Konkurs - Wypieki nie z tej planety!

  • 21

Domowe wypieki od zawsze wiodą prym w kulinarnym świecie. Co zrobić, by domowe ciasto, pizza i pieczywo powstawały jeszcze szybciej? Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i wygrać robota planetarnego marki Philips!

Chyba nikt nie zaprzeczy, że domowe wypieki nie mają sobie równych. Samodzielnie zrobione ciasta, smaczne pizze i cieplutkie pieczywo zdecydowanie wygrywają z produktami dostępnymi na sklepowych półkach.

Często jednak pracochłonność i długi czas przygotowania, które musimy poświęcić na wyrabianie ciasta skutecznie zniechęcają i studzą nasz zapał. Jeśli chcecie łatwo i szybko wyczarowywać domowe specjały, weźcie udział w naszym konkursie!

Przygotujcie przepisy na domowe pieczywo, w tym na różnorodne chleby i bułeczki. Puśćcie wodze fantazji i poeksperymentujcie z dodatkami oraz przyprawami.

Do wygrania 3 roboty planetarne Philips  HR7954/00, które łączą w sobie unikalny design i innowacyjną technologię.

robot Philips

Robot planetarny Philips wyposażony jest w wiele użytecznych i innowacyjnych funkcji, takich jak miksowanie planetarne oraz bezkonkurencyjne wyrabianie ciasta bez względu na jego ilość. Do robota dołączone są również bardzo funkcjonalne akcesoria, jak chociażby trzepaczka, ubijaczka, blender i praska do cytrusów.

pieczywo

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na domowe pieczywo, w tym na chleby i bułeczki. Poeksperymentuj z przyprawami i dodatkami.

2. Dodaj przepis i zdjęcie do naszego formularza! Dodanie przepisu ze zdjęciem jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

W formularzu kliknij opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis ma trafić. W tym przypadku Konkurs: Wypieki nie z tej planety!

                                      
                                        

Wybieramy 3 laureatów. Autorzy 3 najlepszych przepisów otrzymają nagrodę w postaci robota planetarnego Philips  HR7954/00

Konkurs trwa od 7 do 20 listopada 2014 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 27 listopada 2014 r.

Uwaga!

Laureaci konkursu zobowiązują się do zamieszczenia recenzji oceniającej robota planetarnego Philips  HR7954/00 pod niniejszym artykułem konkursowym.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>

Więcej informacji o robocie Philips znajdziecie tutaj >>>


Znaleźliśmy 162 przepisów w konkursie: Konkurs - Wypieki nie z tej planety!