • eliza88

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Do mnie właśnie dziś dotarły 2 fairy Po obiadku pierwsze testowanie

Odp: Błyskawiczna kuchnia

cukinia
  • cukinia

  • Posty: 16
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
zgłosiłam się i ja

Odpowiedz na/ edytuj Błyskawiczna kuchnia