Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mi dzisiaj przysłali bony na 200zł w tempie iście ekspresowym bo raniutko.W niedzielę mogę spokojnie zrobić sobie wycieczkę.Za 500zł już coś się kupi.Szkoda że nie ma innych bonów np.budowlanych.Mam budowę domu w toku i by się przydały różne duperelki..

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
Zamówiłem bon do ikei jeszcze w październiku, chciałem jechac dziś do ikei na zakupy, ale bonu jak nie było tak nie ma...;/

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Będą na Grudzień jakieś nowe nagrody?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
ja czekam miesiąc za minutnikiem

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Jak dziś wyszła kolejna wysyłka to dlaczego przy moim zamówieniu jest dalej "w trakcie" przy dacie realizacji.
Już prawie miesiąc temu zamówiłam rekawice (chciałam je podarować przyjaciółce na imieniny i już przepadło) i dalej czekam.
Wysyłka powinna byc co najmniej 2 razy w miesiącu.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Dziewczyny - dzisiaj wyszła kolejna wysyłka.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ja też bym tak szybko nie liczyła teraz na bon..i też pierwsze bony miałam w tempie iście ekspresowym pozostaje nam czekać na odpowiedź tych co się tym zajmują

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Ja na mój pierwszy bon czekałam tylko 3 dni, teraz zamówiłam w niedzielę jestem ciekawa kiedy dostanę, a chciałam w sobotę jechać do Poznania do Ikei, ale chyba nic z tego.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Witam.2 tyg złożyłam zamówienia na bony i nie ma ich do tej pory= co się dzieje?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

ulka77
  • ulka77

  • Posty: 2
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 0
Witam, 27.09.11 złożyłam zamówienie na filtr do wody i do tej pory go nie dostałam, czy mogę prosić o pomoc w wyjaśnieniu tej sprawy? Będę wdzięczna.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!