Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna napisał(a):

jakim cudem mogłaś zamówić 5 kart skoro masz tylko 5300pkt? a jedna karta kosztuje 2000tys pkt?

Jezu... a odkąd tutaj jestem?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

anula130189
dziękuję wczoraJ dostałam swoje nagrody które zamówiłam

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Elficzna napisał(a):

jakim cudem mogłaś zamówić 5 kart skoro masz tylko 5300pkt? a jedna karta kosztuje 2000tys pkt?

hahahahaha! ona jak się nie pomyli to prawdy nie powie - nieważne na jaki temat

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna
  • Elficzna

  • Posty: 26
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 1
jakim cudem mogłaś zamówić 5 kart skoro masz tylko 5300pkt? a jedna karta kosztuje 2000tys pkt?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Ja zamówiłam kartę IKEA 30 sierpnia i do dzisiaj jej nie dostałam.Pisze -czas realizacji,w trakcie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Mysiunia napisał(a):

Elficzna napisał(a):

to były jakieś klocki ?

Były 2 rodzaje klocków lego, po 1 sztuce - zamówiłam z myślą o swoim chrześniaku, a tu zamiast klocków otrzymuje kartę Ikea (nie wiadomo czy ma jakąkolwiek wartość), która w dodatku jest punktowa tańsza niż zamówiona nagroda..

Administratora/Moderatora czy jeszcze inną osobą znającą szczegóły wysyłki nagród proszę o odpowiedź na wcześniejsze pytanie, bo wątek ginie wśród ostatnio dodanych wątków na forum, a ja dalej nie wiem na czym stoje..

Proponuję napisać bezpośrednio do Tit, kołczu lub zozolek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna napisał(a):

moja kartka z"gratulacjami" była pusta tym razem. nie wiem o co chodzi...jakiś bałagan się zrobił :/

No ostatnio było sporo zmian- coś musiało źle wyjść. Myślę że zozolek nam napisze o co chodzi.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna
  • Elficzna

  • Posty: 26
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 1
moja kartka z"gratulacjami" była pusta tym razem. nie wiem o co chodzi...jakiś bałagan się zrobił :/

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna napisał(a):

Na moich kartach a mam ich 3 - 3 sztuki po 100zł również nie ma na nich napisanej wartości. To źle/ dobrze? Tak ma być? Ja również mam daleko do Ikeai, nie chciałabym pojechać 300km do Ikei aby dowiedzieć się że moje trzy karty są "puste" i bez wartości.

Na karcie nie ma napisanej wartości tylko na kartce gratulującej uzyskania nagrody pisze że wartość karty to sto złotych. Ja już zamawiałam 5 takich kart więc wiem jak to działa. Co do narzekań- zamówiłam 4 września nagrodę i jej brak...

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Elficzna napisał(a):

to były jakieś klocki ?

Były 2 rodzaje klocków lego, po 1 sztuce - zamówiłam z myślą o swoim chrześniaku, a tu zamiast klocków otrzymuje kartę Ikea (nie wiadomo czy ma jakąkolwiek wartość), która w dodatku jest punktowa tańsza niż zamówiona nagroda..

Administratora/Moderatora czy jeszcze inną osobą znającą szczegóły wysyłki nagród proszę o odpowiedź na wcześniejsze pytanie, bo wątek ginie wśród ostatnio dodanych wątków na forum, a ja dalej nie wiem na czym stoje..

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!