Konkurs - Bitwa na wielkanocne smaki!

  • 49

Weź udział w wielkanocnym konkursie, zamieść unikalny przepis na swoje sztandarowe danie wielkanocne i wygraj atrakcyjne nagrody!

W ringu staną smakowite mazurki, apetyczne babki, aromatyczne żurki i inne potrawy wielkanocne. Pochwal się swoją techniką kulinarną. Zablokuj rewelacyjnym ciastem. Znokautuj barszczem  z białą kiełbaską. Zaskocz daniem, bez którego nie wyobrażasz sobie Wielkanocy!

Łącz składniki, komponuj smaki, walcz z wyobraźnią. Zamieszaj, upiecz, ugotuj. Zostań mistrzem wielkanocnej kuchni w konkursie Bitwa na wielkanocne smaki!

Zasady są proste!

1. Umieszczasz przepis

Na gotujmy.pl zamieść unikalny przepis na swoje sztandarowe danie wielkanocne. (Uwaga! Przepis do zakończenia konkursu nie może być publikowany w innym miejscu!)

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/04/08/imgbqBC6C.jpg

2. Zbierasz głosy

Twój przepis zostaje poddany ocenie internautów - wystarczy, że każdy z nich wejdzie na przepis i kliknie przycisk Lubię to! Jeśli przepis urzeknie ich recepturą, wyglądem, smakiem zyskuje głosy, które decydują o wygranej.
                                                    
3. Wygrywasz!

Wygrywa przepis, który zdobędzie największą liczbę głosów / polubień.

Konkurs trwa od 8 do 30 kwietnia (do godziny 12!), wyniki zostaną ogłoszone 8 maja.

Nagrody nagrody!

Nagrodami głównymi w konkursie dla trojga zdobywców największej liczy głosów są Roboty kuchenne Philips HR 7778 Avance Collection, a nagrodami drugiego stopnia dla siedmiu kolejnych osób: Sokowirówka, blender, młynek i rozdrabniacz Philips HR1847/00 Viva Collection!
https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/04/08/imgeLge8U.jpg

Zapraszamy do udziału w konkursie i do zapoznania się z jego regulaminem!

Znaleźliśmy 118 przepisów w konkursie: Konkurs - Bitwa na wielkanocne smaki!