Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna
  • Elficzna

  • Posty: 26
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 1
Na moich kartach a mam ich 3 - 3 sztuki po 100zł również nie ma na nich napisanej wartości. To źle/ dobrze? Tak ma być? Ja również mam daleko do Ikeai, nie chciałabym pojechać 300km do Ikei aby dowiedzieć się że moje trzy karty są "puste" i bez wartości.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna
  • Elficzna

  • Posty: 26
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 1
to były jakieś klocki ?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Ja zamówiłam kilka nagród i dziś przyszły wszystkie razem w jednej zbiorczej paczce (Pocztą więc nie ma możliwości otwarcia przed pokwitowaniem). Moja torba plażowa co prawda rączkę ma całą, ale z jednej strony jest brudna - jakoś to przeżyję, może uda się wyczyścić, ale jest inny, większy problem. Zamówiłam zestaw klocków LEGO za 2200 punktów, jednak do mnie nie dotarł. W paczce jednak była karta Ikea, na której nie ma napisane jej wartości, sądzę jednak że jest na 100zł, a taka karta kosztuje mniej punktów. Ja jednak nie chcę tej karty, do Ikei mam daleko i z bonem na 100zł nie opłaca mi się jechać, a klocki zamówiłam z myślą na prezent. Mam nadzieję, że sprawa zostanie jakoś wyjaśniona, kartę mogę odesłać, ale chciałabym aby zamówiona przeze mnie nagroda dotarła w całości.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elficzna
  • Elficzna

  • Posty: 26
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 1
Witam,
dziś przyszły do mnie nagrody - karta do Ikei oraz torba. Niestety torba mimo iż ładna to niestety popsuta. Rączka jest pęknięta...co teraz mam zrobić w takiej sytuacji?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
trzy tygodnie temu zamówiłąm za wirtuale bon do Ikei czekam i czekam i czekam a bonu jak nie było tak nie ma. długo mam jeszcze czekać? nie dość że dajemy za nie ogromnie dużo punktów to trzeba się jeszcze dopominać

Informacja na temat GOTUJMY Z NAGRODAMI

Kochani, Informuję, że Gotujmy z nagrodami przeszło na nowy system dystrybucyjny, który działa automatycznie. My tych nagród nie przechowujemy w redakcji i nie mamy do nich dostępu, dlatego chwilowo nie ma wyboru opcji kolorystycznych. Pierwsza wysyłka w nowym systemie została już wysłana ale nie dało się uwzględnić waszych próśb o przysłanie czegoś w określonym kolorze.
Postaramy się w najbliższym czasie wprowadzić do systemu każdy kolor jako osobną nagrodę i wtedy będzie można zamawiać określone kolory.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ilonar2301
Mysiunia, dzięki. Ja też ostatnio czekałam kilka dni, a teraz chyba 3 tygodnie i nie mogę się doczekać , bo uwielbiam zakupy w Ikea

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Stenka
  • Stenka

  • Posty: 9
  • Przepisy: 331
  • Artykuły: 7
Czkem na zamówiąną w czerwcu torbę, realizacja 24 sierpnia, a do tej pory nie doszła

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Ilonar2301 napisał(a):

mela25 napisał(a):

Mysiunia napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

Dziewczyny nie kupujcie w Ikea.Boże jakie do dziadostwo.Jechałam dzisiaj 100 km do Krakowa.Masakra.Ceny jak z kosmosu.Biorę pościel - przecież Ikea to szwedzki sklep.Spodobała mi się,biorę drugą.Idę do kasy a tu 120zł no szok.Ale niech będzie.Nie polecam.Jestem wkurzona na maksa


ja wczoraj też byłam na zakupach w Ikei, również w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie ceny są wyraźnie napisane, jest wiele czytników gdzie mozna sprawdzić cene artykułu, aby przy kasie nie było niespodzianek. Kupiłam mnóstwo przydatnych rzeczy i wszystko zapisywałam na kartce by nie przekroczyć limitu, miałam bony za 300zł i wydałam równe 299,69 groszy - wszystko się zgadzało. Ze wszystkich produktów jestem zadowolona, jest wiele ciekawych okazji (formę na muffiny na 12 sztuk kupilam za jedyne 29zł, a tu w nagrodach duża gorsza 'kosztuje' więcej niż bon za 100zł). Zdecydowanie polecam i na pewno następną moją nagrodą bedzie również bon Ikea
Ja też bardzo lubię zakupy w ikea ceny są świetne i naprawdę fajne mają produkty , warto się wybrać ja mam dość blisko i często tam wpadam


Jeśli chodzi o Ikea, to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetne mają rzeczy do kuchni. Pościel też niczego sobie.
Ale mam pytanko- jak długo teraz czeka się na kartę od zamówienia?


To chyba zależy od tego kiedy się tą kartę zamówi, wydaje mi się (ale pewności nie mam!), że są wysyłane raz na miesiąc. Raz czekałam na kartę 3,5 tygodnia a ostatnio (w czerwcu) zamówiłam kartę w niedziele, a we wtorek już u mnie była Także zależy chyba od naszego szczęścia

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ilonar2301
mela25 napisał(a):

Mysiunia napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

Dziewczyny nie kupujcie w Ikea.Boże jakie do dziadostwo.Jechałam dzisiaj 100 km do Krakowa.Masakra.Ceny jak z kosmosu.Biorę pościel - przecież Ikea to szwedzki sklep.Spodobała mi się,biorę drugą.Idę do kasy a tu 120zł no szok.Ale niech będzie.Nie polecam.Jestem wkurzona na maksa


ja wczoraj też byłam na zakupach w Ikei, również w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie ceny są wyraźnie napisane, jest wiele czytników gdzie mozna sprawdzić cene artykułu, aby przy kasie nie było niespodzianek. Kupiłam mnóstwo przydatnych rzeczy i wszystko zapisywałam na kartce by nie przekroczyć limitu, miałam bony za 300zł i wydałam równe 299,69 groszy - wszystko się zgadzało. Ze wszystkich produktów jestem zadowolona, jest wiele ciekawych okazji (formę na muffiny na 12 sztuk kupilam za jedyne 29zł, a tu w nagrodach duża gorsza 'kosztuje' więcej niż bon za 100zł). Zdecydowanie polecam i na pewno następną moją nagrodą bedzie również bon Ikea
Ja też bardzo lubię zakupy w ikea ceny są świetne i naprawdę fajne mają produkty , warto się wybrać ja mam dość blisko i często tam wpadam


Jeśli chodzi o Ikea, to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetne mają rzeczy do kuchni. Pościel też niczego sobie.
Ale mam pytanko- jak długo teraz czeka się na kartę od zamówienia?

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!