Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

BĄBELEK85
  • BĄBELEK85

  • Posty: 12
  • Przepisy: 186
  • Artykuły: 74
Multicooker to idealne dla mnie rozwiązanie, bo latem często z rodziną wyjeżdzamy i zawsze dużo bagaży mamy. Bo na kempingu, działce czy pikniku nie wystarczą nam tylko owoce w koszyku. Dlatego grill i płytę z sobą zabieramy, cały samochód starych gratów mamy Wszystko po to, by na świeżym powietrzu móc się delektować i lokalnych smakołyków próbować. Multicooker to urządzenie wspaniałe. Połączenie piekarnika, patelni, mikrofalówki oraz wypiekacza jest doskonałe. On jest genialny, do mojej nie dużej kuchni wręcz idealny. Z nim szybko każde danie ugotuję i pysznym smakiem rodzinę oczaruję. Czy to w domu, nad jeziorem czy biwaku Multicooker zmieści się nawet w podróżnym plecaku. Kulinarne fantazje moje by realizował i na szafce kuchennej dumnie się prezentował. Dzięki niemu mogłabym różnorodniej i zdrowiej gotować . Bo na wyjazdach nie lubię ze swoich pasji rezygnować. Regionalne smakołyki bym przyjaciołom serwowała i na pewno pochwały zbierała. Na śniadanko domowy chlebek z miodem z pobliskiej pasieki im zaproponuję, na obiad rybkę na parze z warzywami ugotuję. Ciastem z sezonowymi owocami na deser byśmy się delektowali, a wieczorem risottem z ziołami zajadali. Automatyczne programy, mikroprocesor, system podgrzewania 3D bardzo mi się podobają i już sen z mych powiek spędzają. Najbardziej jednak podoba mi się funkcja piekarnika. Ponieważ w ten sposób można wiele smacznych potraw przygotować i nie trzeba się wiele napracować. A na dodatek więcej wolnego czasu bym miała, bo o wiele krócej naczynia bym zmywała. Więc z synkiem bym dłużej się bawiła i do męża serdecznie przytuliła Z takim asystentem życie piękniejsze by było i zdrowiej by nam się żyło. Smak domowych posiłków na świeżym powietrzu jest nieoceniony. Dlatego ten multicooker jest dla mnie stworzony !

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Praca, szkoła, dziecko, mąż
brak mi czasu, brak go wciąż…
Choć gotować bardzo lubię,
zdarza się, że się pogubię.
Dwie patelnie, cztery garnki
W kuchni noce i poranki.
Marzy mi się pomoc super:
taki gość jak Multicooker!
Dzięki niemu czas oszczędzę,
więcej czasu z mężem spędzę,
nad jeziorem piknik z córką,
zjemy ciasto z konfiturką…
Bo ku wszystkich nas uciesze
Nasz pomocnik ciasta piecze!
Chleb upiecze na niedzielę
z przyjaciółką się podzielę!
A na święta gęś być musi
Multicooker ją poddusi
w sosie pysznym, na warzywkach…
Albo piękną kaczkę w śliwkach…
Wygrać bardzo bym go chciała
i na pewno uwielbiała

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Multicooker to urządzenie, które bardzo przyda się w mojej kuchni. Moi faceci dużo jedzą a co za tym idzie dużo czasu spedzam w kuchni. Taki super Multicooker bardzo ułatwiłby mi pracę. Wiem, że na pewno byśmy się zaprzyjaźnili.
Moje domowe przetwory były by jeszcze smaczniejsze a czas na ich pilnowanie podczas przygotowywania poświęciłabym np. na wymyślanie nowych smaków i dziwnych składników. Na pewno kolejną funkcją byłaby funkcja przygotwywania pilawu, nigdy jej nie robiłam a ten program zmobilizowal mnie do jego zrobienia.
No i oczywiście niezbedna jest funkcja pieczenia, już nigdy moja kuchenka nie będzie wymagała czyszczenia bo miskę Multicookera można myć w zmywarce, a to znowu pomaga zaoszczędzić czas. Zalety Multicookera można by wymieniać i wymieniać ale jednak najlepiej przekonać się o nich na własnej skórze i dlatego Multicooker powinien być mój.

Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Przygotowanie pełnowartościowego dania zazwyczaj wymaga sporej ilości czasu. Jednak zamiast kilkugodzinnego stania przy kuchni można wyręczyć się wielofunkcyjnym urządzeniem - Multicooker. Chcielibyście mieć taką pomoc w swojej kuchni? Weźcie udział w naszym konkursie! Do wygrania rewelacyjne Muliticookery!


1. Odpowiedz na pytanie:

- Dlaczego chciałabyś/chciałbyś mieć tak wszechstronnego asystenta kulinarnego pod ręką? Które z funkcji Multicookera byłyby dla Ciebie najbardziej cenne podczas przygotowywania potraw?

2. Odpowiedź na powyższe pytanie, zamieść na naszym forum w wątku: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni.

Przejdź do artykułu konkursowego: https://gotujmy.pl/konkurs-multipomoc-w-twojej-kuchni,artykuly-konkursy-aktualne-artykul,16559.html

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni