Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

Obserwuj wątek

Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Edyta, przepiękny ogród i okolica - w jakiej dzielnicy mieszkasz o ile to nie nazbyt inwazyjne pytanie?

Mam też szybkie pytanie - co sądzicie o takim zestawie? http://www.mydeal.pl/dom_i_wnetrze-ziola_i_warzywa_w_twoim_domu_i_ogrodzie-13418.html

Rzucił mi się w oczy zupełnym przypadkiem, myślicie że wart jest zainteresowania?

Odp: Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
bajtek napisał(a):

Piękny zielnik, bardzo duży wybór ...powiem szczerze, że nawet na działeczce nie mam tylu ziół /no ale są inne smakołyki..... :O)/.

Zazdroszczę Ci tych innych smakołyków Niestety w doniczce nie wszystko można wyhodować, ale i tak nie zaniecham eksperymentów

Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Piękny zielnik, bardzo duży wybór ...powiem szczerze, że nawet na działeczce nie mam tylu ziół /no ale są inne smakołyki..... :O)/.

Odp: Odp: Odp: Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
edytaha napisał(a):

bajtek napisał(a):

Listków laurowych jeszcze nie spotkałam w doniczkach..............
Edytko, ale jak Ci podrośnie i odżyje.......pochwal się nim i pokaż nam :O)

Pochwalę się na pewno. Nie chcę tutaj uprawiać reklamy, ale powiem Ci, że listki kupiłam w Obi, mają teraz bardzo bogatą ofertę roślin, ale na razie wstrzymywali się z dostawami ze względu na pogodę, bo roślinki trzymają na zewnątrz. Nie chciałam czekać, żeby nie zostać z niczym i dlatego wzięłam takie biedactwo. Pogadam trochę do niego, wygłaszczę... będzie rósł

Kurczę nie widziałam listków laurowych w doniczce muszę skoczyć do Obi moze i u nas są ..

Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Supcio te wasze warzywka i ziółka)) ja dziś siałam w ogrodzie do gruntu...matko jak mnie teraz nogi bolą zdziczałam przez zimę muszę się za siebie wziąść bo wstyd

Odp: Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
bajtek napisał(a):

A teraz czekam na taaaaaką pietruchę z własnej działeczki.. :O):O)

Ale piękna pietrucha!
A to kawałek mojego ziołowego ogródka z ubiegłego roku. Ledwo zdążyłam go założyć, a zaraz został zniszczony podczas ocieplania bloku
obrazek

Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
A teraz czekam na taaaaaką pietruchę z własnej działeczki.. :O):O)
obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
edytaha napisał(a):

bajtek napisał(a):

Listków laurowych jeszcze nie spotkałam w doniczkach..............
Edytko, ale jak Ci podrośnie i odżyje.......pochwal się nim i pokaż nam :O)

Pochwalę się na pewno. Nie chcę tutaj uprawiać reklamy, ale powiem Ci, że listki kupiłam w Obi, mają teraz bardzo bogatą ofertę roślin, ale na razie wstrzymywali się z dostawami ze względu na pogodę, bo roślinki trzymają na zewnątrz. Nie chciałam czekać, żeby nie zostać z niczym i dlatego wzięłam takie biedactwo. Pogadam trochę do niego, wygłaszczę... będzie rósł

Ja Obi mam najbliżej w Słupsku, ale podejdę do naszego centrum ogrodniczego ( to jest toruńska filia ), może jakieś będą mieli nowe ziółka. Ja 8 kwietnia posiałam sobie w doniczki bazylię cytrynową, kolendrę, tymianek, oregano i bazylię zwykłą i już część wschodzi. Musze jeszcze inne zioła kupić, ale na wsi to nie ma wyboru.

Odp: Odp: Odp: Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Odp: Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
bajtek napisał(a):

Listków laurowych jeszcze nie spotkałam w doniczkach..............
Edytko, ale jak Ci podrośnie i odżyje.......pochwal się nim i pokaż nam :O)

Pochwalę się na pewno. Nie chcę tutaj uprawiać reklamy, ale powiem Ci, że listki kupiłam w Obi, mają teraz bardzo bogatą ofertę roślin, ale na razie wstrzymywali się z dostawami ze względu na pogodę, bo roślinki trzymają na zewnątrz. Nie chciałam czekać, żeby nie zostać z niczym i dlatego wzięłam takie biedactwo. Pogadam trochę do niego, wygłaszczę... będzie rósł

zmieniono 1 raz (ostatnio 13 kwi 2013 17:30 przez edytaha)

Odpowiedz na/ edytuj Uprawa ziół w mieszkaniu / domowym ogródku