Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
pacpaw napisał(a):

ja to rozumiem, w ten sposób, że to dotyczy przede wszystkim plagiatów, a nie pomyłek

miejmy nadzieje, że dla pomyłek bedzie taryfa ulgowa i będzie możliwość edycji, a nie karanie ujemnymi punktami

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
ja to rozumiem, w ten sposób, że to dotyczy przede wszystkim plagiatów, a nie pomyłek

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
niby tak ale można też coś zrobić przez przypadek np. 2 razy to samo zdjęcie nieświadomie.. chyba ze moderatorzy to wyłapia odrazu i niezaakceptuja

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
Mysiunia napisał(a):

zastanawia mnie tylko dlaczego za usunięcie zdjęcia jest odejmowane aż 30pkt, kiedy można za nie zdobyć maksymalnie 20?


Kara dla nieuczciwych. Mi się to podoba

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
zastanawia mnie tylko dlaczego za usunięcie zdjęcia jest odejmowane aż 30pkt, kiedy można za nie zdobyć maksymalnie 20?

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Opisy będą się liczyć tylko od momentu zaimplementowania nowego regulaminu. Obecnie i tak nie można dawać tak długich opisów.
Bernika - czy twoim zdaniem poniższe zdjęcia powinny mieć policzone punkty 3-razy czy tylko raz za zdjęcie. Moim zdaniem 1 raz.


Tit jak dal mnie to tylko raz bo to samo przedstawia.
Ja powiem tak, na innym podobnym portalu było tez sytuacja podobna, najpierw system za kazde zdjecie przyznawał po 10 punktów, za przepis rowniez 10. konczylo sie tym ze jedno danie pojawiało sie w 5 roznych ujeciach tego samego talerza i z przepis mozna było zgarnac 60 punktów. Kiedy moderator za zdjęcia obnizył punkty, tzn za pierwsze 10 a juz za kolejne tylko po 1 szybko skonczyło sie dodawanie takch zdjec, jak rownie dodawanie zdjec innym osobom które u siebie ich nie mialy, wlasnie po to zeby zdobyc 50 puntow. Praktyki były takie ze jak ktos wstawił zupe pomidorowa i ja sobie sfotografował to to samo zdjecie wklejał do wszyskich innych cudzych przepisów na zupe pomidorowa mimo ze ta zupa z tamta mialy niewiele wspólnego bo w tej byłą smietana a w tej nie, bo w tej były kapary a w tej nie. Liczyły sie tylko dodatkowe punkty. Tak samo bigos nie wazne ze był z kwasnej lądował w przepisie na słodka, albo na danie z kapusta albo na kapuste zasmażana. Praktyki rowniez ukrocono bo zaczeto wyłapywac takie rzeczy o cofac ludziom punkty, niektórych usuwac..
Tit pamietaj ze tam gdzie regulamin jest niejasny i gdzie latwo da sie go obejsc, a nagroda jest kasa lub inne wartowsciowe rzeczy ludzie nie zawahają sie przed nierulaminowymi praktykami, byle tylko zdobyc niekoniecznie uczciwie to co sie chce. No i ile z osob sie rejestrujacych tak naprawde czyta regulamin?

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Tit napisał(a):

Jak są wymazane to nie


Ufff dziękuję za odpowiedź

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Opisy będą się liczyć tylko od momentu zaimplementowania nowego regulaminu. Obecnie i tak nie można dawać tak długich opisów.
Bernika - czy twoim zdaniem poniższe zdjęcia powinny mieć policzone punkty 3-razy czy tylko raz za zdjęcie. Moim zdaniem 1 raz.

Moim zdaniem też tylko 1 raz . Bo to jest to samo foto tylko zrobione pod róznymi kątami

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Jak są wymazane to nie

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Mam pytanie co do znaków wodnych, jeśli na moich niektórych zdjęciach są one wymazane( niewidoczne) czy też takie zdjecia muszę usunąć?

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty