Kategoria promowana - kwiecień

  • 5

Od 1 do 30 kwietnia dodatkowo promujemy - 20 wirtualami - przepisy na sałatki, pizze, serniki, pieczywo oraz zupy krem! Pamiętajcie, że zdobyte wirtuale możecie wymieniać na wybrane przez siebie nagrody! Czym zaskoczycie nas w tym miesiącu? Czekamy na Wasze przepisy!

WPROWADZENIE

Od 1 do 30 kwietnia dodatkowo promujemy - 20 wirtualami - przepisy na sałatki, pizze, serniki, pieczywo oraz zupy krem! Pamiętajcie, że zdobyte wirtuale możecie wymieniać na wybrane przez siebie nagrody! Czym zaskoczycie nas w tym miesiącu? Czekamy na Wasze przepisy!
Zasady przyznawania wirtuali: każdy, kto doda własnoręcznie przygotowane przepisy (z przynajmniej jednym zdjęciem) na: sałatki, pizze, serniki, domowe pieczywo lub zupy krem otrzyma dodatkowo 20 wirtuali.

Wirtuale dodają moderatorki, zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na Twoim koncie wirtuali nie pojawiła się stosowna informacja, to o dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba upomnieć się, pisząc do misia5 lub zbysiowa; w ostateczności do zozolek.

Zobacz nagrody oraz tabelę z punktacją >>>

Sałatka  Pizza

I. Sałatki

Wiosna to idealny czas na eksperymentowanie i komponowanie wyszukanych połączeń smakowych! Sałatki dają niesamowite pole do popisu - wystarczy odrobina wyobraźni, aby w kilkanaście minut przygotować smaczny, zdrowy i pożywny posiłek. Co wykorzystasz tym razem jako bazę swojej potrawy - ryby, mięso, ryż, makaron a może kaszę? Baw się kolorami i wyraź swoje preferencje kulinarne za pośrednictwem sałatek!

II. Pizze
Sekretem doskonałej pizzy jest ciasto. Zdradź nam swoją recepturę na ulubioną domową pizzę, wypełnioną po brzegi znakomitymi dodatkami! Tak jak sałatki, pizza również daje nieskończenie wiele możliwości kombinacji smakowych - coraz częściej można spotkać niestandardowe receptury, w których np. rolę dodatków odgrywają owoce lub też ciasto przygotowywane jest m.in. z cukinii i brokułów.

Uwaga! Przepisy na ciasto do pizzy nie będą zaliczane do kategorii promowanej. Przepisy na pizzerinki - będą zaliczane!

Sernik na zimno z owocami

III. Serniki
Jedno z najpopularniejszych - a co za tym idzie - najczęściej przygotowywanych ciast w polskich domach. Na kruchym cieście, czy na zimno? Z galaretką i owocami, a może na spodzie z orzechów laskowych? Wariantów do wyboru jest wiele - jesteśmy ciekawi, w jakim wydaniu sernik najczęściej gości w Twoim domu? Zaprezentuj nam przepis na swoją ulubioną wersję tego ciasta!

IV. Pieczywo
Jeśli pierwszy samodzielny wypiek chleba lub bułeczek ciągle przed Tobą, to dobry moment by wreszcie spróbować (i przekonać się, że przygotowywanie pieczywa w domu wcale nie jest trudne)! Dobieraj dodatki - pestki dyni, suszone pomidory czy żurawina? Sprawdź, ile radości (i możliwości) daje własnoręczne przygotowywanie pieczywa.

Uwaga! Tym razem do kategorii promowanej zaliczamy zarówno pieczywo wypiekane na wytrawnie: chleby, bułki, bagietki, bułeczki ale również przepisy na słodkie wypieki, takie jak bułeczki drożdżowe z dodatkami, chałki, maślane bułki i rogale! Do dzieła!

V. Zupy krem
Aksamitne, warzywne zupy ze zmiksowanych składników mają wielu zwolenników! Proste w przygotowaniu zupy krem, przy niewielkim nakładzie pracy pozwalają na stworzenie znakomitego, sycącego posiłku! Chrupiące grzanki, groszek ptysiowy, a może podsmażany boczek? Różnorodne dodatki urozmaicają i podkreślają smak zupy. Pokaż nam, jaki krem najczęściej pojawia się w Twoim domu!

Pieczywo  Zupa krem

                                              Dodaj przepis

Kategoria promowana obowiązuje od 1 do 30 kwietnia.

Znaleźliśmy 692 przepisów w konkursie: Kategoria promowana - kwiecień