Dicoman błonnik na odchudzanie

  • 2

Dicoman - błonnik GNN jest nowością na rynku. Poprawia metabolizm i w naturalny sposób wspomaga odchudzanie i detoksykacje organizmu.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Dicoman błonnik na odchudzanie
Zważywszy na fakt zbliżających się wakacji, zaczynają się poszukiwania skutecznych sposobów odchudzania i oczyszczenia organizmu. Dużo można zdziałać odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Ale często natłok obowiązków i chęć szybkich efektów wymagają wspomagania. W takiej sytuacji, należy tylko pamiętać, żeby dobierać preparaty rozważnie – wiele środków przeczyszczających i odchudzających przynosi więcej szkody niż pożytku!

Nowością na rynku jest Dicoman (błonnik glukomannan), który przede wszystkim stosuje się w celu obniżenia ryzyka zaparć i poprawy pracy jelit. Jest również polecany w terapii detoksykującej organizm oraz przy odchudzaniu.

Według badań, samo dodanie 1 g Błonnika GNN (2 kapsułki/1 saszetka dziennie Dicoman) do normalnej diety (2.000 kcal) przez okres 4 tygodni daje efekty redukcji masy ciała identyczne z prowadzeniem niskokalorycznej diety (1.200 kcal). Redukcja masy ciała w grupie otrzymującej Błonnik GNN wyniosła 4,72 kg w stosunku do grupy placebo (dieta niskokaloryczne) na poziomie 4,85 kg.

Struktura Błonnika GNN powoduje, że nie podlega on działaniu enzymów trawiennych człowieka i tym samym nie jest przyswajany przez organizm. Jego wartość energetyczna jest zerowa. Przez to, że pęcznieje (ponad 200 razy w stosunku do pierwotnej wielkości), zapewnia poczucie sytości.

Dicoman (glukomannan) w odróżnieniu od innych rodzajów błonnika:
-    nie zawiera kwasu fitynowego, dzięki czemu nie zaburza wchłaniania oraz nie powoduje niedoboru składników odżywczych, takich jak wapń, żelazo, miedź, magnez, czy fosfor.
-    zapewnia wysoki komfort stosowania – nie powoduje powstawania wzdęć, bólów brzucha, gazów, przelewania w brzuchu.,
-    dzięki absorpcji cholesterolu, kwasów żółciowych, metali ciężkich i barwników jadalnych, zapobiega ich wchłanianiu przez ścianki jelit oraz  ułatwia ich wydalanie z organizmu.

Dicoman 10 saszetek
•    24.90 zł.
Dicoman 45 kapsułek
•    21.60 zł.