Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
A moja czerwona torba z jednej strony ma czarne plamy, których nie da się zmyć.. ;/ widać wszystkie torby mają jakieś mankamenty i pewnie dlatego znalazły się w nagrodach za tak małą ilością wirtuali. Mogli chociaż zaznaczyć, że są to produkty ze skazą, bo widać że większość osób ma z tymi torbami problem, bo albo brudne albo połamane

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna
  • Elficzna

  • Posty: 26
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 1
moją miała pękniętą rączkę w 3 miejscach.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

mela25
  • mela25

  • Posty: 29
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 0
Taką torebkę dostałam dzisiaj , wybarwioną w połowie ;/
obrazek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna
  • Elficzna

  • Posty: 26
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 1
o troszkę mnie uspokoiłaś dzięki

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

mela25
  • mela25

  • Posty: 29
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 0
Doszła do mnie torebka z niebieska z przebarwieniem ;/ , bardzo słabej jakości , druga sprawa książka pozaginana na rogach , a 3 sprawa brak 2 zestawów przyprawa tych po 280 punktów na paczkę czekałam długo ;/ nie dostałam pełnego zamówienia a punkty zostały mi odjęte. ;/ . Proszę o wyjaśnienia ? Zaraz dodam fotki ;/

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ilonar2301
Elficzna na mojej ostatniej też nie było wartości, ale w sobotę zrealizowałam wszystkie 3 karty, które miałam i było OK

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Elficzna, Mysiunia i wszystkie inne poszkodowane osoby. Rzeczywiście ostatnio przeszliśmy na inny sposób dystrybucji i rozsyłania nagród, system się jeszcze dociera i stąd mogą pojawić się problemy i pomyłki.

Oczywiście wasze sprawy zostaną załatwione jak najszybciej się da - jesteśmy w trakcie ich wyjaśniania, tak więc na pewno nie będziecie poszkodowane

Jak coś - piszcie też poza forum do mnie, zozolek lub Tit na prywatne skrzynki.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Smakowita88 napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Smakowita88 napisał(a):

Elficzna napisał(a):

jakim cudem mogłaś zamówić 5 kart skoro masz tylko 5300pkt? a jedna karta kosztuje 2000tys pkt?

Jezu... a odkąd tutaj jestem?


No to ciekawostka . Z 5300 punktów zgromadzonych nie da się zamówić 5 kart Ikei po 2000 punktów każda . Jeśli jest tak jak piszesz to najwyraźniej coś jest nie tak . Wstawiasz przepisy na innym koncie i tam zamówiłaś karty ? Czy po prostu fantazjujesz na temat ilości kart które zamówiłaś ?

Oj Buniu.. przecież ja miałam wcześniej konto Smakosz1988 i za tamtej kadencji zamówiłam 5 kart. Co uzbierałam punkty, to wymieniałam. Sprawdź sobie ile wtedy miałam punktów.Ja nie mogę bo mam blokadę. Teraz rozumiesz? Co do nowego konta zamówiłam już jedna kartę którą mam w domu i czekam na drugą.

Jednak po wygoglowaniu się da a więc:
Konto stare miałam 373 dni i 15498 pkt za które zamówiłam bony. Wystarczy Ci

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babciagramolka napisał(a):

Smakowita88 napisał(a):

Elficzna napisał(a):

jakim cudem mogłaś zamówić 5 kart skoro masz tylko 5300pkt? a jedna karta kosztuje 2000tys pkt?

Jezu... a odkąd tutaj jestem?


No to ciekawostka . Z 5300 punktów zgromadzonych nie da się zamówić 5 kart Ikei po 2000 punktów każda . Jeśli jest tak jak piszesz to najwyraźniej coś jest nie tak . Wstawiasz przepisy na innym koncie i tam zamówiłaś karty ? Czy po prostu fantazjujesz na temat ilości kart które zamówiłaś ?

Oj Buniu.. przecież ja miałam wcześniej konto Smakosz1988 i za tamtej kadencji zamówiłam 5 kart. Co uzbierałam punkty, to wymieniałam. Sprawdź sobie ile wtedy miałam punktów.Ja nie mogę bo mam blokadę. Teraz rozumiesz? Co do nowego konta zamówiłam już jedna kartę którą mam w domu i czekam na drugą.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babciagramolka
Smakowita88 napisał(a):

Elficzna napisał(a):

jakim cudem mogłaś zamówić 5 kart skoro masz tylko 5300pkt? a jedna karta kosztuje 2000tys pkt?

Jezu... a odkąd tutaj jestem?


No to ciekawostka . Z 5300 punktów zgromadzonych nie da się zamówić 5 kart Ikei po 2000 punktów każda . Jeśli jest tak jak piszesz to najwyraźniej coś jest nie tak . Wstawiasz przepisy na innym koncie i tam zamówiłaś karty ? Czy po prostu fantazjujesz na temat ilości kart które zamówiłaś ?

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!