Wygraj ekspres do kawy oraz książki Roberta Sowy!

  • 1

Pokaż nam, jakich potraw i smaków nie może zabraknąć na Twoim stole. Pochwal się przepisem na bożonarodzeniowe danie, które uwielbia Twoja rodzina. Podziel się recepturą na specjał, który jest Twoim świątecznym faworytem i wygraj atrakcyjne nagrody!

Ten konkurs znajdziesz również na naszej świątecznej stronie. Zapraszamy! >>>

Święta Bożego Narodzenia to bardzo rodzinny, radosny i przyjemny czas. Rozmowy z najbliższymi, wzajemne obdarowywanie się upominkami, wspólne kolędowanie zazwyczaj upływają nam przy suto zastawionych stołach.

Świąteczne ucztowanie zaczynamy uroczystą wieczerzą wigilijną, na której zgodnie z tradycją większość z nas serwuje wyłącznie potrawy postne. Kolejne dni upływają nam już pod znakiem obfitych dań mięsnych oraz przepysznych smakołyków w postaci ciast i deserów.

Korzenna woń piernika, charakterystyczny zapach gotującego się bigosu, intensywny aromat zupy grzybowej to tylko kilka zapachów, które natychmiast przywołują świąteczne myśli. Każdy z nas wie, jak powinien smakować idealny schab ze śliwką, doskonały domowy pasztet czy pierwszorzędna kaczka w pomarańczach. Od małego tęsknimy za sernikiem, makowcem, piernikiem i innymi smakołykami, które w Święta Bożego Narodzenia smakują o niebo lepiej niż na co dzień.

bigos makowiec


Zadanie konkursowe:

1. Pokaż nam, jak smakują święta w Twoim domu i zaprezentuj swój przepis na świąteczną potrawę. Sam zdecyduj, czy podzielisz się przepisem na danie wigilijne czy bożonarodzeniowe, na słodko czy wytrawnie.

2. Dodaj przepis i zdjęcie do naszego formularza! Dodanie przepisu ze zdjęciem jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

W formularzu kliknij opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis ma trafić. W tym przypadku: Konkurs - Jak smakują święta w Twoim domu?

                                       

                                           


Wybieramy 6 laureatów!
Do autora najciekawszego przepisu trafi Ekspres ciśnieniowy do kawy Nesspresso  wraz z pojemnikiem na kawę i zapasem kawy.
Do 5 pozostałych osób trafi najnowsza książka Roberta Sowy pt. "Cztery pory roku".Konkurs trwa od 05 grudnia do 31 grudnia.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>


Znaleźliśmy 17 przepisów w konkursie: Wygraj ekspres do kawy oraz książki Roberta Sowy!