Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babciagramolka
Remik1515 napisał(a):

Po co odp
Lepiej narazić na koszty a dokładnie na 13,50 i kto mi za to zwroci Jeszcze musze dopłacać


Takie rzeczy zgłasza się na Kontakt lub do Admina a nie na forum - to raz . Dwa - w Regulaminie wyraźnie pisze , że przesyłkę należy sprawdzić przy kurierze . Po trzecie na przesyłce jest adres nadawcy .Po czwarte można odesłać na koszt nadawcy . Po piąte do agabi22 - lubię twój tok myślenia


zmieniono 1 raz (ostatnio 22 sty 2012 13:43 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
cherry napisał(a):

Mysiunia jak wysłałaś na swój koszt to oddaję Ci w wirtualach w takich przypadkach prosimy o wysłanie na koszt adresata, więc skoro wydałaś pieniądze to masz już na swoim koncie gratyfikację


Teraz dopiero zobaczyłam bonifikatę - dziękuję punkty na pewno się przydadzą

zmieniono 1 raz (ostatnio 21 sty 2012 14:27 przez Mysiunia)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
Remik1515 napisał(a):

Po co odp
Lepiej narazić na koszty a dokładnie na 13,50 i kto mi za to zwroci Jeszcze musze dopłacać


Remiku , spokojnie, jest weekend, osoby które się tym zajmują mają wolne. Przykro mi że jesteś rozczarowany. Nie będziesz musiał nic dopłacać, daj tylko chwilkę na sprawdzenie wszystkiego.
Ps. ja i tak się dziwię , że za te twoje przepisy coś Ci wysłali.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Remik1515
  • Remik1515

  • Posty: 45
  • Przepisy: 311
  • Artykuły: 0
Po co odp
Lepiej narazić na koszty a dokładnie na 13,50 i kto mi za to zwroci Jeszcze musze dopłacać

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Remik1515
  • Remik1515

  • Posty: 45
  • Przepisy: 311
  • Artykuły: 0
Witam
Wczoraj dostałem nagrody te ktore nie do końca zamówiłem a propo amówiłem minutnik i pojemniki próżniowe Dafi. Ja tu patrze a tu minutnik i cooo jakis ZESTAW DO WINA Z SZACHAMI. Mało to minutnik nie działa prawidłowo w czasie odliczania czasu zatrzymuje sie sam i nie sygnalizuje końca czasu.. JESTEM BARDZO ROZCZAROWANY!

W poniedziałek Odsyłam ale na jaki adres

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Remik1515
  • Remik1515

  • Posty: 45
  • Przepisy: 311
  • Artykuły: 0
Witam
Wczoraj dostałem nagrody te ktore nie do końca zamówiłem a propo amówiłem minutnik i pojemniki próżniowe Dafi. Ja tu patrze a tu minutnik i cooo jakis ZESTAW DO WINA Z SZACHAMI. Mało to minutnik nie działa prawidłowo w czasie odliczania czasu zatrzymuje sie sam i nie sygnalizuje końca czasu.. JESTEM BARDZO ROZCZAROWANY!

W poniedziałek Odsyłam ale na jaki adres

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
wczoraj dostałam obieraczkę - działa zastanawiam się nad pojemnikami

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
cherry napisał(a):

czemu nam tego nie zgłosiłaś? Widziałam Twój post, przy najbliższej wysyłce ten najmniejszy pojemnik zostanie Ci dosłany, ale mogłaś po prostu zgłosić to bezpośrednio.

Potem macie pretensje, że nie dostaliście to co powinniśmy a nam zwyczajnie może taki post umknąć w gąszczu innych [/quote

Cherry,właśnie to zrobiłam,ten wątek jest chyba po to żeby zglaszać problemy z nagrodami,czy może ja nie powinnam tutaj ich zgłaszać,bo już nic nie rozumiem...

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Netka - czemu nam tego nie zgłosiłaś? Widziałam Twój post, przy najbliższej wysyłce ten najmniejszy pojemnik zostanie Ci dosłany, ale mogłaś po prostu zgłosić to bezpośrednio.

Potem macie pretensje, że nie dostaliście to co powinniśmy a nam zwyczajnie może taki post umknąć w gąszczu innych

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Dostałam dziś niesprawny minutnik. Nie będę go jednak odsyłać, bo kurier więcej by Was kosztował niż to warte, a gratis dostałam jakieś jojo Strata punktów też niemal żadna, tylko mam małą prośbę... Sprawdzajcie proszę te minutniki przed wysyłką do kolejnych osób, bo widzę, że nie ja pierwsza otrzymałam niedziałający sprzęt...

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!