Błyskawiczna kuchnia

Obserwuj wątek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

pioge7
  • pioge7

  • Posty: 93
  • Przepisy: 604
  • Artykuły: 13
kiedy się dowiemy kto dostanie Fairy?
pozdrawiam

Odp: Błyskawiczna kuchnia

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
ciekawe, kto otrzyma Fairy powodzenia i buziaczki

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Edward mistrz kuchni
i ja i ja!

Odp: Błyskawiczna kuchnia

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Ja tez chciałam się zgłosić

Odp: Błyskawiczna kuchnia

Ef
  • Ef

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja też

Odp: Błyskawiczna kuchnia

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Ja się zgłaszam

Błyskawiczna kuchnia - testujemy płyny Fairy!!!

Uwaga kochani!

Dla 20 pierwszych chętnych mamy do przetestowania płyny zapachowe Fairy.

W zamian za otrzymanie 2 butelek płynu do naczyń Fairy każda osoba zobowiązuje się do dokonania co najmniej 3 wpisów na forum ze zdjęciami, w których należy opisać swoje doświadczenia z Fairy: walory zapachowe, myjące, ocena wydajności.

Na zdjęciach pokazujemy płyny i umyte nimi naczynia.

Z góry zaznaczam, że liczba płynów jest ograniczona, dlatego kto pierwszy ten lepszy.

Wysyłacie swoje zgłoszenia do testowania na skrzynkę Tit gotujmy z podaniem Imienia, nazwiska i swojego adresu do wysyłki płynów oraz prywatnego maila.

Buziaki, miłego testowania!

obrazek

Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

Błyskawicznie umyłam lodówkę z rozmrażaniem! Przyznam szczerze, że zapachy Fairy fajnie się sprawdziły - pachnie bosko.
Właśnie mnie czeka błyskawiczne sprzątanie. mieszkania z powodu imprezy dziecięcej mojej córki. Okropnie mnie to stresuje. Wolę gotować niż sprzątać
Ale wolę urządzić w domu niż w Mc'Donaldzie - może trochę więcej roboty, ale chyba warto. Obym nie żałowała

Odp: Błyskawiczna kuchnia

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
A w ogóle to nawet chętnie bym porobiła takie prawdziwe wiosenne porządki, jak w moim prawdziwym domu, czyli na wsi. Wtedy jest sprzątanie całego podwórka, zaglądanie do opatulanych na zimę roślinek, wynoszenie słoików po wyjedzonych przez zimę dżemach, kompotach, przetworach... można wynieść dywan na własnoręcznie skonstruowany trzepak, nie trzeba tego robić wśród bloków na osiedlu. Psu zmienia się wystrój budy - z zimowo-słomianej wersji robi się lżejszą, wiosenną

i takie ogólne zamiatanie chodnika, garażu. A na podwórku też zawsze okaże się, że śnieg coś tam przykrył a teraz odsłonił fajnie byłoby tak sobie sprzątać kilka dni...

tu co najwyżej, chcąc poczuć, że sprzątam dalej niż na progu, mogłabym chyba co najwyżej wyjść z miotełką na ulicę i zamiatać po kolei... ale nie miałabym satysfakcji, bo zaraz by ktoś nabrudził, a tam to nie lubię

Odp: Odp: Odp: Błyskawiczna kuchnia

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ja staram się oszczędzać czas organizując go z góry - robię listy, przygotowuję składniki (nic tak nie irytuje jak szukanie czegoś w ostatniej chwili) i w ciągu całego procesu gotowania posuwam się do przodu metodą małych kroków

Może jest to wina stosunkowo niewielkiego doświadczenia - z zazdrością patrzę na wszystkich, którym gotowanie przychodzi naturalnie, jak oddychanie i o wszystkim pamiętają i w ogóle

Ale podobno to nie moja wina - myślę liniowo jak każdy facet, a nie sieciowo jak kobiety

Odpowiedz na/ edytuj Błyskawiczna kuchnia