Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

BERSZER
  • BERSZER

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Multicooker .
Mam mały aneks kuchenny, a co za tym idzie przestrzeń w nim jest na wagę złota. Multicooker to idealnie dopracowane urządzenie, które łączy w sobie funkcję tradycyjnych garnków i pratelni, piekarnika oraz kuchenki mikrofalowej. Korzystając tylko z jednego urządzenia można ugotować obiad, a ponato potrawa będzie utrzymywana w określonej temperaturze. Koniec z odgrzewaniem jedzenia
Chciałabym mieć Multicooker w swojej kuchni.

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

dari_113
  • dari_113

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla mnie, na początek, najważniejszą opcją Multicookera była by załączona do niego książka kucharska. Przeżywam ostatnimi czasy kryzys twórczy w kuchni.. Lato, na dworzu jest cieplutko, tyle różnych rozrywek kusi - rolki, basen, jeziora i lasy.. Nie ma czasu na gotowanie a tym bardziej na wymyślanie.. No i gotujemy na zmianę kalafior - fasolka szparagowa, fasolka - kalafior.. i wpadamy we wzajemną spiralę nienawiści..
Eh... gdybym tak mogła rano przygotowywać składniki i wrzucić je to takiej magicznej maszyny, która potem czekałabym na nas po powrocie z pracy z gotowym i zdrowym obiadkiem.. a później już tylko hop na rower i nas nie ma..
Pomarzyć dobra rzecz... 8)

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

lumidkaa
  • lumidkaa

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam gotować, piec i przygotowywać potrawy a jeszcze bardziej jeść
Pasjonuję się żywieniem i zdrowym trybem życia. Niestety mieszkanie które wynajmuję na czas studiów nie posiada piekarnika, jedynie kuchenkę na 2 palniki nie ma nawet okapu. O innych sprzętach mogę pomarzyć, gdyż niestety nie są dostępne na studencką kieszeń. O Multicookerze słyszałam już wcześniej i od razu zapragnęłam go mieć. Jest tak dobrze zaprojektowany, że łączy wszystkie urządzenia w jedno. Oszczędza czas i pieniądze, jest zapewne łatwy w czyszczeniu. Można przygotować praktycznie każdą potrawę, pysznie, tanio i zdrowo i przyjemnie. Gdyby udało mi się go wylosować byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie i przyrządzałabym codziennie przepyszne potrawy dla wszystkich:moich współlokatorów, sobie, znajomym, rodzicom...

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

szakala
  • szakala

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witajcie
Nie będę pisać wierszy ani opowiadań. Chciałabym wylać swoje żale.Przeglądając różne blogi kulinarne jestem pod wrażeniem, jak ogromną pasją może być gotowanie. Dla mnie niestety jest to przykry obowiązek.Od czasu kiedy założyłam rodzinę mam świadomość że dla dobra jej członków jestem zmuszona gotować.Niestety robię to od niechcenia i czuję się z tym niekomfortowo. Myślenie o przygotowaniu posiłku psuje mi humor na resztę dnia. Być może wynika to z ilości czasu, garnków, naczyń jakie są do tego niezbędne.Marzy mi się , żeby moje podejście w tej kwestii uległo zmianie, a spędzanie czasu w kuchni stało się przyjemnością. Czytając dostępne informacje na temat urządzenia Multicooker oraz opinie urządkowników myślę, że rozwiązałby wiele problemów w mojej kuchni.Nie czułabym się osamotniona w kuchni
- nie musiałabym się z nikim przepychać bo urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca
- w krótkim czasie mogłabym przygotować smaczne i zdrowe posiłki
-ilość garnków w zlewie znacznie by się zredukowała
-miałabym więcej czasu na inne czynności np zabawę z dziećmi
To co jest dla mnie najważniejsze to zmiana poglądów w kwestii gotowaniato mi się marzy

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

puzuna
  • puzuna

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak ogarnąć kulinarnie wielodzietną Rodzinę i nie oszaleć? Być może jestem tylko o krok od poznania tajemnicy

Kocham nowinki techniczne i praktyczny, niebanalny design;

nie znoszę za to długotrwałego przebywania w kuchni, choć z chęcią pałaszujemy pyszne, mniej i bardziej wymyślne dania

Szczególnie mnie zafrapował program do wypiekania chleba - z tą maszyną moje marzenie o domu pachnącym świeżo upieczonym chlebem mogłoby się szybko ziścić!

Jestem też fanką warzyw (wegetarianka) i byłoby to na pewno bardzo urozmaicające dla mojej diety i podniebienia.

Tak o!




Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Elwira83
  • Elwira83

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
M ulticooker - dla gospodyni pomoc sprawna
U dusi każdą pieczeń, kuchnia będzie z nim zastawna!
u L ubioną zupę przygotuje szybko
T radycyjnie, dietetycznie, zrobi cuda z rybką!
up I ecze chleb i pyszne
C iacho, gdy rodzina cię pogania,
O bgotuje, podpiecze, z nim zawsze dwa dania.
P O trawę smaczną zawsze przygotujesz
K iedy gości chcesz zaprosić
ni E ryzykuj, a nie pożałujesz!
R yby, mięso i wypieki- to Multicookera zalety!

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Karolajna88
To właśnie nasze babcie i mamy walczyły o to by w naszym świecie oraz kuchni było równouprawnienie! Teraz marka Philips dba o to byśmy my kobiety mogły czerpać z tego równouprawnienia wszystko co dobre dla kobiet! Multicooker to nie tylko multipomoc w kuchni, ale TAKŻE ZWOLENNIK KOBIECEGO PIĘKNA! Teraz kobiety muszą troszczyć się nie tylko o dom i potomstwo i dobre obiady- ale także o swoją karierę i dobry wygląd. Dzięki wielkim czarom, a zarazem małemu przedmiotowi jakim jest Multicooker My kobiety zaskakujemy nie tylko swoją rodzinę, mężów ale i same siebie. (w koncu majac takie urzadzenie oszczedzamy wiele czasu). Dobrze wysprzątany dom, zadbany ogródek a do tego rewelacyjne potrawy i piękny wygląd. Multicooker to także zwolennik pięknych figur! Masz mało czasu? Przygotuj bukiet ulubionych warzyw, a do tego dietetyczny sos. Zalej wodą i ugotuj je za pomocą programu STEAM. I właśnie masz 17 minut na to by pomalować paznokcie, albo poprawić makijaż, a może nastawić pranie czy po prostu poleżeć i odpocząć. Tak więc proszę nie wmawiajcie mi, że Multicooker to tylko pomoc kuchenna! On zadba o to bym była szczęśliwa, a szczęśliwa mama to szczęśliwy dom!

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Artdi
  • Artdi

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kawalerskie życie i samodzielne prowadzenie domu nie pozostawia zbyt wiele czasu i sił na szaleństwa w kuchni, więc taki sprzęt na pewno by mi się przydał. Oczywiście wielki szacunek dla Pań i Panów domu, którzy przygotowują posiłki również dla rodziny, ale z drugiej strony, macie dodatkową dzięki temu dodatkową mobilizację, no i więcej czasu o tyle, że nie musicie już szukać żony/ męża
Przypuszczam, że każdemu tutaj przydałoby się takie urządzenie jak sprzęt Philipsa, dla mnie zwłaszcza ze względu na wspominaną już oszczędność czasu, ale widzę też i inne jego zalety. Pozostając w temacie wygodnictwa, łatwość mycia, a nie wiem czy jest ktoś na świecie lubiący zmywać... Pośród opinii o Multicookerze znalazłem też, że łatwo jest w nim przygotować ciasto, jeżeli naprawdę jest łatwo i faktycznie miałoby mi się to udać, to po prostu wow, a urządzenie zamiast za elektroniczne, uważał będę za magiczne. Jeżeli chodzi o funkcje z których na pewno będę korzystał, to system utrzymywania ciepła - ciepła dokładka? Czad! Ale przede wszystkim będę korzystał z tego, że to cudo "samo" przyrządzi mi obiad, zamiast stać przy garach będę mógł skupić się na czymś innym i to jest właśnie w tym urządzeniu najlepsze!

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

vilaren
  • vilaren

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Urządzenie wielofunkcyjne powinno znaleźć się w każdej kuchni zarówno pani domu, jak i samotnego kawalera czy studenta. W dzisiejszym świecie często brak nam czasu na relaks, spędzenie czasu z rodziną i znajomymi. Co za tym idzie, posiłki przestały być celebrowane i ograniczają się obecnie do zjedzenia czegoś w biegu. Uważam,że urządzenie wielofunkcyjne pozwoli na ponowne odnalezienie przyjemności w jedzeniu, a co najważniejsze, w jego przygotowywaniu. Dzięki licznym opcjom nie musimy już spędzać wielu godzin w kuchni, gotowanie stanie się przyjemnością! Dla mnie najważniejsza jest jednak opcja zmywania, wrzucamy do zmywarki i po krzyku! Dla zapracowanej studentki, jak ja, taka opcja jest niesamowicie przydatna! Ale myślę, że moje zdanie podzieli każdy bez względu na wykształcenie,wiek czy status.

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

justa066
  • justa066

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zabiegana, zalatana, w kuchni od samego rana. Rodzinka posiłków się domaga, ale w kuchni nie pomaga. gdybym multicookera miała, byłabym szczęśliwa cała. Sam się włączy zaraz z rana, nim rodzinka wstanie, pyszny chleb powstanie na śniadanie. potem ciasto upieke lub warzywa uduszę, multicookera mieć muszę!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni