Konkurs - Przekąski z charakterem

  • 2

Niewielkie i słodkie, kuszące i słone lub niebanalne z dodatkiem pikanterii - przekąski! Choć nie grzeszą swym rozmiarem, charakteru odmówić im nie można. Które z nich podjadacie najczęściej? Zapraszamy do konkursu! Do wygrania książki Agnieszki Maciąg!

Przekąska - niezastąpiona, gdy dopada nas nagły głód. Podawana na ciepło i na zimno. Świetnie czuje się zarówno w postaci przystawki, jak i zakąski. Klasyczne i tradycyjne, jak również wyszukane i niespotykane - wszystkie z nich są niezwykle apetyczne.

Niepozorne koreczki, obficie nadziane pieczarki lub perfekcyjnie faszerowane pomidorki to tylko przykłady przekąsek z charakterem. Pokażcie nam, jakie przekąski podjadacie najchętniej. Które z nich najczęściej stawiacie na imprezowych stołach?

Zapraszamy do konkursu! Do wygrania 5 książek Agnieszki Maciąg pt. "Smak miłości". Książka ta powstała z miłości do bliskich, natury i gotowania. Według autorki bezpretensjonalność, prostota i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie gwarantują idealny domowy posiłek.


                           książka A. Maciąg

W książce "Smak miłości" znajdziecie przepisy na pyszne, zdrowe i w szybkie w przygotowaniu potrawy - mnóstwo przepisów na śniadania, kolacje, przekąski i desery.

przystawkiprzystawki
Zdjęcia: Fotolia                                                                     

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na Twoją ulubioną przekąskę. Podziel się przepisem na tradycyjną lub nowoczesną przekąskę.

2. Dodaj przepis i zdjęcie do naszego formularza! Dodanie przepisu ze zdjęciem jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

W formularzu kliknij opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis ma trafić. W tym przypadku Konkurs: Konkurs - Przekąski z charakterem.
                                      
                                        

Wybieramy pięciu laureatów. Do autorów najlepszych przepisów trafią książki Agnieszki Maciąg pt. "Smak miłości".

Konkurs trwa od 23 października do 6 listopada. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 16 listopada.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>

Chcecie poznać więcej przepisów Agnieszki Maciąg? Zachęcamy do sięgnięcia po magazyn dla kobiet "Uroda życia", w którym Agnieszka Maciąg prowadzi dział kulinarny - "Smaki życia".

                                      uroda życia

Więcej przepisów Agnieszki Maciąg znajdziecie w "Urodzie Życia" >>>

Znaleźliśmy 51 przepisów w konkursie: Konkurs - Przekąski z charakterem