Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Kochani, ostatnio mam sporo zgłoszeń dotyczących "zjadania" niektórych podpisów pod zdjęciami. Wygląda na to, że dla systemu jakieś ciągi znaków są niezjadliwe. Żeby odnaleźć co powoduje taką reakcję i żeby to poprawić musicie nam przesyłać treść podpisu pod zdjęciem który nie jest akceptowany przez system. Inaczej nie dojdziemy co trzeba poprawić. Już jeden przypadek namierzyliśmy - mianowicie cudzysłów. System nie akcetptował cudzysłowów - ale zaraz to naprawimy.
Podawajcie mi konkretne podpisy, które potem znikają.

Druga rzecz: jeśli coś takiego już się zdarzyło i uda się podpis umieścić za pomocą edycji przepisu - ja mogę wam ręcznie dodać brakujące punkty - tylko musicie mi przysłać link do poprawionego przepisu, żebym ja mogła wpisać za jakie zdarzenie te punkty wam naliczam.

Uff mam nadzieję że to co napisałam jest zrozumiałe ?

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
cherry napisał(a):

Katalog nagród został wzbogacony o 17 nowych nagród. Są to funkcjonalne w kuchni produkty firmy Tupperware.

nagrody są wspaniałe, szkoda że nie ma niestety parowaru

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Katalog nagród został wzbogacony o 17 nowych nagród. Są to funkcjonalne w kuchni produkty firmy Tupperware.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Ja otrzymałam swoją nagrodę bardzo szybko , DZIĘKUJĘ BARDZO :o)
obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 29 wrz 2011 14:36 przez bajtek)

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Wysyłka nagród jest raz na miesiąc.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Ja już dawno złożyłam zamówienie na minutnik i rękawicę kuchenną, ale do tej pory nic nie otrzymałam.Chyba sobie to odpuszczę

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Wczoraj poszła wysyłka. pzdr. Tit

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
a kiedy można się spodziewać nowych nagród w katalogu? czekam na jedną nagrodę niecierpliwością mam nadzieję że będzie jak była ostatnio

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Mysiunia napisał(a):

mam jedno pytanie Planuję zamówić sobie kartę IKEA, jednak nie sądzę bym do grudnia uzbierała 10tys pkt, dlatego stwierdziłam, że zamówie 2 lub 3 sztuki kart o wartości 100zł. I mam pytanie, czy jeśli zamówię je w 1 dniu, to czy dostane 3 osobne karty, czy może jedną z doładowaniem 300zł?


Mysiunia otrzymasz 3 karty - każda o wartości 100 zł. Czyli jeśli chcesz, możesz komuś odsprzedać bądź sprezentować jakąś

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
mam jedno pytanie Planuję zamówić sobie kartę IKEA, jednak nie sądzę bym do grudnia uzbierała 10tys pkt, dlatego stwierdziłam, że zamówie 2 lub 3 sztuki kart o wartości 100zł. I mam pytanie, czy jeśli zamówię je w 1 dniu, to czy dostane 3 osobne karty, czy może jedną z doładowaniem 300zł?

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty