Konkurs - Rodzinne śniadanie

  • 3

Zapraszamy do konkursu – pochwal się swoim przepisem na pyszne śniadanie dla całej rodziny i wygraj zestawy ze sklepu zielonabazylia.pl

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, ale może być też najprzyjemniejszym! My najbardziej lubimy nieśpieszne, długie śniadania spędzone w gronie najbliższych - rodziny i przyjaciół.

W konkursie Rodzinne śniadanie zachęcamy Was do pochwalenia się swoim przepisem na pyszne śniadanie dla całej rodziny!

Robicie wypasione kanapki, bogate w składniki owsianki czy komponujecie śniadanie z różnych świeżych, sezonowych produktów? Czekamy na Wasze przepisy!

Konkurs trwa od 17 kwietnia do 8 maja, wyniki zostaną ogłoszone 15 maja.

Każdy uczestnik może dodać ile chce przepisów, aby wziąć udział w konkursie należy zaznaczyć odpowiednią kategorię konkursową.

                                                
https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/04/17/imgslDDzu.jpg

Nagrody nagrody!

Nagrodami w konkursie jest 11 zestawów
produktów ze sklepu zielonabazylia.pl. W skład każdego zestawu wchodzą:

Naturalne dżemy bez dodatku cukru i bez glutenu, które stworzył (wykorzystując przepisy swojej babci) szkocki nastolatek Fraser Doherty:

- dwa słoiki dżemu (2 x 212 g) o smaku jagody z czarną porzeczką
- słoik dżemu (212 g) o smaku maliny z żurawiną

Oraz owocowe lody Smooze w dwóch smakach na bazie mleka kokosowego do zamrażania w domu:

- lody 690 g (10 rożków x 65 ml) o smaku mango z kokosem znajdują się w aseptycznych opakowaniach Tetra Pak. Produkowane są z soku, przecieru z owoców i mleka kokosowego, bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

- lody 690 g (10 rożków x 65 ml) o smaku kokosowym znajdują się w aseptycznych opakowaniach Tetra Pak. Produkowane są z mleka kokosowego bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Lody te nie zawierają glutenu, laktozy, orzechów, tłuszczy trans, cholesterolu i mają mniej kalorii niż inne desery. Są odpowiednie dla wegetarian. Włóż rożki do zamrażarki na ok. 15 godzin, po wyjęciu przetnij opakowanie, wypchnij lód i rozkoszuj się jego orzeźwiającym, tropikalnym smakiem.
https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/04/17/imgFSavwE.jpg
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu >>>

Znaleźliśmy 63 przepisów w konkursie: Konkurs - Rodzinne śniadanie