Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
coraz więcej rzeczy nie działa

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

junette
  • junette

  • Posty: 134
  • Przepisy: 54
  • Artykuły: 1
Witam dostałam zegarek minutnik i nie działa widzę że już wcześniej były z tym problemy w związku z tym mam dwa pytania co z tym zegarkiem mam teraz zrobić? Dlaczego wiedząc że są problemy z zegarkami nic z tym nie robicie?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Siedlce
  • Siedlce

  • Posty: 3
  • Przepisy: 414
  • Artykuły: 0
witam
zamówiłam z punktów sobie bon do sklepu mohito i jest napisane tak :
Ważne: Przy wyborze tej nagrody prosimy podać adres sklepu, w którym zostanie zrealizowany bon MOHITO – oto strona z adresami sklepów: http://mohito.pl/#/sklepy.


i gdzie , komu mam to napisać?
pozdrawiam
Kasia

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Drodzy
Właśnie dostałam info od mamy,że dotarł najmniejszy pojemnik dafi.Dziękuję bardzo

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

mela25
  • mela25

  • Posty: 29
  • Przepisy: 454
  • Artykuły: 0
Mysiunia napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

Dziewczyny nie kupujcie w Ikea.Boże jakie do dziadostwo.Jechałam dzisiaj 100 km do Krakowa.Masakra.Ceny jak z kosmosu.Biorę pościel - przecież Ikea to szwedzki sklep.Spodobała mi się,biorę drugą.Idę do kasy a tu 120zł no szok.Ale niech będzie.Nie polecam.Jestem wkurzona na maksa


ja wczoraj też byłam na zakupach w Ikei, również w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie ceny są wyraźnie napisane, jest wiele czytników gdzie mozna sprawdzić cene artykułu, aby przy kasie nie było niespodzianek. Kupiłam mnóstwo przydatnych rzeczy i wszystko zapisywałam na kartce by nie przekroczyć limitu, miałam bony za 300zł i wydałam równe 299,69 groszy - wszystko się zgadzało. Ze wszystkich produktów jestem zadowolona, jest wiele ciekawych okazji (formę na muffiny na 12 sztuk kupilam za jedyne 29zł, a tu w nagrodach duża gorsza 'kosztuje' więcej niż bon za 100zł). Zdecydowanie polecam i na pewno następną moją nagrodą bedzie również bon Ikea
Ja też bardzo lubię zakupy w ikea ceny są świetne i naprawdę fajne mają produkty , warto się wybrać ja mam dość blisko i często tam wpadam

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

agusia2361
A ja jestem zadowolona ,bo zamówilam termometr do miesa,chociaż zbierałam sobie na wagę kuchenną ale już nie ma w liście nagród ,dlatego zamówiłam termometrDotarł bez żadnych problemów.Teraz zbieram punkty na następną nagrodę

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

anula250
  • anula250

  • Posty: 48
  • Przepisy: 213
  • Artykuły: 12
Olmanka w katalogu nagród nie ma książki w wersji "papierowej" tylko jest to E-book w formacie PDF, czyli prawdopodobnie mogła już dawno do Ciebie przyjść na e-mail.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
Remik- uspokój się. Ja dostałam tak samo minutnik, który nie działa... Aha i jeszcze zamówiłam książkę kucharską o przepisach, wysłaliście mi ją 29 lis. i nadal nie przyszła

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Remik1515
  • Remik1515

  • Posty: 45
  • Przepisy: 311
  • Artykuły: 0
Witam
W czwartek dostałem nagrody te ktore nie do końca zamówiłem a propo amówiłem minutnik i pojemniki próżniowe Dafi. Ja tu patrze a tu minutnik i cooo jakis ZESTAW DO WINA Z SZACHAMI. Mało to minutnik nie działa prawidłowo w czasie odliczania czasu zatrzymuje sie sam i nie sygnalizuje końca czasu.. JESTEM BARDZO ROZCZAROWANY!

W piątek siostra poszła wysłać na poczcie i zapłaciła 13,50 oczywiscie oddałem jej ale to smutne że sie wygrywa i jeszcze trzeba odsyłać i płacic! W koncu to nie moja wina że ktos nie uwaznie pakuje. Prawda

Czy dostane jakąć bonifikatę pkt
Prosze o odp bo 13,50 nie leży na ulicy

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

seba929229
Witam wszystkich serdecznie

Znacie może jakiś sponsorów bądź sami możecie mi pomoc?

Chodzi oto że chciałbym znalez osobę która mogłaby pokryć kosz operacji oka operacja ta dotyczy zeza mojego brata. Koszt wynosi 2500 tys. zł. Oko go bardzo boli i potrzebuje tej operacji jak naj szybciej. Jeżeli ktoś potrafi mi pomoc to bardzo proszę.

Proszę nie bądźcie obojętni

Pzdr wszystkich cieplutko

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!