Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

Oto najprostszy przepis na tatara z łososia!
Beata Jasina Beata Jasina | Kuchcik | Przepisów: 0, Artykułów: 3
Ryby

Oto najprostszy przepis na tatara z łososia!

Tatar z łososia to prosta przystawka, którą zrobisz w kilkanaście minut! Czy wiesz, dlaczego do tatara podaje się surowe jajko i czy to bezpieczne? Oto przepis na wyśmienitego tatara z surowego łososia!

Idealne pączki na tłusty czwartek? Wypróbuj te przepisy!
cherry cherry | Złoty Ekspert | Przepisów: 499, Artykułów: 719
Ciasta

Idealne pączki na tłusty czwartek? Wypróbuj te przepisy!

Tłusty czwartek bez pączków się nie liczy! Oto zbiór najpopularniejszych przepisów na pączki - dowiedz się, jak zrobić pączki wiedeńskie, serowe a także pieczone. Podpowiadamy także ile kalorii ma 1 pączek oraz jak zrobić dobry lukier.

Ile kalorii mają pączki, faworki i róże karnawałowe?
cherry cherry | Złoty Ekspert | Przepisów: 499, Artykułów: 719
Kulinarne ABC

Ile kalorii mają pączki, faworki i róże karnawałowe?

Czy to prawda, że 1 pączek może mieć nawet 1000 kalorii, a faworki są absolutnie niedozwolone na diecie? W tłusty czwartek trudno odmówić sobie zjedzenia pączka, róży karnawałowej czy chrustu. Dowiedz się, ile kalorii mają te karnawałowe przysmaki!

Wypróbuj prosty przepis na dietetyczne pączki serowe!
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3278
Porady

Wypróbuj prosty przepis na dietetyczne pączki serowe!

Małe serowe pączki na jeden kęs, przygotowane na bazie mielonego twarogu to doskonały deser na tłusty czwartek. Już nie musisz martwić się o kalorie, bo to wersja prawie bez cukru. Zobacz, jak łatwo się je robi!